Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Izabelap szczęścia życzę waszej rodzinie. Czekam z niecierpliwością zdjęć weselnych.

Rene fajnie tak oderwać się od malucha. Człowiek wraca do niego z nową energia i cierpliwością. Mój też tak rzuca się na szyję i nie chce puścić jak mnie długo nie widzi. Długo to w naszym przypadku 2 godziny rozłąki :D

Kitkat z tymi zaczepialskimi babami to utrapienie straszne. Nawet nie chodzi o zarazki, ale o sam fakt dotykania obcego człowieka. Co z tego ze jest jeszcze mały? To dalej obca osoba. Ciekawe co by jedna z drugą zrobiła jakbysmy je zaczęły tak zaczepiac i miziac. Az sobie wyobrazilam minę takiej baby :D
A mnie jeszcze wkurza jak się czepiają smoka. To chyba moje dziecko i skoro ja pozwalam mu rzuć smoczek, to dlaczego to podważać? I słyszę jak mówią do Młodego "a fu, taki duży a ze smokiem. A wypluj to." Po co się wtrącać? Mogą sobie myśleć co chcą, ale niech uwagi zostawia sobie.

Co do kupy..eh dziś był taki dzień ze dwa razy musiałam z tego powodu podłogę myć.

Maksym co raz ładniej chodzi. Juz niewielkie odległości pokonuje na nogach. Skupiać się musi przy tym mocno. Ale próbuje i próbuje. Ostatnio przyniósł mi klucze do domy. Buty kupione. Ale wygodniej mu na boso. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkjw4z7rnaggcp.png

Odnośnik do komentarza

Anwa no dokładnie, takie starsze panie myślą że w ich wieku można sobie pozwolić na tego typu uwagi, wiadomo sprawa smoczka to sprawa indywidualn,, poza tym to są jeszcze maluszki, ja osobiście chce szybko młodego oduczyć smoka chociaż używa go rzadko, przeważnie na drzemce ale bywa że zasnie bez, w nocy raczej nie używa ale to różnie... z butelki tez bym chciała rezygnować za niedługo, ma kubek 360 ale nie umie z niego pić, ostatnio mi się do szklanki dobiera jak pije wodę i nawet mu idzie to picie ze szklanki, z doidy się mega oblewa, problem jest taki ze on lubi pić na leżąco wiec butla jest the best... Nie spinam się z tym odstawianiem ale nie wyobrażam sobie ze będzie w wieku 8 lat spał ze smokiem tak jak to było w przypadku brata M, pamiętam jakiego szoku dostałam jak się dowiedziałam, to było 5 lat temu, a ostatnio się dowiadujemy ze on nadal w nocy z butli pije herbatkę... :o no to już w ogóle nie mieści się w głowie, chłopak do gimnazjum idzie od września, wysoki jak dąb, wyższy od matki, od nas... Nieee to już jakieś skrzywienie jak dla mnie... Oczywiście on nie wie ze my wiemy, a rodzice na to pozwalają bo uważają że to nic złego, że tak mu zostało i juz, ze próbowali dać mi szklankę obok łóżka ale on pije przez sen wiec ze szklanki się oblewal i budził... No masakra.... Zęby ten chłopak ma tragiczne, tak samo wymowę, mało kiedy idzie go zrozumieć
zrozumieć... To sobie poplotkowalam :D

Tej nocy dla odmiany Kuba miał 3 pobudki, teraz sobie śp,, ja już nie, padał deszcz przed chwila, może się schłodzi trochę, miłego weekendu :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Izabelap życzę Wam dużo miłości radości i wielu pięknych chwil:)

I u nas jest upał, przez to Kubuś marudny.

KitKat chyba Ty pisałaś o nosku zatkanym, mój tak ma dość często i to podejrzewam ze przez uczulenie. Wiele produktów go uczula(dostaje wysypki, kaszlu lub świszczący oddech) i w Pl zrobię mu testy pokarmowe z krwi.

