Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!
Ja weekend spędzam u rodzicow. Zapomniałam wspomnieć że od kilku dni znów bardzo bolał mnie kręgosłup i juz w pt nie dawałam rady. Mama zwolniła się z pracy o przyjechała pomoc. Wieczorem pojechałam do magika od kregoslupa- diagnoza :2 kręgi wyskoczył u się przesunely (stąd wystawalo mi jedno biodro). Nastąpił, okleil plecy i kazał uważać. Nocuje u rodzicow I próbuje odpoczywać. ...

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej, ja tak na szybko, póki mała śpi.
Dzięki dziewczyny, z młodą trochę lepiej, tzn. nie gorączkuje, antybiotyk działa i do poniedziałku muszę go podawać. Nadal jest marudna i taka bez sił, widać, że chora. Wczoraj przespala większość dnia i pierwszy raz od dawna 11 h w nocy z jedną pobudką.
Mała śpi w sypialni, a my z mężem uciekliśmy do salonu i tam śpimy. Na noc tylko drzwi otwieramy, co by Helenkę słyszeć lepiej.
Ostatnio zaczęłam próby usypiania w łóżeczku i kilka razy się udało, że zasnęła z butlą w ciągu dnia i na wieczór, ale na pełnym luzie i bez stresu - mamy na to czas do lutego :D (dobrze by było).
Jesli nie udaje jej się usnąć w łóżeczku, to w dzień wrzucam do wózka a wieczorem usypia ze mną lub mężem na łóżku i potem ją przenosimy.

Natalia współczuję ciężkiego dnia i życzę udanego weekendu z tesciami ;)

K_H oby takie nocki Wam zostały! Inaczej człowiek funkcjonuje, jak uda się pospać ciągiem więcej niż 3 godziny ;). U nas też od dłuższego czasu nie mogę narzekać, bo najczęściej przesypia od 20 - 21 do 5 (dostaje mleko i czasami dalej śpi, ale to już z nami). Także małymi krokami do przodu :).

Rene w takim razie dużo zdrowia i odpoczynku, obyś szybko doszła do siebie!

izabelap co u Was? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ykx2zcftk.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :)
Zdrówka dla chorych dzieci życzę! I duzi siły dla mam!
Rene współczuję, miałam to samo prawie 3 tygodnie temu tyle ze 5 kręgów, wiem co to za ból, uważaj na siebie, zero gwałtownych ruchów, obyś szybko doszła do siebie...

Jutro roczek robimy, właśnie padlam na kanapę urobiona, ciąg dalszy jutro... Mam wnerwa na tort, zamówiliśmy w innej cukierni nuż miało być bo tamci na urlopie, marzył mi się taki wypasiony, ale trudno, tradycyjny tez może być, tyle że jest paskudny, jutro go będę przerabiać, nie wiem kto go dekorowal ale masakra po prostu, zielone kwiatki, czerwone wiśnie, jakieś kupki złotej posypki nackane, i jeszcze napis krzywy... Także man zamiar ściągnąć co się da, pokryć warstwa śmietany i udekorować od nowa, Rene mam nadzieje ze się nie pogniewasz jeśli trochę odwzoruje tort Filipa? Jest śliczny i zrobię coś w ten deseń, już kupiłam m&msy, mam nadzieje ze coś z tego wyjdzie... Ogólnie mam stresa przed jutrem, M mnie wkurza i chce żeby już było po...
Aaa i jutro też nasze święto - 6 rocznica ślubu, jak mi złość przejdzie to może nawet dostanie buziaka...

Dobranoc, ide jeszcze golić nogi bo jutro się nie wyrobie... Trzymajcie kciuki! :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

K_H Poziomkowa dajcie znać kiedy Wam pasuje to spróbujemy się jakoś ugadac.

Kitkat jak imprezka? Mam nadzieje ze z M się dogadaliscie.

