Skocz do zawartości
Forum

płaczę, mimo, że ciaża była planowana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w 24 tygodniu ciazy, ciaze z mezem planowalismy i przez jakis czas bylam szczesliwa, ze sie udalo juz po 4 miesiacy symulacji miesiaczki byla ona potrzebna poniewaz cierpie na PCOS, niestety od jakis 3 moze 4 tygodni czesto chce mi sie plakac gdy w poblizu jest moj maz, nie jestem w stanie dzielic sie z nim moim szczesciem i czesto mysle o rozstaniu oraz chodze smutna co on zauwaza ale oczywiscie ja zaprzeczam, bo jesli chce zaczac z nim rozmowe na temat mojego placzu od razu zbiera mi sie na placz i nie mam sil z nim rozmawiac o moim "stanie psychicznym", wczesniej bylo wszystko dobrze, ale teraz mysle, ze moze wczesniej nie widzialam w nim wad ktore teraz dostrzegam i mi nieodpowiadaja. Co mam zrobic? Moj ginekolog pytal czy chce skierowanie do specjalisty, ale nie wiem czy to jest tak zaawansowane abym musiala korzystac z wizyt u psychologa? czy powinnam przeczekac?

Odnośnik do komentarza

Kasia_Gwiazdeczka, niewykluczone, że Twoja płaczliwość i zmiana nastroju to konsekwencja hormonów ciążowych i to minie. Wiele kobiet odczuwa w czasie ciąży lęki, boi się przyszłości, zauważa więcej wad u partnera i boi się, czy mężczyzna sprosta roli ojca, sprawdzi się, nie zawiedzie. Jeżeli jednak Twój ginekolog zasugerował konsultację u psychologa, myślę, że warto z niej skorzystać. Specjalista w czasie bezpośredniej rozmowy z Tobą, będzie mógł powiedzieć więcej. Niestety przez Internet trudno stwierdzić coś na 100%. Skorzystaj z tej konsultacji. Być może słowa specjalisty Cię uspokoją. Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...