Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie kupiliśmy joie I anchore za 1299 zl fotelik fajny 7 pozycji kąta nachylenia ale jak Hania usnela to jej glowa poleciała :/ niestety tak się dzieje w większości fotelików a prawda jest taka że im bardziej pionowa pozycja tym bezpieczniej. I bądź tu mądrym.

Chciałam axkid dualfix ale młoda nie ma jeszcze 9 kg ledwo prawie 8 a to fotelik 9-36

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hsqsl0n6p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jbggezgg8.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ładna pogoda to i cisza na forum :)
U nas też jest ciagle mama albo dada, ale głównie mama. Idzie 5ty ząb i coraz lepiej sobie radzi z podnoszeniem się i utrzymywaniem się nawet trzymając się 1 rączka. Teraz najnowsza zabawa to próby schylania się i łapanie zabawek. Główny cel to wyrzucanie tych zabawek heheheh A raczkowania jak nie było tak nie ma. Pelza tylko jak krokodyl :)
U nas są zazwyczaj 2 drzemki, ale jak ta 2ga się nie odbędzie, to popołudnie to jest masakra, bo jest jeden ryk jak tylko nie jest coś po jego myśli. Z tego też powodu poklocilam się z M, bo on nie może zrozumieć czemu Teoś wedlug niego tyle płacze i ze on dobrze wie co robi i ten płacz to specjalnie, to samo ze spaniem - to jego wina, ze nie spi. A on kończyl malowanie ściany i nie mógł się skupić. No cholera jasna. Mnie też to plakanie denerwuje, ale wiem jaka jest przyczyna! Ogarnęłam go szybko i po mleku oczywiscie zaraz zasnął. Wrrr i jak rozmawiam z M o tym, to jak grochem o ścianę. A tak to jest super tatą, zajmuje się nim i maja ekstra kontakt, ale czasem M ma takie akcje, że mną trzęsie. No, to się wyzalilam.
rene jak teściowa przeżyła nową fryzurę Filipka?
Macie jakieś pomysły na prezent na urodziny dla maluchów? Wszyscy mnie pytają, a ja sama nie wiem co my mu mamy kupić..

Trzymajcie się !

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371i0ld016o.png

Odnośnik do komentarza

Heja. Moje dziecko ma chyba wbudowany budzik czy srodek tygodnia czy weekend to i tak wstaje punktualnie o 5:30.
ninja zostaw mlodego sam na sam z tatusiem kilka dni pod rzad to sie facet nauczy, ze dziecko glodne, dziecko zmeczone to dziecko zle ;P
Co do prezentow to ja rowniez mam z tym problem. Na szczescie laczymy urodziny z chrzcinami wiec wiekszosc osob da koperte i zawsze beda pieniadze na cos fajnego pozniej. Na obecna chwile zabawki sa bezuzyteczne. Naprawde. Leza ale sa na max 5minut.
Mysle, ze sprawdzilaby sie u nas hustawka wolnostojaca, ktora latem mozemy trzymac na balkonie a zima w mieszkaniu ale do lipca to sama ja peenie zakupie ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Trochę mnie nie było bo zrobiliśmy niespodziewany wypad do Polski. Posiedzialam z babcia bo jest dalej słaba.
Zanim jednak pojechaliśmy Kubus zaraził sie wirusem od dziecka znajomej, która nie raczyła nas poinformować o chorobie. Takim sposobem wszyscy przeszliśmy ostrą jelitówke z gorączką.

Avel spóźnione buziaki urodzinowe dla Księżniczki :) duzo zdrowia :)
K_H u nas huśtawka wolnostojąca sie nie sprawdziła, i duzo miejsca zajmowała ale w zwykłej zawieszanej w progu moze cały czas sie bujać.
Moze jutro uda mi sie pooglądać zdjecia maluchów.

