Skocz do zawartości
Forum

Ubrania dla dziecka - kto kupuje?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Ula mnie czasem wspomagają obie mamy, teściowa kupiła Oli dwie fajne czapki takie na lato, uważam, ze super, za obie zapłaciła 50zł, to moim zdaniem dużo, ale czapki sa drogie, Ola dostała też od niej takie spodnie na deszcz, fajna sprawa i czasem są to rzeczy nowe, a czasem obie mamy mi coś znajdą w lumpkach:) np. mama dwa lata temu kupiła kurtkę dla Oli za 8 zł i Ola w niej chodziła a teraz Emi:) to jeden z najlepszych zakupów w ciuchlandzie:)

Odnośnik do komentarza
Gość Klara123

Kupuję bardzo dużo ubranek, po pierwsze dlatego że lubię jak moja mała jest bardzo ładnie ubrana, wole jej kupować niż sobie, a po drugie, jest małą łobuziarą i szybko niszczy rzeczy. Na szczęście kupuję je na allinside.pl i są tam ładne i tanie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Gość iamkhaleesi

Ja też sporo kupuję - czasem stacjonarnie, czasami w necie. Zawsze natomiast patrzę na jakość, nie kupuję żeby kupować, bo co z tego,że sukienka jest nawet ładna, jak mała podrze ją w jeden dzień? W necie ciężej to sprawdzić, więc mam tylko sprawdzone sklepy, jak Kolalik, gdzie ciuchy są naprawdę świetnej jakości.

Odnośnik do komentarza

Ja kupuję sama ubrania dla dzieci, bo liczy się dla mnie to żeby były nie tylko ładne, ale przede wszystkim wygodne. Najczęściej robię większe zakupy na portalu zakupowym yosh http://yosh.pl/, ponieważ mogę tam sobie porównać odzież z różnych sklepów. Moimi ulubionymi markami tam dostępnymi są Petit Louie, Chicco i Happy Girls. Wszystko w ślicznych kolorach i dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza

A u nas kupuję głównie ja, bo mąż po pierwsze nie lubi chodzić na zakupy, a po drugie średnio się orientuje w temacie ;) Buty kupuję głównie na Zalando.pl, ale ubrania w sieciówkach, głównie H&M i Carry. H&M ma fajne kolory, wzory i modele, choć z jakością bawełny czasem gorzej, za to w Carry jest super bawełna, dobre ceny, zwłaszcza jak mają promocje (np leginsy i t-shirty po 14 zł), choć z wzornictwem bywa różnie. Czasem wypuszczą jakieś fajne ubranka, a czasem takie smutne, czarno granatowe ciuszki... Wiem, że dużo dziewczyn kupuje też przez Internet ubranka marki Next, ponoć są świetne, ale jak dla mnie cena trochę za wysoka...

Odnośnik do komentarza

Ja lubię kupować moim dzieciom ubranka, te wszystkie śpioszki i kaftaniki są takie słodkie  kupuję jak się trafi jakaś okazja głównie w internecie, bo do lumpeksów jakoś nie jestem przekonana. Bardzo ciekawą ofertę ma sklep [reklama usunięta], duży wybór ubranek, a przy okazji akcesoriów i zabawek, za zakupy powyżej 100 zł jest rabat 20zł, a za zapisanie się do newslettera 10% zniżki.

Odnośnik do komentarza

Zamawiam najczęsciej przez internet. Podchodze do całej sprawy pragmatycznie. Zamawiam tylko to co jest potrzebne, poza tym nie marnuję czasu na zakupy W sieci mogę sobie dokładnie przemysleć co kupie. Czy dana rzecz jest mi potrzebna czy też nie....

Polecam szczególnie ten sklep: [reklama usunięta] - ubrania są tam bardzo dobrej jakosci , kilka razy zamawiałam sobie tam koszulki.

Odnośnik do komentarza

Ja również zamawialam ostatnio sporo razy przez internet. Taniej, wygodniej.I wieksze promocje niż w sklepach stacjonarnych. Poza tym sama jako mloda mama mam o wiele więcej innych ciekawych zajęć niż chodzenie po sklepach w poszukiwaniu ciuchów.

Odnośnik do komentarza

Ja również zamawiam ubrania głównie przez internet. Jest to znacznie wygodniejsze niż chodzenie z dziećmi po sklepach. Sama moze i lubię sobie pochodzić po galeriach handlowych, ale nie z dwójka maluchów, które tego nie znoszą.

Odnośnik do komentarza

Wolę samodzielnie kupowac buty oraz ubrania dla swoich dzieci. Wiadomo, ze czasami dostanę prezent dla malucha, z drugiej strony wolę samemu dobrać rozmiar czy firmę. Bo wiem co jest dla moich maluchów najlepsze oraz najzdrowsze. 

Jesli chcecie kupić dla dzieci nowe buty, polecam zajrzeć sobie na stronę

https://e-butydladzieci.pl/blog/pierwsze-buty-dla-dziecka

Jest tutaj artykuł o tym jak dobrać pierwsze buty dla dziecka. Nie polecam kupowac butów tanich chińskich firm ale postawić na coś porządnego. 

Odnośnik do komentarza

Kilka dobrych firm polskiego pochodzenia, które oferuja ubrania dla dzieci:

Minikid

Mashmnie

Booso

Jelly Aligator

Kukukid

Kółko i Krzyżyk

Piu di me

TUSS

My princess https://myprincess.pl/kategoria/sukienki Ostatnio odkryłam sklep, mają piękne sukienki dla dziewczynek na co dzień i na jakiejś większe wyjścia. Szyte w Polsce oraz wykonane z dobrej jakości materiałów. Jak na przykład:

6212-sukienka-dla-dziewczynki-w-paprocie

Odnośnik do komentarza

Córka moja raz na jakiś czas dostaje ubrania od babci czy od innych osob w rodzinie Ale szczerze powiedziawszy to nie przepadam za tego typu prezentami. Nie chodzi tutaj o jakość ale o gust. Sama wolę stonowane spokojne kolorystycznie ubrania. Teściowa natomiast uwielbia mocne kolory. Nic jednak nie mówię,ubrania w knocu i tak się przydadza a i tak większość kupuję jej samodzielnie :)

Zwracam przy tym uwagę na jakość, na to aby ubrania były wykonane z dobrych materiałów. Od siebie dorzucę jeszcze do listy sklepów Coccodrillo https://pl.coccodrillo.eu/kurtki-dla-dzieci.html Aktualnie maja tam spore promocje na ubrania dziecięce, ale wchodzi już nowa kolekcja ubrań przejściowych na jesień  (kurtki i dodatki).

4a.jpg

Odnośnik do komentarza

Oferta wypada bardzo dobrze za pośrednictwem sklep.karendzieci.pl. Jeśli chodzi o ofertę odzieżową to dla dzieci nie będzie tam problemu, by coś znaleźć. Dobra baza, wygodna strona, przez którą łatwo będzie można wyszukać potrzebne sklepy i usługi, pokrótce sprawdzając co będzie przez nie oferowane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...