Skocz do zawartości
Forum

Konkurs urodzinowy parenting.pl


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

To już 7 lat! Tak, parenting.pl 6 listopada obchodzi swoje 7. urodziny! Tym samym miło nam jest zaprosić Was do udziału w urodzinowym konkursie!

Sponsorzy nagród:
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logoPOLSAT%20JimJam_logo.png

Serdecznie zapraszamy wraz z POLSAT JimJam na nowy serial animowany "Tygrysek Percy i jego opowieści"

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logoWeGirls.png

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/gandalf_logo.png

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logo_biale.jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logo_AMEET.jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/mtj140.png

Do wygrania takie oto zestawy nagród:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Nagrody-parenting-7-birthday.png

I-II miejsce: książka „Najpiękniejsze baśnie” oraz gadżety (linijka, ołówek, zestaw kredek) od Księgarni Internetowej Gandalf, puzzle „Hugo co to znaczy?” i płyta DVD „Koszmarny Karolek” od POLSAT JimJam, książka „To całkiem łatwe” od WeGirls, koraliki maxi od sklepu trzymisie.pl, płyta CD „Pozytywka. Kołysanki świata” od MTJ, zestaw „Disney ucz się z nami” od Wydawnictwa Ameet.

III-IV miejsce: książka „Najpiękniejsze baśnie” oraz gadżety (linijka, ołówek, zestaw kredek) od Księgarni Internetowej Gandalf, puzzle „Hugo co to znaczy?” i płyta DVD „Koszmarny Karolek” od POLSAT JimJam, książka „To całkiem łatwe” od WeGirls, koraliki midi od sklepu trzymisie.pl, płyta CD „Pozytywka. Kołysanki świata” od MTJ, zestaw „Disney ucz się z nami” od Wydawnictwa Ameet.

V miejsce - książka „Najpiękniejsze baśnie” oraz gadżety (linijka, ołówek, zestaw kredek) od Księgarni Internetowej Gandalf, puzzle „Hugo co to znaczy?” i płyta DVD „Koszmarny Karolek” od POLSAT JimJam, książka „To całkiem łatwe” od WeGirls, puzzle magnetyczne od sklepu trzymisie.pl, zestaw „Disney ucz się z nami” od Wydawnictwa Ameet.

VI - X miejsce: puzzle „Hugo co to znaczy?” i płyta DVD „Koszmarny Karolek” od POLSAT JimJam, książka „To całkiem łatwe” od WeGirls, kubek oraz gadżety (linijka, ołówek, zestaw kredek) od Księgarni internetowej Gandalf.

Zadanie konkursowe: Przygotuj wspólnie ze swoim dzieckiem dowolne dekoracje na przyjęcie urodzinowe parenting.pl. Zamieść zdjęcia ich prac w wątku konkursowym.

Serdecznie zapraszamy! :-)

Macie czas do 24 listopada do północy!
Każdy zarejestrowany użytkownik, który weźmie udział w konkursie ma szansę na te niesamowite zestawy nagród.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Serdeczne życzenia urodzinowe składają Karolek 2,5 lat i Filipek lat 7,5i z tej okazji zapraszają to stołu.Dekoracje samodzielnie wykonane przez chłopaków, starszy robił kotyliony, łańcuch, ustawiał zastawę, wpadł jak dla mnie na genialny pomysł mufinek, młodszy miał wielka radość z wycinania konfetti i rozsypywania po całym stole,a mama dopieściła aranżację ustawieniem na stole

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19639.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19640.jpg

Odnośnik do komentarza

Serdeczne życzenia urodzinowe składają Karolek 2,5 lat i Filipek lat 7,5i z tej okazji zapraszają to stołu.Dekoracje samodzielnie wykonane przez chłopaków, starszy robił kotyliony, łańcuch, ustawiał zastawę, wpadł jak dla mnie na genialny pomysł mufinek, młodszy miał wielka radość z wycinania konfetti i rozsypywania po całym stole,a mama dopieściła aranżację ustawieniem na stole.

miałam jakieś problemy z dodaniem stad możemy pojawić się dwa razy

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19641.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19642.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19643.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19644.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19645.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19646.jpg

Odnośnik do komentarza

Na początku pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, aby niebawem koło tej magicznej 7 która z pewnością przynosi szczęście, wskoczyło nie winne ale sprytne 0, aby strona świętowała swoje 70-lecie czego wam serdecznie życzę. Dużo zdrowia i szczęścia, pociechy z swoich dzieci oraz z podopiecznych a także fanów i ich rodzin. Samych radosnych dni.

