Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

OlaFasola irysek dobrze mowi. Psiknij na patyczek spirytusem salicylowym i objedz patyczkiem wewnatrz dookola pepuszka i tak ze 2 razy dziennie. A z ta krwia moze rzeczywiscie warto do lekarza isc.
ninja daje wode raz dziennie przegotowana bo herbatka koperkowa u nas wywolywala baki. Pije raz 20ml raz 40ml. Moze sprobuje 2 razy dziennie mu dawac. A Ty jakiej herbatki uzywasz?
Tez mam globulki w domu ale zapomnialam o nich. Zaczne brac.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny martwi mnie ta wysypka, w piątek było szczepienie na pneumokoki w sobotę wysypka.. Myślałam że to reakcja na szczepienie, pojechałam do pediatry a ta że to nie po szczepieniu, że alergia albo kosmetyki, kupiłam które zalecala, ale poprawy nie widzę.. Co robić i skąd ona się bierze? Zaczęło się od klatki piersiowej, zdjęcie z soboty.

monthly_2015_09/lipcowe-2015_36492.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rtgf69j11oaaj.png

Odnośnik do komentarza

OlaFasola idź z tym do lekarza. Mi ocenisept działał. Pępek jest przy najważniejszych żyłach wiec nie czekaj. Trzymam kciuki.

Jestem wściekła! Córka ma wirusa jest przeziębiona. Wszystko dzięki rodzince męża. Chorzy ale przylazili. Teraz córka ma problem z katarem i kaszlem. Zakrztusila się ślina wiec obudziłam przeziębienionego męża. To dostałam zjebe ze panikuje. Która z was zachowałaby spokój gdyby wasze dziecko się dusilo? Chce mi się płakać! Teraz dziecko przespało 7 godzin. Nigdy tyle nie spała. Eh

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza

po szczepieniach występuja różne reakcje. Wysypka może być jedna z nich. Jedź na IP jeśli Twój lekarz lekceważy to co do niego mówisz.

sadeo, irysek, Karo_lina odpowiadając na Wasze pytania... M jest cały czas wściekły i na pewno im tego nie popuści. Tłumaczyli się tak: nieteść wrócił z pracy w niedzielę rano i na popołudnie znów szedł. ( moim zdaniem mógł się zamienić ale po co???) nieteściowa dostała silnej depresji dwa dni przed chrzcinami... trudno nie chcieli nie przyjechali. Szkoda mi było M, widziałam że było mu przykro chociaż mówił że nie.
Chrzciny chrzcinami oni strasznie czekali na wnuka jak byłam w ciąży, poźniej wszystko wróciło do normy. Nie akceptowali mnie od początku. Cały czas wypominają M że związał się z kobietą z dziećmi. Przeciez na siłe go nie wzięłam. Wiedział co robi. Ironiczne jest to że jego młodszy brat w lipcu wziął ślub z kobietą po 6 miesiącach znajomości i z 9 letnim synem. Ona jest w pełni zaakceptowana a jej syn mile widziany co tydzień. grrrrr. Nie ma co się spinać.
Mam większe zmartwienia. Dziewczyny kaszlą tak że płuca niedługo wyplują. Wczoraj od rana nie mogłam dodzwonić się do lekarza a jak się dodzwoniłam to juz nie rejestrowali. Zarejestrowałam je na dziś na popołudnie. Z Miłoszem pojechaliśmy wczoraj na szczepienie, ze względu na to że dziewczyny chore nie zaszczepiliśmy go, żeby nie narażać jego zdrowia. Tyle z tego, że doktor go osłuchała i mimo że pokasłuje czasami to wszystko jest ok. Ja też nie czuję się najlepiej ale niestety ja nie mam możliwości chorować, wystarczy że dzieci chorują.

DZIEWCZĘTA tak wyglądało moje najmłodsze dziecko w dniu swojego chrztu:)

monthly_2015_09/lipcowe-2015_36501.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13jqivl2cbe6kj.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqbx4doex.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dxomvcqg5939n8wl.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1zqlnck25.png

Odnośnik do komentarza

izabelap ale slodziak z Miloszka.
Glupia sytuacja z nietesciami a tesciowa z depresja to w ogole porazka. Glupia wymowka.
Moj Olek znow mnie dzis wystraszyl. Polozylam go do lozeczka zeby pobawil sie karuzelka a ja poszlam ogarnac kuchnie za 5 minut poszlam sprawdzic jak sie ma a on caly czerwony i widze ze chlusnal woda az spodenki pochlapane...oczywiscie zlapalam go i polozylam sobie na teku na brzuszku..nosz nawet na sekunde go nie moge zostawic..
Kupilam mu w pepco zawueszke na wozek-kolorowego lwa. Tak go polubil ze musze kupic drugiego do domu. Bo wozek stoi na parterze na klatce i musze chodzi z tym lewkiem w gore i w dol :). Do tego musze chyba juz kupic mate bo nie mam gdzie tego lwa zawiesic i trzymam nawet pol godziny w reku. Chyba ze Wy macie patent co postawic zeby powiesic maskotke. Myslalam o krzesle ale tak macha nozkami ze bedzie pewnie uderzal w krzeslo...
Wczoraj byl jeden z tych fajnych dni kiedy byla zabawa jedzenie sen i posprzatalam troche. Spal tez cale 3godz na spacerze a ja chyba z 10km zrobilam :) i noc tez udana dopiero ok 5 zrobil sie marudny i wiedzialam ze zaraz bedzie kupka i byla :)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ladybird_82