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwy lipiec wspolczuje przebytej choroby. :(
Ninja2015 bo z M to tak już jest że wielu rzeczy nie rozumieją.
Anwa super ze masz takie wsparcie. Dobrze się oderwać. Ja wiem ze nie mogę zostawić dziecka z teściami. Jak córka zakrztusila się bułką to prawie rzucili we mnie dzieckiem żebym je ratowała..
Kitkat gratulacje dla maleństwa za dyplom ;) U nas jest krzyk przy myciu głowy bo dziecko wie ze to oznacza koniec kąpieli ale może to kwestia wody wpływającej do oczu? PS. Dobrze ze z M masz już lepiej :) Gratuluję za postępy dziecka. :) Faktycznie dużo pije twoje maleństwo najwyraźniej tyle potrzebuje. U mnie była walka o to bo nie chciala pić a teraz pije spokojnie. :)
Irysek Zdrówka życzę.

Dziewczyny ostatnio w sklepie byłam świadkiem jak dziecko zjadalo metkę papierowa od zabawki. W porę zdążyłam poinformować o tym jego matkę która była zaoferowana czymś innym. W momencie gdy spojrzała na dziecko po mojej uwadze w buzi 3-4 miesięcznego chłopca zniknął kawał papieru. Masakra jakas. Robiąc zakupy lub spacerując zwracajcie uwagę na to co maluszki mają pod ręką. Chyba za bardzo przeżywam.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza

irysek dzięki za odpowiedz, ja sie narazie tak rozgladam tylko bo nasz fotelik jest do 13 kg a maly ma dopiero 8, chudzielec jeden... :) chyba ze na dlugosc wyrosnie szybciej, co jest bardziej prawdopodobne :) aaaa spoznione zyczenia urodzinowe :D duzo zdrowka i spelnienia marzen, gdzies mi to umknelo :) ja za rok 30 bede swietowac :)
ninja, nie dziwie sie ze sie wkurzylas na M, faceci juz tacy sa, czasem ciezko im przychodzi myslenie... co do prezentu to tez nie mam pomyslu co naszemu kupic i tez sie mnei wszyscy pytaja a ja nie wiem, ostatnio bylismy na roczku u coreczki mojej siostry, jako ze to druga corka to ma mase zabawek po pierwszej i praktycznie ma wszystko i nie wiadomo bylo co kupic, znalazlam dla niej taka zabawke Arka Noego z Dumel discovery, wydaje sie fajna, zobacz sobie, widzialam ze jest tez statek piracki, to bardziej dla chlopaka chyba by bylo :) tesciowa cos przebakiwala ze kupi malemu pileczki do suchego basenu, wsypiemy je do lozeczka turystycznego, takze tez jakis pomysl, ogolnie basen dmuchany na lato fajna sprawa, mojej chrzesnicy kupowalismy 3 lata temu, teraz sa takie bajeranckie te baseny dla dzieci... jak lubi sie w piaskownicy bawic to moze zabawki do piasku, sa tez takie pojazdy typu autko czy motorek gdzie malucha sie wsadza i sie go pcha a on sobie kreci kierownica.... nawet sporo pomyslow sie zrodzilo w trakcie pisania :P
K_H wspolczuje tak wczesnych pobudek, moj wstaje ostatnio ok 7, czasem 7.30, w nocy raczej spi, budzi sie przewaznie raz, lub 2 razy na cyca, tej nocy spal super, nie dosc ze poszedl wczas spac bo juz 20.30 a zwykle 21-22, to obudzil sie dopiero 5.40 :D dostal cyca i pospal do 7.30, takze nie narzekam, obym nie zapeszyla :P
Szczesliwy Lipiec wspolczuje jelitowki, niektorzy ludzie nei mysla i z chorymi dziecmi wszedzie chodza i sie nie przejmuja... :/
annaendi dzięki w imieniu Kuby :) no byc moze to ta woda wplywajaca do oczu, choc staramy sie mu nie zalac twarzy, mota sie zawsze przy myciu glowy jak jakas flądra :D co do spania to tak jak pisze Anwa, jesli wam to nie przeszkadza i jest wam wygodnie to jest ok :) ja sobie nie wyobrazam spania w trojke, M sie wierci, ja sie wierce, pare razy probowalam z malym spac jak mial faze na cyca non stop w nocy, ale nie moglam zasnac, a jak juz to w trybie czuwania, cala zesztywniala, pilnowalam zeby go nie przygniesc i zeby M go nie przygniotl :P takze dzieki bogu maly od poczatku spi w lozeczku i nie protestuje :)