Udanego weekendu dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, znów miałam mnóstwo nadrabiania i pewnie nie dam rady odnieść się do wszystkich wpisów ale siedzę teraz sama z dzieckiem i mało mam na cokolwiek czasu. M. wyjechał w delegacje a my ratujemy się przed upałami i całe dnie spędzamy na działce, robimy tam sobie kąpiele ochładzające bo ciężko wytrzymać w 34 stopniach..., Olek nie z tych co boją się/nie lubią trawy ale z tych co wyrywają wszystkie liście z drzew i krzewów na swojej wysokości... ;/ On dopóki nie jest padnięty ma energii za trzech i już mi czasem ciężko wyrobić, jak sobie coś umyśli ciężko go namówić żeby tego nie robił czy tam nie szedł.
Z pozytywów- po roku wreszcie moje dziecko zaczęło chodzić spać o konkretnej godzinie- od 10 dni jest to 21.
Smoczek u nas musi być do usypiania i niestety noce przez smoczek też mam z kilkoma pobudkami. W dzień staram się go oduczać i chowam smok ale czasem widzę, ze jak jest zmęczony bardzo go potrzebuje do uspokojenia i wyciszenia.
My pijemy z niekapka bo z kubka mimo że chęci są strasznie się oblewa.
Dziękujemy jeszcze raz za życzenia.

Co jeszcze u nas... przez ostatni tydzień jeździłam do pracy (jeszcze bez obowiązków ale żeby się wdrożyć) więc młody zaczął zostawać z babciami. Miałam jedno wesele na którym został z teściową do północy... i było lepiej niż przewidywałam. Niestety Olek źle reaguje na obce i nieznane sobie miejsca- jak łapie go zmęczenie dostaje histerii że usypiam go nie w domu. Na dworze spi chętni o ile nie wybudzają go hałasy. Zobaczymy co zrobi na wakacjach na które ruszamy za 10 dni. Mam nadzieję że zniesie je w miarę bo podróżować lubi i zmiany otoczenia też są ok jeśli są urozmaiceniem dnia codziennego... najgorzej boje się właśnie o wieczory i jego spania...

W wolnej chwili chętnie zerknę na zdjęcia w dropie i coś może dopiszę, życzę Wam dobrej nocy.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwhdge6o0nafep.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Spać nie mogę już od 4. Ogarnęłam to co mogłam po cichu w domu i postanowiłam trochę czasu spędzić na forum. Przede wszystkim dziękuję kochane za życzenia. Mam nadzieję że to mój ostatni ślub;) wesele udane, jedzenie pyszne, prowadzenie zabawy rewelacja, goście ogólnie zadowoleni, my również. Jedyny minus jaki był to wysoka temperatura. W lokalu niby była klima ale nie dało się długo siedzieć w środku. Całe szczęście teren ogrodzony i była ogromna wiata i plac zabaw dla dzieci, hamaki, ławeczki. Bywały momenty ze na sali zostawała tylko obsługa a goście byli na zewnątrz. Najbardziej bałam się ze maluszek sobie nie poradzi. Głośno, duszno, gorąco, dużo ludzi... Na szczęście był idealny. Babcie, dziadkowie, wszystkie ciocie i nie ciocie tylko czekały żeby maluszka ode mnie zabrać. Zdarzało się ze musiałam go szukać bo nie wiedziałam pod czyją opieką aktualnie przebywa. Uważam że mieliśmy udane wesele. Zresztą wczoraj odbieralismy telefony z podziękowaniami od naszych gości za dobrą zabawę. Bardzo się cieszę ze wszystko się udało. Dziś robimy urodzinki Miłoszowi. Dużo bardziej kameralne. Zostało tyle jedzenia, ciast ze dziś tyko frytki upiekę a mięsa i gulasz mam z wesela, część nawet nie wyszła na stół, bo przy takiej gorączce ludzie nie chcieli jeść. Za to piwa poszło dwie beczki po 30 litrów każda. Jutro jedziemy z dziećmi na zakupy do Białegostoku, może do dinozaurów też pojedziemy. Zobaczymy jak czas i pogoda nam pozwoli. Musimy odpocząć, bo ostatnie dni nie dość że nerwowe to ogólnie ciężkie były. Dziewczynki z lipcu idą na miesiąc do ojca to będziemy mieli okazję na noc poślubną hehe, bo przy trójce dzieci, w tym dwie pannice musimy szukać okazji do bycia we dwoje.
Jak już się ogarne i będę miała zdjęcia to wstawię je oczywiście na dropboxa.