Monika z Michałkiem

A to jest nasza propozycja, styl ten sam jak na urodzinkach Michałka.

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19657.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19658.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19659.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19660.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19661.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19662.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19663.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19664.jpg

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności życzymy wszystkiego dobrego z okazji 7 urodzin dla całej Redakcji! :) Mnóstwa wiernych użytkowników oraz jak zawsze świetnych i inspirujących tematów :)
Rano zapytałam Filipka (3 lata i 4 miesiące) jakie ozdoby urodzinowe chciałby zrobić, odpowiedź była natychmiastowa - ogromny tort! Nie dał sobie wytłumaczyć że tort nie jest ozdobą, dla niego urodziny to przede wszystkim tort.. wzięliśmy się do pracy :)
Okleiłam 2 pudełka szarym papierem pakowym (synek podawał kawałki taśmy). Zaczęliśmy się zastanawiać jak ozdobimy tort.. Filipek przypomniał sobie że ostatnio w przedszkolu robili pieczątki z ziemniaków :) Wycięłam w ziemniakach kształty, które chciał synek (serduszko, koło, kwadrat, prostokąt, gwiazdę, kwiatka, koronę i zygzak). Filipek sam malował każdy kształt i odbijał na torcie - bardzo go to cieszyło :)
Następnie zrobiliśmy cyferkę 7. Narysowałam i wycięłam cyferkę a synek w tym czasie pociął na małe kawałeczki papier kolorowy i wykleił urodzinową cyferkę.
Później stwierdził, że tort musi mieć świeczki. Pocięłam kawałek szarego papieru i zwinęłam je w rulony, pokazując Filipkowi jak to się robi. Dałam synkowi pocięte kawałki bibuły, które owinął wokół szarego papieru.
Przykleiliśmy cyferkę i świeczki do tortu i zastanawialiśmy się nad kolejnymi ozdobami...

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19698.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19699.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19700.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19701.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19702.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19703.jpg

Odnośnik do komentarza

Kolejna ozdoba jaka powstała to czapeczka urodzinowa, która powstała z kartki z bloku technicznego, bibuły i gumeczki. Filipek ponaklejał "kryształki" z papieru kolorowego, które zostały z wyklejania cyferki 7.
Następnie synek stwierdził, że na urodzinach śpiewa się sto lat. Postanowiliśmy, że zrobimy girlandę :) Wycięłam trójkąty, połączyłam je sznurkiem, powycinałam literki a Filipek każdą literkę nakleił na trójkąty.
Później przyszedł czas na solenizanta :) Napisałam na kartce literki a synek je pomalował - mimo iż był już zmęczony bo tworzyliśmy od rana, to bardzo się starał nie wychodzić za linie. Literki wycięłam i nakleiliśmy je na ścianę :)

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19705.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19706.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19707.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19708.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19709.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19710.jpg

Odnośnik do komentarza

Z okazji Waszych 7 urodzin wraz z moim synkiem przygotowaliśmy dekoracje trochę inne niż wszystkie. Użyliśmy do tego różnych rodzajów makaronów, farby oraz klej. Wbrew pozorom jest to proste w wykonaniu, potrzeba tylko trochę wyobraźni :) a tego nam nie brakuje. Przesyłamy również moc życzeń abyście kolejne lata doradzali rodzicom zarówno tym przyszłym jak i tym obecnym :)

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19909.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19910.jpg

monthly_2014_11/konkurs-urodzinowy-parenting-pl_19911.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...