A ja sie musze pochwalic, M mial dzisiaj druga czesc egzaminu na uprawnienia budowlane i zdal :D jak wroci to bedziemy grila robić, bo wczoraj nie wypalil bo burza byla i lalo do wieczora u nas...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, nie odzywałam się cały weekend ale dlatego, że mieliśmy go wypełnionego po brzegi.
W czwartek miałam nasz pierwszy dzień mamy i mąż bardzo miło zorganizował nam dzień- dostałam od chłopaków kwiatki i kubek jej wysokości mamy, zjadłam obiad ze swoją mamą a wieczorem miałam czas posiedzieć na balkonie z drinkiem bezalkoholowym. Piątek zajęły nam zakupy i grill u teściowej a w weekend siedzieliśmy na działce. Dziś upałów ciąg dalszy aż ciężko wysiedzieć w domu. W dodatku mąż w pracy od 6 do 21...

Poza tym dopinamy sprawy związane z chrztem i roczkiem Aleksandra. Wczoraj ustaliliśmy menu, zamówiłam wina, chłopaki obkupieni w ubrania... tylko ja jeszcze nic nie mam.

Poruszałyście temat prezentów- u mnie też się podpytują a ja mam problem z określeniem czego bym chciała bo głupio mi tak komuś coś narzucać. Ostatnio kupowałam małemu w sklepie zestaw do piaskownicy i widziałam dziecięce tablety- może to by go zajęło bo póki co u nas najbardziej zajmującą zabawką jest stoliczek edukacyjny ( z drugiej strony pilot się nie sprawdził bo i tak go tylko nasz prawdziwy interesuje którym już wie że może manipulować na tv). Marzą mi się jeszcze interaktywne książeczki bo mały uwielbia jak mu czytam i chętnie bawi się klockami o ile ja z nim się bawię (ma dwa sortery i ostatnio opanował sztukę wrzucania jak się go zachęci a nie tylko wyrzucania ;)). Ogólnie to sami staramy się mu zapewnić zabawki i ciężko mi prosić o coś bo nie wiem ile kto planuje wydać na prezent.

Poza tym mam wrażenie, że mój urwis naprawdę coraz więcej kuma. Wie doskonale kiedy go wołam by wyszedł z pokoju (i zazwyczaj wychodzi bo nie chce zostać sam), kojarzy kiedy wychodzimy na dwór i sam bierze buty, Tak jak opisujecie- też mamy wybuchy złości- np. o to że tata poszedł do łazienki i zamknął przed nim drzwi (w niedziele mały tylko z tata chciał być ;)), że ktoś wyszedł, że nie tak mu się zabawka układa albo sama czasem nie wiem o co chodzi.

Na basen też się planujemy wybrać ale nie wiem kiedy nam się to uda bo zaraz po chrzcinach mamy nagromadzenie wizyt lekarskich. Miłego dnia.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwhdge6o0nafep.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Upały ostatnio dają się we znaki... uf!
U nas wszystko dobrze. Śliwka pod okiem powoli schodzi, wyszedł kolejny ząbek, w sumie mamy 6 i idą następne bo Filipek niespokojny przy zasypianiu. Dzisiaj postanowiłam nie usypiac Filipka w chuście bo i tak jest gorąco. Zasypial tak jak wieczorem -ze mną na kanapie:) dłużej to trwało ale rano spał godzinę a teraz już mija 2 godz drzemki.....
w zeszłym tygodniu załatwilismy pomyślnie bardzo ważna sprawe związana z kredytem. Powoli zbliżamy się do celu. Szukamy projektu domku idealnego-nie jest łatwo :)
Każda wolna chwila przekopuje internet...ech
Z N ostatnio ciężko się dogadać. Ma problemy zdrowotne i przez to jest nerwowy... nie umiem mu pomóc. Dwóch lekarzy tez nie dało rady, w pt następny -może ten pomoże? Oby!