kitkat co to za historia? Ten Twój szwagier przez smoczek pije? Wybacz moje zainteresowanie ale pierwszy raz słyszę żeby w tym wieku używać butelki:))

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13jqivl2cbe6kj.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqbx4doex.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dxomvcqg5939n8wl.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1zqlnck25.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u nas jakos leci mala ma dwie drzemki w ciagu dnia zasypia przy ksiazeczce za to na noc wsadzam ja do lozeczka i jeszcze dobre pol godz szaleje w nim.zaczelam jej dawac jogurt naturalny bo alergolog tak zalecila nie chciala jesc ale odczekalam troche i w koncu jej zasmakowal.daje tez owoce z jogurtem ze sloiczka hipp czy inna firma. Mala jeszcze nie chodzi a wasze maluchy jak? Przepraszam ale nje jestem na biezaco.najlepsze zyczenia dla Izabeli z okazji slubu zycze szczescia!!! Jade na wczasy 11 lipca ale zamiast meza biore siostre bo on ma swoje zobowiazania i nie moze jechac.w malzenstwie roznie bywa aktualnie robimy lazienke tzn remont i pomieszkuje jak nie u rodzicow to u tesciowej.upaly mnie dobijaja hela chyba dobrze je znosi nienajgorzej.na roczek robjmy grilla dlatego spieszymy sie z lazienka.szukam tez pracy ale na razie lipaaa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witamy się w nowym tygodniu :)
Weekend minął nam cudownie! W pt wypad do stolicy, w sob nocowalismy u rodzicow i jak polozylam Filipka spać, wyskoczylismy na festyn (koncert, pokaz laserowy i piwko) :)
W nd wyskoczyłam z N na giełdę. Odpoczęłam od Filipka, spędziłam trochę czasu z N sam na sam... Super!! Zauważyłam że od razu inaczej ze sobą rozmawiamy. Oby tak już zostało.
Przez weekend Filipek był grzeczny, już tak nie psoci i zaczął wreszcie gadać po swojemu. Dadadababa bab a buuuu ziazia zizi itd :)
W mieszkanku posprzątać, obiad mam na dwa dni...żyć nie umierać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się w nowym tygodniu :)
Weekend minął nam cudownie! W pt wypad do stolicy, w sob nocowalismy u rodzicow i jak polozylam Filipka spać, wyskoczylismy na festyn (koncert, pokaz laserowy i piwko) :)
W nd wyskoczyłam z N na giełdę. Odpoczęłam od Filipka, spędziłam trochę czasu z N sam na sam... Super!! Zauważyłam że od razu inaczej ze sobą rozmawiamy. Oby tak już zostało.
Przez weekend Filipek był grzeczny, już tak nie psoci i zaczął wreszcie gadać po swojemu. Dadadababa bab a buuuu ziazia zizi itd :)
W mieszkanku posprzątane , obiad mam na dwa dni...żyć nie umierać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Witamy, zajrzałam na dropa ale jeszcze nie ma zdjęć izabeli za to Zosia miała świetny tort z Peppą. Olek też ją uwielbia.
Rene jakim autkiem jeździ Twój synek? Rozglądam się teraz za czymś w tym stylu chociaż nie wiem czy mój będzie chciał w nim siedzieć.
OlaFasolajak tam idzie nauka usypiania?

