Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Grzmiący smok"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkie dzieci do niezwykłej podróży w poszukiwaniu grzmiącego Smoka!
Czy taki smok istnieje naprawdę? Oczywiście, że tak! Ale żyje bardzo daleko stąd. Czy bohaterom tej opowieści uda się odnaleźć niezwykłego Smoka?
1 z 5 egzemplarzy tej pasjonującej książki od Wydawnictwa M. możecie wygrać w naszym konkursie :)

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/ThunderDragon%20Jacket_PL-500px.jpg

Zadanie konkursowe:
Wklej zdjęcie pracy swojego dziecka przedstawiającej smoka.

Konkurs trwa do 11 listopada 2014 r. do północy.
Wszystkie prace dodane z zarejestrowanych kont mają szansę na zwycięstwo! W ciągu kolejnych dwóch dni roboczych ogłosimy zwycięzców.
Regulamin konkursu

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Droga Redakcjo, razem z dziećmi zaczęliśmy myśleć nad wykonaniem smoka w związku z konkursem na innej stronie internetowej i tutaj pojawia się konkurs również na smoka. Zaczęłam się zastanawiać, czy mogłabym umieścić tą samą pracę na dwóch stronach równocześnie. W regulaminie tamtego konkursu jest napisane, że wpis nie może być wcześniej publikowany. A jak to jest tutaj? Czy mogę umieścić pracę, która brała udział w innym konkursie? W regulaminie nie ma nic na ten temat, więc wolę się zapytać.

Odnośnik do komentarza

appia, lepiej napisz maila do Redakcji z tym zapytaniem. Szybciej dostaniesz odpowiedź.
A tamten konkurs już się skończył? Jeżeli nie, to szybko zostaną zlokalizowane dwa identyczne smoki. I możesz zostać automatycznie wykreślona z tamtego konkursu. Na pewno włożyliście w niego dużo pracy, szkoda by było. Może zróbcie drugiego. Macie wprawę, będzie lepszy ;)

Odnośnik do komentarza

appia
Droga Redakcjo, razem z dziećmi zaczęliśmy myśleć nad wykonaniem smoka w związku z konkursem na innej stronie internetowej i tutaj pojawia się konkurs również na smoka. Zaczęłam się zastanawiać, czy mogłabym umieścić tą samą pracę na dwóch stronach równocześnie. W regulaminie tamtego konkursu jest napisane, że wpis nie może być wcześniej publikowany. A jak to jest tutaj? Czy mogę umieścić pracę, która brała udział w innym konkursie? W regulaminie nie ma nic na ten temat, więc wolę się zapytać.

kiedyś juz była dyskusja na ten temat i Redakcja w odpowiedzi napisała że nie ma znaczenia czy jakaś praca została zgłoszona do innego konkursu czy nie, zresztą wiele razy się to zdarza i nigdy nikt z tego powodu nie został wykluczony, przynajmniej ja nie pamiętam takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza

appia
Droga Redakcjo, razem z dziećmi zaczęliśmy myśleć nad wykonaniem smoka w związku z konkursem na innej stronie internetowej i tutaj pojawia się konkurs również na smoka. Zaczęłam się zastanawiać, czy mogłabym umieścić tą samą pracę na dwóch stronach równocześnie. W regulaminie tamtego konkursu jest napisane, że wpis nie może być wcześniej publikowany. A jak to jest tutaj? Czy mogę umieścić pracę, która brała udział w innym konkursie? W regulaminie nie ma nic na ten temat, więc wolę się zapytać.

Witam,
Najlepiej byłoby stworzyć drugą pracę, ze względu na regulamin tamtego konkursu, w którym wyraźnie pisze, że pracę muszą być unikalne. Gdy zobaczą dwie takie same prace, mogą uznać je za skopiowane. U nas jeżeli praca jest wykonana przez danego użytkownika może brać udział w innych konkursach. Za ściągnięcie pracy z internetu, której nie jest się autorem grozi natychmiastowe wykluczeniem z konkursu.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym zgłosić pracę grupową.
W przedszkolu mojego syna dzieją się takie oto wspaniałości.
Pani przygotowała eksperyment, do którego dzieci musiały przygotować SMOKA.
Materiały: butelka, kolorowy papier, klej, nożyczki, flamaster.
Każde dziecko miało swój udział przy tworzeniu.
Następnie wlano do środka wodę oraz płyn do naczyń, na koniec wsypano sodę, która spowodowała "wybuch" czyli tematyczny GRZMOT. Dzieciom bardzo podobał się ziejący pianom smok.
Smoka zrobiły dzieciaki z przedszkola Koszałek Opałek pod okiem Pani Mileny. O książkę walczy grupa o nazwie ŚWIETLIKI (5-6l) :)

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19633.jpg

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19634.jpg

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19635.jpg

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19636.jpg

Odnośnik do komentarza

Przedstawiam pracę grzmiącego smoka, mojej 4 letniej Córki.
Jedna z prac była wykonana wcześniej na konkurs o strachu. Córa bardzo długo bała się smoków, aż do tego konkursu. Ponownie próbowałam ja przekonać, że smoków nie ma i nie ma czego się bać.
Podczas tworzenia papierowego smoka, jeszcze się bała, ale malować już przybiegła. Tak oto powstało kilka naszych smoków.
Najbardziej jednak polubiła wersję papierową smoka :)

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19770.jpg

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19771.jpg

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19772.jpg

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19773.jpg

Odnośnik do komentarza

Praca Michałka (7 lat) wykonana dość prostą, dlugotrwałą, ale wg mnie efektowną metodą quillinga :-) Polega na nawijaniu wiązek papieru i tworzeniu obrazków bądź nawet ozdób i stojących elementów. W tym przypadku jego SMOK.. :-) Tło jest pomarańczowe, ale na zdjęciu wyszło jak najbardziej różowe nad czym ubolewa mój syn - twierdzi, że to kolor dla dziewczyn ;-) Pozdrawiamy.

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19898.jpg

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19899.jpg

monthly_2014_11/konkurs-grzmiacy-smok_19900.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...