Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
bazyli.michalak

Czy macie może webasto w aucie?

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o zamontowaniu w moim fordzie webasto. Czytalem, że wcale tak dużo nie pali, a jednak oszczędza czas...a wiecie jak to rano, jak trójka dzieciaków musi być odwieziona do szkoły, a tu trzeba jeszcze skrobać 15 min auto. Mam kumpla, co robił u Gawlika pod Poznaniem. i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam zwyczajnego odmrażacza do szyb w sprayu, chyba nikt nie lubi skrobać szyb, a to tanie rozwiązanie się sprawdza. Włączam od razu podgrzewanie i ruszam:) Aby bezpiecznie podróżować z rodzinką bardziej skupiam się na takim niezbędnym wyposażeniu samochodu. Podstawa bezpiecznej jazdy to zwłaszcza porządne opony. W przypadku ogumienia nie ma co patrzeć na cenę a tym bardziej szukać najtańszego zestawu, choć mile mnie zaskoczyło, że opony tak wysokiej klasy jak https://www.continental-opony.pl/samochod/opony majątku nie kosztują, z tego co pamiętam za zestaw zimówek płaciłam w Warszawie jakieś 300 zł czy ciut mniej nawet. A że mamy klucz pneumatyczny, przed zimą zmieniamy sami, więc nic nie dopłacamy rok w rok do tego interesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...