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu cisza!
Rene mam nadzieje, ze znajdziecie lekarza, ktory pomoze Twojemu N. Trzymam tez kciuki za pomyslne zalatwienie wszystkich spraw zwiazanych z zakupem domu.
Kurcze u nas dalej 2 zeby :(
caiyah ale super dzien mamy mialas. Moje chlopaki nie zorganizowaly nic, nawet zyczen nie zlozyli. Ale moj M nie przywiazuje wagi do takich swiat.
Bylismy na echu serca. Maly byl nerwowy wiec na wyniku badania wpisane ze to orientacyjne. Ale lekarz powiedzial, ze wszystko wyglada dobrze, kolejna kontrola za rok.
Kurcze mam w czerwcu 2 delegacje. Nie bedzie mnie 2x 2noce :( . No ale sama mowilam szefowej, ze jak mam jezdzic to teraz dopoki Olek siedzi z tata.
Zycze spokojnego wieczoru

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza

Mój mały szkrab postawił dziś swoje pierwsze samodzielne kroczki :D akurat rozmawiałam z M, patrzę a Maksym się puszcza i idzie! Po trzech krokach bach na pupę. Później jeszcze parę razy próbował to powtórzyć. Raz mu się udało.

K_H dobrze, że w echu nic nie wyszło. Ciekawe jak Twój M poradzi sobie z Olkiem, jak będziesz w delegacji. Dobrze, że już teraz razem przebywają tyle czasu, bo byś miała telefon z samego rana "w co go ubrać?" " gdzie leżą zapasowe pieluchy" :D

Rene wytrwałości życzę w szukaniu projektu idealnego.

caiyah zdolniacha z Twojego malucha. Już umie sorterem się posługiwać :D ja swojemu pokazuje, tłumaczę, ale on i tak nie trybi.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkjw4z7rnaggcp.png

Odnośnik do komentarza

Hejo hop hop co to za cisza na forum? Mam nadzieję że to tylko zasługa letniej pogody. U nas dziś było trochę burzowo ale i tak ciepło. W weekend to w ogóle było upalnie. Przez dwa dni grillowaliśmy w sobotę u nas a w niedziele u teściów.
Poza tym budowa ruszyła pełną parą pracują do późnego wieczora trochę mi przeszkadza hałas zwłaszcza wieczorem jak układam dzieci do snu ale cóż trzeba wytrzymać.
A co więcej w końcu mamy trzeciego zęba jupi! Teraz przydałyby się druga jedynka do pary. Oglądałam ostatnio zdjęcia syna i na pierwszych urodzinach miał z 8 zębów a u Julci tak wolno wychodzą no ale każde dziecko inne. Może teraz coś szybciej ruszą. Dodałam na dropa zdjęcie Julci z tortem urodzinowym:)
K_H podziwiam cię że jeździsz na delegacje ja chyba nie umiałabym się rozstać z dziećmi nawet ba jedną noc. Pamiętam jak wróciłam do pracy kiedy syn miał 1,5 roku i okropnie to przeżywałam normalnie czułam się chora w pracy bo nie mogłam przestać myśleć co robi w domu. Ale wiadomo praca też ma swoje plusy jak wszystko:)
Rene zdrowia życzę Twojemu N i żeby trafił na dobrego lekarza.
Caiyah ale miałaś super dzień mamy trochę zazdroszczę:) Chociaż nie mam co narzekać bo od moich chłopaków dostałam życzenia i czekoladę więc zawsze coś (liczy się że pamiętali).
Szczęśliwy lipiec współczuję jelitowki dobrze że już przeszła.
Ninja nie dziwię się Twojej złości ale chyba większość facetów pewnych rzeczy nie może zrozumieć i choćby im tłumaczyć to w ich języku i tak nie zostanie zrozumiane jakbyśmy tego chciały :)
Annaendi cale się nie dziwię że przejęłaś się tym co czyjeś dziecko miało w buzi. Ja też jestem bardzo uczulona na to co dziecko mogłoby połknąć. W prawdzie moja akurat żadnych obcych ciał nie wkłada do buzi poza jedzeniem ale i tak zawsze uważam. Za to ostatnio kumpeli syn który jest miesiąc starszy od Julki chodził pod ręce z nią na dworze i w pewnym momencie wziął kamyk z ziemi i już wkładał go do buzi. W ostatniej chwili wydarłam mu go z ręki masakra trzeba tak uważać na takie maluchy.
Idę spać bo jutro czeka nas wizyta u neurologa. Spokojnej nocy dobranoc.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71535.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71536.png