Mój M to czasem brakiem oganiecia mnie osłabia. Ostatnio poszedł spać normalnie, ja siedziałam prawie do 1 w nocy. Ogarniałam mieszkanie po całym dniu i jeszcze musiałam pościel do żłobka przeszyc. Rano o 5 budzi mnie. I pyta "wstajesz?" No to wstałam. .. poszłam robić kawę kanapki. Po 20min M przychodzi i mówi że musiał dospac :D no i przecież nie kazał mi wstawać tylko pytał czy z nim wstanę.
Dziś młody miał drzemke. M spał razem z nim. Po drzemce obiad i na plac zabaw szliśmy. M stwierdził że nie idzie z nami bo odpocząć musi :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkjw4z7rnaggcp.png

Odnośnik do komentarza

SzczesliwyLipiec gdzies czytalam ze teraz zaczyna sie taki okres ze dziecko zamiast jesc woli odkrywac swiat. U nas w zlobku jadl pieknie a od piatku nawet mleka nie bardzo chce. Dzis sie bawil i przychodzilam do niego co chwila z lyzeczka obiadku. Z 15minut to trwalo ale zjadl pol :) dzien super minal. Choroba chyba (podkreslam chyba) odpuszcza. Pieknie sie bawilismy pileczka, sorterem, ganialismy sie, Olek juz codziennie probuje chodzic. Bylismy na spacerze od ok 10:45 do 12 i zaczal sie rzucac znowu chyba spac mu sie chcialo. Spal od 12:15 do 14 potem zabawa, plac zabaw od 17:30 do 18:30 i o 19 znow zaczal sie rzucac i kladl sie na ziemie wiec uznalam ze chce spac. Szybko zmienilam pieluche i ubranko i natychmiast zasnal. Dziwnie okazuje zmeczenie. Musze go nauczyc zeby mowil lulu tak jak juz mowi am gdy chce jesc.
Anwa no na obecna chwile u mnie zostaja weekendy chyba ze spotkamy sie w pazdzierniku jak bede miala urlop :D albo np w ktorys piatek po poludniu :D
Spokojnej nocy

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliakrk

Witam po weekendzie!
Przetrwalam 2 dni z tesciami, nie było źle. Zdarzylam posprzątać, mój M robił zakupy o 23 i gotował do 2 w nocy a ja sprzatalam w tym czasie. W ten sposób w sob byłam przygotowana na gości. Ppcoecieli na wakacje, następne odwiedziny za 2 tyg....
Chcialalam Wam powiedzieć że właśnie jestem pierwszy dzień w pracy! Tzn czekam na jakieś szkolenia i kursy bo się o 8 zaczynają ale już o 7 byłam na odprawie. Okazało się że sporo znajomych tu pracuje więc mam nadzieję że jakoś mi się uda tu zaaklimatyzowac.
Dzisiaj pierwszy raz Antek dłużej będzie z niania, ahhh trochę mnie to stresuje.
I jeszcze jednym chciałam się Wam pochwalić, Antoś w sobotę zaczął chodzic! Tak po prostu wstał i przeszedl pół pokoju. Najlepiej mu wychodzi gdy ma coś w raczkach, najlepiej pantofle, hehe.
K_H szczesliwy_lipiec u nas też chęci do jedzenia wielkiej nie ma. też biegam za Antkiem po domu i co kilka min próbuję dac mu kolejna łyżeczkę obiadu.
Wypilam kawę i idę się szkolić. Trzymajcie kciuki zeby niania dala radę Antkowi!

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobiety! Wraz z Olą jesteśmy na tydzień u moich rodziców. Przed wyjazdem zdążyłam po raz kolejny pokłócic się z tesciowa - powiem Wam szczerze, że ta baba ma naprawdę zakuty łeb i nic do niej nie dociera, nawet mam wrażenie nie słucha co się do niej mówi, powtarza w kółko swoje. Powiedziałam M, że przez najbliższy czas nie mam zamiaru spotykać się z nią, jak sam ma ochotę to proszę bardzo ale już beze mnie.
Ola rozkręca się w chodzeniu, co napawa mnie dumą. Niestety zachowanie pogorszyło się. Jutro wychodzę z koleżanką, więc mam nadzieję, że zostanie z moimi rodzicami.
Anwa, K_H, ja jestem bardzo chętna na spotkanie. Co do terminu to myślę że lepiej bedzie jak Wy coś wybierzecie, bo ja o ile wrócę do pracy to dopiero od połowy października. Pytanie tylko czy spotykamy się same czy z dzieciakami :).
Natalia, powodzenia w nowej pracy!
SzczęśliwyLipiec u nas też piosenki i wierszyki przy posiłkach :D
kitkat, mam nadzieję że impreza się udała, a tort został uratowany.

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe20mme8xnfduo.png

https://www.suwaczki.com/tickers/010igzu3unfednv7.png

Odnośnik do komentarza

Ja do pracy wracam od września. Do końca sierpnia mam trochę luzu bo maksym juz w żłobku jest 9-14 a ja w tym czasie mogę robić co mi się chce. Czyli sprzątać, gotować, robić zakupy i pranie :D haha a jak zostaje chwila wolna to mam czas na książkę i kawę.

