Skocz do zawartości
Forum

Dobre kredki dla dziecka?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie bambino i ołówkowe, ale dzieci najczęściej sięgają po pastele, bo mają wyraźne kolory i wiem, że dzieci nie powinny sie nimi bawić, ale jak im na to pozwalałam i sama jak rysuję z nimi, to też wolę pastele olejne, spierają się z ubranek, po zabawie myjemy ręce...ale jeśli ktoś zna jakieś kredki o tak wyrazistych barwach jak pastele, to niech mi poda firmę:)

Odnośnik do komentarza

Margeritka
u mnie bambino i ołówkowe, ale dzieci najczęściej sięgają po pastele, bo mają wyraźne kolory i wiem, że dzieci nie powinny sie nimi bawić, ale jak im na to pozwalałam i sama jak rysuję z nimi, to też wolę pastele olejne, spierają się z ubranek, po zabawie myjemy ręce...ale jeśli ktoś zna jakieś kredki o tak wyrazistych barwach jak pastele, to niech mi poda firmę:)

Margeritka a czemu dzieci nie powinny? ..moje w sumie też lubią pastelami.. mają jakieś co im się ostały z przedszkola więc czasem po nie sięgają

Odnośnik do komentarza
Gość Julia Niebo

Ważne, aby takie kredki nie były szkodliwe dla naszego dzieciaka, bo jak dobrze wiemy dzieci w takim wieku wkładają do buźki wszystko co mają pod ręką. D
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o kredki wszystko zależy do czego chcesz ich użyć. 
Dla maluszków warto pomyśleć o takich których po prostu nie będzie szkoda gdy zostaną połamane. Natomiast straszę dzieci chętnie poznają różne kredki. Np pastele, kredki akwarelowe, świecowe wybór jest naprawdę ogromny [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

e bambino i ołówkowe, ale dzieci najczęściej sięgają po pastele, bo mają wyraźne kolory i wiem, że dzieci nie powinny sie nimi bawić, ale jak im na to pozwalałam i sama jak rysuję z nimi, to też wolę pastele olejne, spierają się z ubranek, po zabawie myjemy ręce...ale jeśli ktoś zna jakieś kredki o tak wyrazistych barwach jak pastele, to niech mi poda firmę:)

Odnośnik do komentarza

Takie te z cekinami, brokatami, pomponikami, glinką? Mamy kilka. Dzieci je lubią, czasami nawet na prezenty je kupuję, bo ciężko trafić z zabawką dla koleżanek/kolegów. No a kto ma dzieci, ten wie, że tego nigdy dość i mały artysta wykorzysta każdą ilość kredek, farbek, papierów kolorowych i innych kolorowych dodatków 😉
 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, mam dwie córki, wiecznie coś rysują, malują, kleją, wycinają. Zużywają hurtowe ilości kredek, flamastrów, mas plastycznych, brokatów i cekinów. Kupuję im zawsze na rózne okazje takie drobne prezenty, np. zamiast słodyczy na zajączka, takie zestawy [reklama usunięta] i zawsze jest szał.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...