Odnośnik do komentarza

Hej!

Faktycznie cisza nastała na forum i również mam nadzieję, że to przez długi weekend i letnią pogodę.

Przede wszystkim składam wszystkim Szkrabom wszystkiego najcudowniejszego z okazji Dnia Dziecka!
Czy z tej okazji macie jakieś specjalne plany? :)

Katarzyna_Honorata Twój M doskonale sobie poradzi podczas Twojej nieobecności, ale rozumiem, też bym miała jakieś obawy.

U nas ostatnio córka została pierwszy raz cały dzień (13 h) bez nas i nie zapłakała ani razu, jeszcze nam "papa" zrobiła :) a ja sobie trochę odetchnęłam :)

Poza tym małą dręczą zęby, jest lekko przeziębiona, ale humor i apetyt dopisują, więc to najważniejsze.

Izabelap jak nastroje przed WIELKIM DNIEM?! To już kilka dni! Czekamy na zdjęcia i relację!

Anwa - BRAWO Maksym! To musi być super uczucie, gdy dzieć stawia pierwsze kroki!

Ten prawierok zleciał tak szybko, że nie wiem, kiedy!

U nas tak, jak pewnie w całej Pl, pogoda niepewna i lepiej za daleko nie iść na spacer, bo w ciągu kilku minut się chmurzy i zaczyna padać, wczoraj dwa razy złapał nas deszcz.

I wczoraj zajadałyśmy się truskawkami, małej bardzo smakują :)

Udanego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ykx2zcftk.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkim dzieciaczkom z okazji ich święta życzę wszystkiego najlepszego i wysyłam buziaczki naszym kochanym maluszkom:*

My dziś wybrałysmy się z okazji dnia dziecka do parku dinozaurów.Zosia była wszystkim zachwycona i bardzo jej się podobało.Najbardziej chyba wielka piaskownica i nowe w niej zabawki do piasku.No i sam piach oczywiscie;)zgodnie z moimi podejzeniami zajadala go jak tylko myślała że nie patrzę na nią;)))
Wczoraj kupiłam jej basen taki mały na balkon Ale jeszcze nie pluskalismy się w nim bo brak czasu albo pogody.

Julka-gratuluję trzeciego zęba!!!

Trzymajcie się mamusie :))))

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4z29d6hwk5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hejka w dniu naszego święta ;)

Nie odzywałam się bo bylismy na wsi u mojej babci i jak to na zjazdach mało czasu na net ;)
anwa gratulacje dla maksyma ;)
Gratulacje kolejnych zębów, u nas nadal wielkie ZeRo, młoda idzie chyba na rekord :) raczkuje juz coraz lepiej nawet reaguje już na słowo noga i jak ją źle ustawi to poprawia przynajmniej nie muszę za nie chodzić i poprawiać ;)

Dziś po raz pierwszy wzięłam tabletkę na alergię bo już nie mogłam wytrzymac, mamy kp loratadyne można brać ja biorę tylko wtedy, gdy jest mus.

Oho zbiera się na burzę.