Jeśli w weekend miałybyśmy się spotkać to ja bez Maksyma bo inaczej jeszcze mój M chciałby się pewnie wkręcić. Tylko po co facet? ;)

Gratulacje postepow w chodzeniu dzieciakom. Co raz wiecej nas juz na 2 nogach się porusza.

Przez Żłobek mamy powrót smoka. Juz potrzebował tylko do zasypiania i czasem w aucie jak zaczynał marudzić. W żłobku ze smokiem chodzi, bo tak bezpieczniej się czuje. I przez to w domu chce smoka. Inaczej marudzi i zjada sobie pięść.

Poziomkowa rozumiem nerw na teściowa i łącze się w tym smutku. Kobiety na starość jakiś zanik mózgu mają chyba. Oby nas to nie spotkało :)

Natalia powodzenia w pracy i myślę że Antek z niania poradzą sobie świetnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkjw4z7rnaggcp.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, może tym razem i ja do Was dołączę? :)
My nadal u rodzicow. Filip dzisiaj daje czadu, ech. Z nosa się leje, kaszel mocniejszy... o padam z sił a nie mam ich najwięcej...

Dziewczyny mam nadzieję że mi wybaczcie ale zamieszczę tu post odnośnie zabawki z playskool. Dostałam ja w ramach testowania ze streetcom i musze publicznie ja zareklamować aby móc dostać następna, wiec lojalnie uprzedzam ze coś takiego tu wrzucę. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Ale Wam zazdroszczę, że możecie się spotkać!! Niestety mam do Was za daleko:(

Może jak dzieciaki będą starsze to spotkamy się gdzieś po środku?:P:P

Wczoraj byłam na shoppingu kupić parę biurowych ciuszków, bo za tydzień wracam do pracy!! Powiem Wam, że czuję taki miły dreszczyk emocji w związku z tym. Wiem, że będzie ciężko, bo pod moją nieobecność narobił się spory bałagan, ale lubię wyzwania. Poza tym wskakuję na stanowisko kierownicze więc aż jestem ciekawa jak sobie poradzę. Cały mój zespół jest nowy i nikogo nie znam więc będzie ciekawie!

Franek śpi smacznie już na drugiej drzemce, a ja się zabieram za obiad:)

Anwa zazdroszczę tego czasu wolnego:) u mnie praca się zazębia ze żłobkiem więc nie poodpoczywam:) Choć do końca września będę pracować po 4h więc zawsze zanim odbiorę młodego mogę gdzieś wyskoczyć:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jtq7ddk90.png

Odnośnik do komentarza

Hej my dziś wróciliśmy ze wsi, M teraz w pracy na nocce a ja z dziećmi w domu. Hanie tak pociely komary na wsi ze aż mi jej żal jak na nią patrzę ma chyba z 20 mega ukaszen w tym 4 na buzi.
Ja już też mentalnie przygotowywuje się do powrotu do pracy muszę w przyszłym tygodniu pojechać i dopytać kiedy wracam i wziąć papiery do lekarza bo trzeba skoczyć. I trzeba zacząć pisać plan rozwoju zawodowego bo dyplomowanie zaczynam. Tylko Word mi się stracił i drukarką nie działa, standard :P

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hsqsl0n6p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jbggezgg8.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :)
Tort został uratowany, impreza się udała :) do 16tej był wyścig z czasem żeby się wyrobić, nie zdążyłam wymieszać sałatki greckiej, miałam to zrobić w trakcie imprezy ale tak zlecialo i tyle się działo ze zapomniałam :p Kuba dostał kolejne fajne prezenty - namiot z piklleczkami, narzędzia takie z młotkiem, wkrętarka itp - robią furorę obecnie u niego :,D klocki drewniane tez, ale że nimi wszędzie rzuca to narazie schowałam bo boje się o tv :p także generalnie wszystko fajnie tyle ze Kubuś odchorowuje teraz zbyt ciężkie jedzenie jak na jego żołądek się okazało :/ w nocy się budził, płakał, wiercil, myślałam że to od nadmiaru wrażeń, ale dzisiaj jedliśmy ciąg dalszy tych potraw bo zostały i wieczorem zwymiotowal dwa razy :/ zasnął mi na rękach, także rano wykapiemy dopiero, oby w nocy nie było niespodzianek...
Wrzucilam na dropa foty dwie, nie wiem czy pokazywać wam ten tort sprzed 'remontu '? :D robiłam co mogłam, ile się dało poprawić na szybko to zrobiłam, i tak wyglądał tysiąc razy lepiej niż na początku :p
Fajnie ze kolejne dzieciaki chodzą, mój nadal nic nie próbuje... Zarówno ja i M szybko zaczęliśmy chodzić bo coś koło 10 miesiąca podobno i oboje nie raczkowalismy, a Kuba po 10 miesiącu dopiero zaczął raczkowac.... Może też któregoś dnia po prostu wstanie i pójdzie :)
Zazdroszczę Wam powrotu do pracy :)

