Skocz do zawartości
Forum

Czy podczas nieregularnych miesiaczek można zajść w ciążę?


Gość Malutka68

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia888

Hej ja również zawsze miałam nieregularne cykle wiem ze to dziwnie zabrzmi ale również z chłopakiem staraliśmy się o dzidziusia jednak nigdy nie potrafiłam wyliczyć u siebie dni płodnych i z początku ciężko było zajść jednak nie oczekiwanie okazało się nie dawno ze jestem w 7-8 tygodniu ciąży :) Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam dodać, że mój mąż jest 5 lat po raku jądra. Chemioterapia sprawiła, że drugie jądro produkowało za mało plemników. Robiliśmy badania na jakość spermy i wyszły fatalnie. Lekarze właściwie nie dawali nam żadnych szans na naturalne zapłodnienie. A przy moich cyklach to w ogóle. No, ale tak jak mówiłam. Kupiłam paski owu na Allegro- coś koło 50 szt. za 40 zl. I kiedy paski wskazaly zbliżającą się owu, spróbowaliśmy. Trzy tygodnie później zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. 12 października mam wyznaczony termin porodu, a lekarze przecierają oczy ze zdumienia. Ciąża rozwija się prawidłowo, ja czuję się super, a mój mąż chodzi dumny jak paw

Odnośnik do komentarza

No to tylko pogratulować :) Jeśli rzeczywiście wyniki u was były tak marne a jednak udało wam się zajść w ciążę to naprawdę cud :D Nie dziwię się, że twój mąż chodzi dumny! My cały czas się staramy, ja mam pcos, nieregularne miesiączki i nie jest łatwo. Ostatnio trafiłam na inofem, zaczęłam go pić po jednej saszetce,lekarz kazał mi jednak zwiększyć do dwóch i czekam na efekty. Podobno dobrze wpływa na hormony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...