Mąż w pracy, pojechalabym na lody z dziećmi ale samej mi się nie uśmiecha ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hsqsl0n6p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jbggezgg8.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Też mam nadzieje, ze to chwilowa cisza na forum :)
avel sliczny torcik miala Julka! :) i jaka juz duza, zmienila się :)
Rene zdrowka dla N zycze, oby trafil na dobrego lekarza :)
Anwa gratulacje dla Maksyma, wow, to juz drugi chodziarz lipcowy :) super!
Moj maly to mega urwis i lobuz, tak sie ostatnio rozbestwil, ciagle cos chce rozwalac, zrzucac i smieje sie przy tym i tylko patrzy czy ktos to widzial i wtedy ma jeszcze wieksza radosc jak sie ktos oburza czy mowi ze nie wolno.... no ja nie wiem co z niego wyrosnie :P do tego codziennie ma coraz gorsze napady histerii, jezuuuu juz chwilami nie daje rady od tego wrzasku i tez placze razem z nim, nie wiem kiedy to sie skonczy???? jedynie na spacerach jest spokoj, albo jak sie bawi z dziadkami na dole, normlanie inne dziecko, czemu ze mna jest taki placzliwy??? poza tym w dzien prawie z cycka nie chce jesc, possie pare razy i odwraca sie na brzuch i ucieka z lozka i nie chce jesc, takze mysle czy by jednak mm nie wprowadzic w dzien, rano i wieczorem/w nocy je chetnie... hmm... co do uciekania z lozka to umie juz sam schodzic z niego tylem na brzuchu :D kilka razy z nim cwiczylismy i szybko zlapal, zaczal tez robic cos w stylu "papa" ale zwykle przy muzyce wiec moze to jest forma tanca z rekami w gorze :P probowal tez klaskac i od jakiegos czasu udaje indianina, reke przystawia do buzi i robi lalalalla albo babababa albo inne odglosy mu wychodza jak tak rusza reka, smieszy go to takze sam sie rozsmiesza i ma ubaw, no jest smieszny chwilami :P a i zaczal ostatnio nogi prostowac w pozycji na czworakach, do tej pory robil tak przy cycku ze tu glowa przyssana do piersi a reszta ciala tanczy i sie podnosi, teraz na podlodze tak sie podnosi, moze to proba wstawania bez podporki bedzie? a i dzisiaj prawie wyskoczyl z lozeczka, normalnie nie daje rady z nim, podnosi sie na rekach i przechyla na zewnatrz... O_o aaaa i wpadl dzisiaj do skrzyni z zabawkami :D takze dzieje sie, dzieje.... dostal od nas na dzien dziecka takie klocki ktore mozna w 3 pojazdy zlozyc i polaczyc jak pociag, to najbardziej z tego podobalo mu sie pudelko....
Cale szczescie padl dzisiaj wczesniej bo juz po 20, ostatno wczesniej chodzi spac, niby fajnie, ale z tym wstawaniem mu sie pogorszylo, juz nie 7-7.30 tylko 6 :/ takze zapeszylam chwalac go niedawno ze daje pospac... musze ja wczesniej chodzic spac....
Milego wieczorku i spokojnej nocy! i wszystkim maluchom moc buziakow w dniu ich świeta!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Anwa gratuluję! Mamy kolejnego chodziarza :)
My poszliśmy do parku na festyn. Filip mądrala wybrał sobie bujawke z której wszystko było widać, blisko pompowanych zamków i bujał się ze 40 min! Obejrzałam wozki bo chcemy kupić bardziej spacerowy. Lżejszy i z miejscem na kawę dla mamy ;). Ciężko było z Filipem bo uciekał, zrywal i zjadal metki. Oglądałam, ganialam go, przymierzam i wyszłam mokra ze sklepu!

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Do chodzenia to długa droga jeszcze. Póki co udaje mu się czasem zrobić kilka kroczkow.