Mały się znowu wierci przez sen, ide coś zjeść i się myć i spać, dobranoc :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, super że nasze lipcowe dzieciaczki robią takie postępy w chodzeniu a różne ich humorki i zachowania to norma.

Mój Olek jak jest zmęczony ostatnio zaczyna raczkować do tyłu i kłaść głowę na podłodze (lub ziemi jeśli jest na dworze) gdzie praktycznie poza tymi epizodami sam śmiga na dwóch nogach.

Dziewczyny z Warszawy już Wam zazdroszczę tego spotkania ;)

irysek u mnie to samo- pora powrotu do pracy i wzięcia się za dyplomowanie, aktualnie też zajęta jestem kompletowaniem garderoby i sprawami związanymi z powrotem i... póki co dobrze mi to robi, tęsknie jak wyjdę z domu po godzinie ale cudownie jest móc nawet przez chwilę posiedzieć na przystanku autobusowym samej ze sobą i swoimi myślami- luksus którego wcześniej nie doceniałam.

A skoro o luksusach mowa to umówiłam się jutro na kawę z koleżanką a z Olkiem zostanie mi teściowa... ostatnio ktoś mi chyba ją podmienił bo nawet wporządku się zachowuje (dziś siedziała mi z dzieckiem cały dzień kiedy byłam na zakupach). Ostatnio Olek łapie fajny kontakt z dziadkami a ja czuję ulgę, że może to siedzenie z babciami nie okaże się dla niego tak traumatyczne jak się obawiałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwhdge6o0nafep.png

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliakrk

Hej!
Pisze z pracy, mam kilka min przerwy więc w ramach relaxu Was czytam.
Wczorajszy dzień Antka z niania chyba nie najgorszy. Mało zjadł od niej obiadu, więc jak wróciłam był głodny i dojadl obiad do końca. Niania jeszcze nie wie że aby Antek zjadł obiad to trzeba się nieźle napracować, nachodzic, śpiewać itp. Rano nie spotykam się z niania bo ja już o 6.15 wychodzę a popołudniu zapominam co miałam jej powiedzieć, jakie uwagi mam. Antek coś nam dzisiaj płakał w nocy i kilka razy trzeba było do niego wstać, moja wyobrazi od razu stworzyla historię ze płacze bo niania się źle nim zajmuje. Tyle takich historii się czyta i słyszy. mam nadzieję że u nas jest wszystko ok, a płacz nocy przez ząbki jest, bo dziąsła opuchnięte są.
Antek już potrafi przez całe mieszkanie przejść, mamy tylko 2 pokoje ale jak na takie małe dziecko to naprawdę dużo.
kitkat ja też chętnie się dowiem jakiej firmy te zabawki są bo u nas Antek "techniczny" jest, u dziadka w warsztacie czuje się najlepiej.
caiyah u nas podobnie z kladzieniem się na podłogę, do tego wyciąga sobie wszystko z łóżeczka na ziemię i robi sobie "legowisko" na podłodze.

Czas wracać do pracy...

Odnośnik do komentarza

Natalia to może zapisuj sobie na kartce uwagi dla niani? Wtedy spamietasz wszystko co chcialas powiedzieć :)

Kitkat pokaż jakiego potwora odebrałas z cukierni :) mam nadzieje ze zdrowie Kubie się polepszylo?

