Skocz do zawartości
Forum

Teściowa


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

To u nas pierwszy raz więc nie wiem co w święta będzie ale ona w ogóle nie interesuje się wnukami, mało tego nie czuje się winna uważa ze syn bez sensu się gniewa. Powiedziała że jeszcze pożałuje jak nie przyjadą w maju na komunię bo moja córka ma w 2015. Ostatnio jej córka była w naszym mieście prywatnie do lekarza z synkiem to nawet na pół godziny do nas nie zajechali. Mąż się śmiał że pewnie mamusia zakazała.

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

Mam mądrą córcię ale tłumaczyłam że najważniejsze aby zdrowi my tzn nasza 6-stka była na tej komunii. A moja teściowa to nie odzywa się też ze swoją siostrą od dawna i z siostrzenicą(córką drugiej siostry).

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

Kilka lat temu kiedy jeszcze miałam 3 dzieci , mąż wyjechał za granicę więc przeniosłam się na trochę do mamy. Wtedy do teściowej było 20 km a i tak w ciągu miesiąca przyjechała tylko raz.
Ona do nas nie przyjezdza bo uważa że my musimy ją zaprosić, to dziwne bo przecież jako babcia może kiedy chce i wie o tym a i tak przyjezdzała tylko kiedy jakas uroczystość.

Odnośnik do komentarza

Joanna,ja z kolei się denerwuję,jak moja teściowa chce przyjechać bez zapowiedzi.Chcę uniknąć sytuacji,gdzie ona pocałuje klamkę albo gdy ja będę Np na herbatce u koleżanki (czy gdziekolwiek indziej) i dostanę telefon,żebym wracała.W sumie zrobiła tak już dwa razy i te dwa razy czekała na mnie 30-60 minut-nie zamierzam się spieszyć w takich sytuacjach...
Tylko,że ja lubię mieć pewne rzeczy zaplanowane i "nieusprawiedliwione" ingerencje wyprowadzają mnie z równowagi :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

nie chodzi mi o przyjazd bez zapowiedzi chociaż zastałaby kogoś zawsze ale np. zadzwonić ze w sobotę czy niedzielę będzie. kiedyś była w jakiejś sprawie ale do nas nie przyjechała i nic nie powiedziała ze się wybiera, a w ten sam dzień była u nas moja mama i widziała ją ale się nie spotkały i tak mój m się o tym dowiedział, powiedziała że nie zdążyla bo spieszyła się na autobus

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...