KitKat łobuziak z Kuby. Ale też jaki rozgarniety. Dużo rzeczy umie. A schodzenie z łóżka to już mistrzostwo. Mój maluch ni jak tego ogarnąć nie potrafi. A też uczyłam go kilka razy.
Ogólnie to on przyswaja tylko te informacje które ma ochotę. Uczę go i uczę gdzie jest nosek i jak pokazać. . Czasem pokaże. Ale tylko zdejme mu pieluche i powiem "siusiak", to wie o co chodzi. Wie ze nie można palców w oko wkładać.. to jak się na mnie bądź M z denerwuje, to specjalnie wsadza nam paluchy do oczu. Jak zapytam czy chce mleko, to piszczy charakterystycznie.

Dziś mi się rozplakal jak wróciliśmy ze spaceru. Okazało się ze znów chce na dwor. Wariowal na placu zabaw. Wszędzie na czworaka. Był przy zjeżdżalni. Na chwilę odwróciłam głowę, a ten już zdążył po schodach wejść na górę. A przedwczoraj jeszcze tego nie umiał.

Do tego idą zęby. Kilka na raz. I nie jest jakoś tak bardzo źle, dzielnie to znosi. Ale bywają nie zapowiedziane wybuchy płaczu. Za bardzo nie wiem ile już jest przebitych, bo nie daje sprawdzic . Ale tak zaglądając to są 2 lub 3 nowe.

Rene pochwal się później wózkiem.

Kitkat w nocy wygodniejszy cyc jest. Nie trzeba przygotowywać i mieszać mieszanek. Tylko podłączyć dziecko trzeba ;)

A jeszcze napisze. Znajoma ma dziecko miesiąc młodsze od naszych szkrabow. Do tej pory karmi je tylko mlekiem. Nic więcej nie daje, żeby dziecko nie było grube... co też niektóre matki mają w głowach, to ja pojęcia nie mam.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkjw4z7rnaggcp.png

Odnośnik do komentarza

kitkat jak ja Cievrozumiem. Nasz tez taki histeryk i tez najchetniej wszystko zwala. A najwiekszy ubaw jak podniose to co zrzucil i za chwile znow zrzuca. Zeby dalej 2! Noce sie pogorszyly. Moze przez te upaly? Spal juz ladnie bez jedzenia do 5 a od kilku dni je 2 razy! Musze wyprobowac dawanie mu wody na spiocha, ale pewnie uslysze od M, ze to bez sensu, a ze on wstaje do mlodego to coz...
Chcemy w weekend jechac pp hustawke w ramach prezentu na dzien dziecka. Zabawek nie kupuje bo leza. Przyjdzie pora na zabawki. No i butki z miekka podeszwa musze kupic bo na dzialke pojedziemy a tam kamyki,korzenie...
Ech dojezdzam do pracy. Milego dnia

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza

Anwa z tym chodzeniem to wcale nie taka daleka droga... odkąd Filip zaczął stawiać pierwsze kroczki niewiele minęło i sam zaczął. Był taki dzień ze po prostu cały dzień przechodził a następnego znów na czterech (chyba się zmeczyl) :)
A teraz.... ile on km pokonuje... non stop drepta :)
Jeśli chodzi o wózek to chyba wybrałam. Nie jest to wózek moich marzeń lecz rozsądku :)
Baby design mini. Chyba przez internet kupie...
a może któraś mama ma taki??

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Rene wygląda ładnie. Mam nadzieje ze będzie się dobrze sprawdzał. My mamy jakiś wózek w spadku po innym dziecku. Ale nie wiem nawet jaki. Nie wyciągałam jeszcze. Mamy widnę, wszędzie są podjazdy. Nie mam motywacji na lżejszy wózek jeszcze.

K-H oby Olkowi nocki wróciły do normy. Może to przez zeby? Albo faktycznie pić mu się chce z gorącą. Jak go teraz ubierasz do spania? Maksym śpi w koszulce z krótkim rękawem i pieluszcze.

Mój M dziś blysnal ogarnieciem, że hej! O 6 rano zaczął robić zdjęcia młodemu, jak ten śpi. Oczywiście dźwięk w telefonie był włączony. I tylko "pstryk" "pstryk". Dziecko się obudziło. Eh. Marudzil aż do drzemki. Do 10.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkjw4z7rnaggcp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...