Maksym dziś zrobił pierwsza prace plastyczna. Jestem dumna mama :) oczywiście ciocie "odrobine" pomogly.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkjw4z7rnaggcp.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Ostatnio u nas ciężkie ząbkowanie w ciągu tyg wyszły dwie dolne trójki. I szykują się kolejne dolne. I powiem wam że naprawdę Oliwcia w nocy cierpiała jak nigdy. Tak się darla po syropie po smarowaniu żelem i nic nie pomagało. Spala kilka dni z nami.
Ogólnie jestem i tak zadowolona bo od dwóch tyg juz bez smoczka jest i nawet nie było większych problemów zadbać bez smoka. A myślałam że będzie ciężko.
Oliwia ma już jedną drzemkę i teraz jak już chodzi zasypia okolo 19.30 wiec dłuższy jest wieczór i ja z M mamy czas dla siebie na film na wspólną kolację wiec jest super
Wczoraj mieliśmy już spacerek bez wózka:-)
Mnie też czeka powrót do pracy już 15/09 ale tak nie chce mi się wracać ze masakra. Moja mama zostaje z oliwcia. Dobrze że mają dobry kontakt to chociaż o to będę spokojna.
U nas pełno komarów. Oliwcia tez pogryziona używamy fenistilu w kropelkach.
Pozdrawiam i czytam was w miare na biezaco

Odnośnik do komentarza

Hej!
Ja też jestem i czytam :) Zazdroszczę Wam spotkania i oby doszło do skutku, wrzućcie jakąś foto - relację.
Życzę powodzenia w powrotach do pracy, będzie dobrze, prędzej czy później prawie każdą z nas to czeka, a Wy już będziecie wprawione w tych sprawach :).
U nas nadal drzemki dwie, na szczęście mała zaczęła szybciej zasypiać, więc i wolne wieczory powróciły <3<br /> Caiyah super, że Olek dogaduje się z dziadkami, dla Ciebie to zawsze pomoc i szansa na wyjście bez dziecka :)

Oliwcia ząbkowanie jest przes.ane, nieprzemyslane totalnie i póki co to moje najgorsze doświadczenie macierzyńskie...

Anwa to z Maksyma mały arrysta rośnie :D

Natalia rozumiem Twój stres a propo niani, trzeba być czujnym, ale nie zamartwiać się na zapas. Dla Antka to nowa sytuacja, stąd może te nocne pobudki i to jest sposób na odreagowanie stresu, będzie dobrze, oswoi się i przyzwyczai :)

Kitkat super że impreza się udała, a co do chodzenia, to nie przejmuj się, Kuba dobrze się rozwija i ma czas do 18 - stego m.ż. na rozwinięcie tej umiejętności :D Moją małą muszę zachęcać do chodzenia, sama z siebie to nie bardzo. Jeszcze się nachodzą :)

Pozdrawiam Was serdecznie!

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ykx2zcftk.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze napisałam się tyle i wszystko znikło :/
Caiyah wrzucę fotę tych narzędzi jak zrobię, nie miałam kiedy póki co, nie mają chyba konkretnej firmy, jakaś no name, pisze na nich tools dream team czy coś takiego, na allegro kuzynka zamawiala...
U nas od kilku nocy masakra, ząbkowanie na maksa, pobudki co pół godziny, co godzinę, chodzę jak zombie, do tego mam coś z nerkami bo mnie bolą i dostałam antybiotyk, a wczoraj byłam w tym centrum rehabilitacji i na razie nie mam nic zalecone, muszą mi badania porobić, zrobiłam rtg i czekam co dalej, babka powiedziała ze jak byłam ruszona manualnie w sensie kręgi miałam nastawione to muszą mnie dokładnie przebadać zanim coś zaleca żeby mnie nie uszkodzić....
Karolina pisałaś o dzemie z Lidia bez cukru, podalabys dokładna nazwę? Stoi on razem z innymi dzemami? :p sorki za głupie pytanie ale M robi przeważnie zakupy i musze mu tłumaczyć jak koniowi na miedzy co i gdzie :p hehe....
Anwa pochwal się dziełem Maksyma :) ok wrzucę fotę tortu "przed " na dropa, przepraszam ze nie odnoszę się ostatnio do wszystkich ale brak mi albo czasu albo siły, dobranoc.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! U nas trzydniowka niemowleca zagościła. Córka miała nawet 39-40,5°C. Dobrym radom teściowej i babci M nie było końca. Nie kąpać dziecka, gorąco ubierać, zbijać gorączkę juz przy 37.. antybiotyk daj. Serie pytań typu: To ty jeszcze karmisz? Przecież tam tylko woda jest.. Wyszłas z chorym dzieckiem na dwór!? A u lekarza byłaś z nią?

Poza tym córka ma się bardzo dobrze. Chodzi, biega, mówi po swojemu, widać ze się rozwija i jest szczęśliwa, pomaga przy ubieraniu i rozbieraniu o zaczyna zasypiać sama leżąc przy mnie. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...