U nas dziś wreszcie pierwszy dzień normalnej pogody po wczorajszej burzy. Dzięki temu i wyskoczyłam do sklepu, na spacer i zrobiłam nam obiad (też na 2/3dni) a w planach popołudniu też mam sprzątanie o ile będę miała jeszcze siły i energię.
ChopSuey U nas jest już chodzenie po kilka kroczków- dziś zaczął się ładnie przemieszczać wzdłuż pomieszczeń a trzymany za rączkę wszedł mi po schodach do klatki. Byłam w szoku. Z tego co słyszałam dzieci na naukę chodzenia mają czas do 16 miesiąca także spokojnie.
Dziś Olek padł mi dopiero tuż przed 14 (wstał o 7) ale chyba nieźle go męczą zęby bo dziś mamy festiwal luźnych kup.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwhdge6o0nafep.png

Odnośnik do komentarza

Hej po weekendzie po ostatnich upałach dziś przyszło spore ochłodzenie ale przynajmniej trochę się odetchnie bo było już strasznie duszno. Chociaż za dwa dni ma wrócić fala gorąca. Weekend spędziliśmy w domu w sobotę oczywiście praca przy budowie a wczoraj odpoczywaliśmy. Muszę się wygadać bo jestem cholernie zła na rodziców M a zwłaszcza na teścia. Pożyczył nam 5 tys bo twierdził że nie potrzebuje a nam teraz potrzebne itd. A teraz we wszystko się wpierdziela wydzwania po kilka razy dziennie do M i mówi mu co jak powinien zrobić, to blachę na dach też kazał nam z innej firmy wziąć niż z tej w której już wybraliśmy bo że tam lepsza i będzie rabat bo jego znajomy pracuje a wcale nie dal większego rabatu niż ta pierwsza firma. I w ogóle wszystko wie najlepiej a jak przez telefon posprzeczali się z M to potrafił mu wypomnieć ile mu dał pieniędzy. Nóż kur.. nikt go nie prosił o pomoc finansową a teraz będzie nam mówił co mamy robić. To nasz dom więc chyba to my mamy prawo decydować co jak chcemy zrobić i nic mu do tego. A ja tak czułam że wcześniej czy później będzie coś gadał ale M był pewny że nie to teraz ma. A mnie szlak trafia jak wczoraj przyjechali i oceniali co jak zrobione a co tu zrobić trzeba itd. Wrr co za ludzie. M się wkurzył i powiedział żeby sobie wziął te pieniądze a my sami sobie poradzimy. I w tej kwestii się z nim zgadzam.
Kitkat ta historia z nastolatkiem pijącym ze smoczka to chyba żart? Bo to wydaje się tak nieprawdopodobne że niemożliwe :)
Chopsuey moja też jeszcze nie zabiera się za chodzenie na razie najlepiej czuje się na czworakach i jak może biegać za mamą jak piesek:D
Rene fajnie że udał się Wam wypad we dwoje. My ostatni raz sami byliśmy na walentynki na razie albo nie na czasu albo nie na gdzie zostawić dzieci. W sierpniu czeka nas wesele kuzynki myślałam że pójdziemy we dwoje a dzieci zostawimy teściom bo moi rodzice też idą na to wesele ale po ostatnich akcjach chyba wezmę dzieci ze sobą.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71535.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71536.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny no niestety, ale to nie jest żart, wiem jak to brzmi, sama byłam w szoku, ani tego nie potrafię sobie wyobrazić, ani zrozumieć teściowej, która od 13 lat już prawie szykuje mu na nic butle.... Heh, a ostatnio tam byliśmy i jak Kuba pił z butli to brat M się zachwycał jego butelka i ze fajny ma smoczek, nie powiem, poczułam się dziwnie... Wiadomo, żadna z nas do tego nie dopuści, mi się wydawało kiedyś ze 2-3 lata to już za dużo na picie z butli, proszę jak można się zdziwić :p
Padam także napisze jeszcze tylko
Izabelap super ze wszystko się udało, czekamy na foty :) Avel współczuję, dobrze że oddsliscie ta kasę i niech spada na drzewo....
Dobrej nocy.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! My juz po roczku:-) tez bylo zamieszania ale juz po...a malego tak pogryzyly komary chyba ze szok, dzisiaj idę z nim do lekarza bo z niektorych miejsc zaczyna mu sie cos sączyć:/ juz nie moge sie doczekac przeprowadzki, seRio, moja mama chyba tez, na mojego M nie moze patrzec, na tesciowa ma alergie i jak mowi nie chce miec z nia nic do czynienia..juz mi wspomniała że musimy sie wymeldować bo przeciez za smieci placi..takze super familia nie ma co..a z pozytywów - widac mi juz brzuch hehe;-)
avel z teściami to jak najrzadziej: -) nie przejmuj sie, wierz mi moja teściowa przebija wszystko i wszystkich ze swoim zachowaniem
Rene- fajnie ze udal wam sie weekend:-)
Chopsuey- my juz drepczemy, ale spokojnie wszystko w swoim czasie
Uciekam bo maly sie budzi, po nocy, tak mam dobrze, śpioch z niego;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71867.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny! U nas jakoś leci. Wczoraj byłyśmy u alergologa i mam plan wprowadzania nabiału, który zaczniemy realizować od jutra. Z radością muszę stwierdzić, że dziecko mi się oddzicza: w weekend mieliśmy sporo gosci, Ola chodziła do nich na ręce i ładnie się bawiła - jeszcze niedawno nie do pomyślenia.
Martka, fajnie że Ci już brzuch widać :). Współczuję kłótni rodzinnych, to dobrze że się wyprowadzacie,chyba każdemu wyjdzie to na dobre :).
K_H, oby to nic poważnego i szybko Olkowi przeszło!
kitkat, niesamowita historia z tym bratem M. Szkoda, że teściowa mu na to pozwala, bo robi chłopakowi krzywdę.
avel, rozumiem Cię doskonale i bardzo dobrze zrobiliscie. U nas podobna sytuacja była jak teściowa chciała się dołożyć do ślubu - non stop komentarze krytyczne, po co znajomych zapraszamy, czemu nie rodzinę (czyli ludzi których nawet na oczy nie widzieliśmy, ale "wypada"). Też wtedy M jej powiedzial, że nie chcemy jej pomocy, jeśli tak się zachowuje.
caiyah, fajnie, że Olek zaczyna chodzic :)
Rene, super że mieliście okazję z N pobyć sam na sam :) zazdroszczę :D
izabelap, super, że impreza się udała i Miłoszek poradził sobie i był grzeczny.

