Skocz do zawartości
Forum

Czy lubisz nosić dużo biżuterii?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś, tzn. przed urodzeniem dzieci nosiłam zdecydowanie więcej biżuterii niż teraz, ale też nigdy nie byłam "sroczką" obwieszoną klejnotami, z dziesięcioma pierścionkami na dłoniach, z kolczykami do pępka itp. Ja lubię nosić obrączkę i właściwie jest to jedyna biżuteria jaką noszę na co dzień. Na większą okazję zakładam pierścionek zaręczynowy i coś na szyję- łańcuszek, korale. Najrzadziej noszę kolczyki, ze względu na dzieci.

Odnośnik do komentarza

Ja pomimo ogromu kolczyków przestałam je nosić. czaasem jak sobie przypomne to założę jak gdzieś wychodzę.

zegarek mam jeden z czasu go założę jak też najdzie mnie ochota.

wisiorki z czasu...

codziennie noszę pierścionek zaręczynowy i srebrną bransoletkę.

Ostatnio sprawiłam sobie bransoletkę [reklama usunięta] - zakup tej bransoletki chodził za mną od dluższego czasu. Uwielbiam takie cudeńka.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio stosunkowo rzadko kupuję biżuterię ale jeśli już to zawsze jest to coś porządnego. Lubię biżuterię, ale jestem wybredną osobą, tak wiec zanim coś kupię to muszę to dobrze przemyśleć ( taki charakter... mama się ze mnie śmieje bo jak jej coś się podoba to od razu kupuje, a ja siedzę i myślę czy mi się to przyda - z drugiej strony unikam w taki sposob nieprzemyślanych zakupów i bubli). Bardzo lubię sklep Pandora. Mam dwie bransoletki modułowe - jedną srebrną , drugą rzemykową ( pierwsza na wieczór, druga jest na co dzień). Koraliki zamawiam w sieci ponieważ najbliższy sklep mam w mieście oddalonym od mojego o ponad 80 km.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Na codzień nosze pierścionek zaręczynowy i nie zdejmuje go prawie nigdy. Wcześniej nosiłam inny pierścionek i nie zdejmowałam. Normalnie się kąpię i nic sie nie dzieje.

Wisiorki, kolczyki, zegarki noszę, ale sciagam na noc bo to dla mnie niewygodne. Dla mnie to tylko rzeczy i po to je kupuje żeby je nosić i jakoś nie boję się o uszkodzenia 😉

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza


Mam podobnie  kiedyś wolałam biżuterię srebrną i dalej mam jej sporo  ale z wiekiem zaczęłam częściej wybierać biżuterię złotą, delikatne wkrętki lub nieco masywniejsze wiszące kolczyki, delikatny łańcuszek oraz zegarek. Pierścionki i bransoletki teraz noszę sporadycznie a kiedyś byłam nimi obwieszona  😉 No i warto jest zainwestować w jakiś ładny markowy zegarek [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...