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe20mme8xnfduo.png

https://www.suwaczki.com/tickers/010igzu3unfednv7.png

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko nadal robi luźne kupki- ale pampers mokry, zjada całe mleko, wielki obiad tylko na kaszki nie ma chęci. Gryzie wszystko łącznie z mokrymi chusteczkami a jak mu zabieram jest płacz.
Jak mi się uda go nagrać to wrzucę filmik jak mały kosmita się przemieszcza ;)
KH strasznie krótko ale rozumiem brak czasu, zdrówka dla Was
avel niestety moi rodzice mają podobne zachowania jak Twoi teściowie dlatego od dawna jesteśmy samodzielni żeby nie było wtrącania swoich trzech groszy
rene pewnie kupowaliście jakoś w stacjonarnym? Ja oglądam póki co na allegro ale nie wiem czy kupić mu autko czy rowerek a może to i to... ale budżet i miejsce na trzymanie takich rzeczy też mam ograniczone.
martka zazdroszcze że masz rano czas na forum, u mnie to nie do pomyslenia- mój gotow budzić się o 6 jesli usłyszy najmniejszy hałas. Ja mam tylko wolne i czas dla siebie w porze drzemek (o ile nie robię czegoś w domu) bo wieczorem już też jestem zbyt zmęczona na cokolwiek.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwhdge6o0nafep.png

Odnośnik do komentarza

poziomkowawlasnie takich slow mi brakowalo- kazdemu wyjdzie to na dobre- bede je sobie powtarzac:-) moj M dzwonil ze wreszcie mamy mieszkanie!4 pokojowe, tak sie ciesze:)
Izabelap- 100 lat dla Milosza:-) jak fajnie, maly zaczyna kolejny rok zycia a wy tez nowe zycie:-)
Rene- moj to samo, awantura na kazdym kroku, nawet kilkanaście razy dziennie..to chyba taki etap

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71867.png

Odnośnik do komentarza

Izabelap super ze wszystko sie udało:)
Wszystkiego najlepszego dla Miłosza :) dużo zdrowia i radości

U nas znowu mały załapał od siostry kaszel i katar:(
Wyjazd do Polski w piątek a dzieci chore:(((

A z nowości u nas to Kubuś zaczął nocą spać na brzuchu. Jestem w szoku bo w dzień nie poleży na brzuchu tylko zaraz krzyk.
Do chodzenia jeszcze długa droga.
Znowu sie przebudził przez kaszel:(
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwy lipiec, współczuję choroby dzieci, oby szybko się wykurowal,, i dzięki za odp odnośnie noska, u nas to jednak nie alergia, byliśmy wczoraj u laryngologa i stwierdził obrzęk śluzówki w nosie i gardle, przyczyną są idące zęby, także nic groźnego, trzeba czekać aż wyjdą wszystkie i nawilzac slozowke, także się wyjaśniło :)
Izabelap ślicznie wyglądałas!!! I panowie jacy przystojni fiu fiu :)
Widzę ze sporo nowych dreptaczy, nasz Kuba jeszcze nie próbuje, nawet za rączki nie chce... W pon byłam u fryzjera, w końcu po dluuugim czasie...
Nocki się popsuly, ta jeszcze w miarę, ale poprzednia koszmar, chyba z 6 pobudek, w końcu o 4 juz nie odkladalam do łóżeczka bo nie miałam siły i spał z nami, najpierw obwinialam upały za te pobudki ale ostatnie noce były chłodniejsze i było jeszcze gorzej, wiec może te zęby... Jak kawy nie pijam to wczoraj się nie obyło bez, inaczej bym nie mogła funkcjonować...
Martka super ze macie mieszkanie! Tak to już jest z tymi rodzinami, najlepiej na zdjęciu :)
Miłego dnia wszystkim :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas pobudka o nieludzkiej, paskudnej porze - 5:45 :/
Przez te upały, siedzimy w domu, a z rana nie mogę się z zmobilizować. A poza tym mogłabym spać non stop, szkoda że nie mam takiej opcji ;)
U nas żadnych nowości, Helenka próbuje chodzić, ale tylko przy asekuracji, ostatnio przy ścianie próbowała i śmiesznie to wyglądało. Stoi stabilnie i nawet przysiady robi, ale żeby zdobyć się na odwagę do samodzielnego kroczenia, to nie.
Ale nie spinam się absolutnie, ma czas :)
Zębów nadal 7 na stanie i chyba sobie urlop zrobiły. Mała coraz bardziej kumata, coraz bardziej gadatliwa, ostatnio zaczęła wszystko wyjmować z szuflad i szafek, więc jest ciągle bałagan.
A no i przeprowadzamy się z powrotem do ukochanego Trójmiasta <3 <br />
izabelap wyglądałaś przepięknie! Cudownie, że wszystko się udało i jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, niech będzie ona pełna szczęścia i miłości!

Najlepszego dla kolejnych roczników kochanych!

Zdrówka dla chorowitków! Niech Kubuś szybko zdrowieje! I udanych wakacji w Polsce!

OlaFasola i jak i jak z DN?! Pamiętaj, że my tu na relacje czekamy!

KatarzynaHonorata podziwiam Cię jak i pozostałe pracujące mamy. A Olkowi na pewno się spodoba!

Martka super wiadomość z tym mieszkaniem! Będziecie mieć teraz święty spokój i odpoczniecie od bliskich, może tęsknota sprawi, że Wasze stosunki się poprawią, trzymam kciuki.
A jak Twoje samopoczucie? ;)

poziomkowa super, że Ola taka towarzyska się zrobiła :) Powodzenia z wprowadzaniem nabiału.

Za godzinę drzemka, więc i ja standardowo skorzystam <3<br /> Aaa ostatnio mieliśmy rekordową drzemkę - 4 godziny :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ykx2zcftk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...