Cześć Dziewczyny Tak wtrąciłam się dwa razy bez przywitania i przedstawienia Więc witam wszystkich jestem mamą małego Szkraba Gabrysi 9 tygodni. Rozumiemy się coraz lepiej, gorsze momenty wynagradza uśmiech. Czytam od końca podziwiając wasze osiągnięcia szczególnie w kwestii usypiania. Nasza Mała potrafi złapać 6h w nocy ale nigdy nie usnęła sama. Usypia na rączkach... Wiem nasza wina odkładamy do łóżeczka uśpioną bo inaczej jest płacz. Śpi na brzuszku. Na plecach na uśnie ale w łóżeczku budzą ją odruchy moro. A najlepiej usypia przy cycu. I jak to naprawić...

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, odebralam wyniki - bilirubina 1, hemoglobina 10,7, podwyzszyl sie aspat do 55 ale pediatra mowi ze jest ok, odstawilam malego na 10 godzin od piersi bo balam sie ze znowu dostane zapalenia piersi i od razu taki spadek bilirubiny wiec po co kaza odstawiac na 3 dni?! Annaendi ciesze sie ze u Was tez spadek bilirubiny :) wczoraj moj dziec jadl chyba 30 razy w ciagu dnia, moje piersi ledwo co wytrzymaly, takie wyssane z mleka brzydko wygladaja sa takie oklapniete...juz sie boje jakie beda po zakonczeniu karmienia...

Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim:)) dawno mnie nie bylo..moj Stas w nd skonczyl 3 miesiace:) jutro wybieramy sie na szczepienie, biore skojarzoną, płatną. My dalej walczymy z ciemieniucha..choc widze poprawe po tygodniu stosowania emolium. Chrzest planuje na 11 października, w czw wybieram sie do ksiedza, jestem ciekawa co powie bo mamy tylko slub cywilny..juz bym chciala miec te chrzciny za sobą. .serio..w sb bylam w malym w kosciele to po 20min musialam wyjsc bo ryczal w nieboglosy:/ coraz częściej zastanawiam sie co to bedzie jak mi sie urlop macierzynski skończy. .dojezdzam do pracy 80 km..a malego to chyba będę widziala przed spaniem:(( u mnie w miescie nie ma szans na prace, czasami z mezem rozważamy wyjazd do Niemiec. .on ma firme remontowa ale to też taka loteria, prawda jest ze trzeba liczyc kazdy grosz a do tego co chwila jakis wydatek ekstra..takie zycie z miesiaca na miesiac ehh

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71867.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny.Czytam Was od początku ale dopiero teraz postanowiłam dołączyć do Was.2 lipca urodziłam przecudowną córeczkę po sześciu latach starań,po drodze były niepowodzenia ale w końcu się udało.Rodziłam naturalnie,poszło bardzo szybko bo 3,5godz.i było po wszystkim,problemy zaczęły się gdy wróciliśmy do domu.Postanowiłam opisac tutaj naszą historię by wesprzeć OleFasole ponieważ nasza historia jest bardzo podobna...Nasza córka przez pierwszy miesiąc nie spała ani w dzień ani w nocy,ciągły płacz,krzyk i piętnastominutowe drzemki,ciągle na rękach,czasami odkładałam Ją po osiem razy do wózka i tak co chwilę się budziła,na spacery prawie nie wychodziłam bo był ciągły ryk...i nagle nie wiadomo kiedy dziecko zmieniło się w aniołka.Przesypia noce bardzo ładnie,dzisiaj spała dziewięc godzin z jedną przerwą na karmienie,w dzień bardzo dużo gada po swojemu i bawi się na bujaczku,przesyła mnóstwo uśmiechów i jest cudowna.Jesteśmy na nutramigenie co uważam ze też miało duży wpływ na unormowanie się wszystkiego.W tej chwili naszym jedynym zmartwieniem jest ulewanie wręcz hlustanie ale z tym tez jakoś sobie radzę-dosypuję do mleczka Nutriton i widze ogromną poprawę.Także Ola myśle że jeszcze kilka dni i u Ciebie też się wszystko unormuje i nie będziesz pamiętać o trudnych początkach...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Izabelap fajny przystojniak :))) współczuje takich nieteściów, napewno przykro mężowi.
Keithy może idź do innego lekarza, moja córeczka kiedyś miała taką wysypkę to dostałam kropelki i przeszło.
Katarzyna_Honorata u mnie to samo. Nie moge spuścić z oka Kuby bo zdaża mu sie takie krztuszenie i to godzine po jedzeniu nawet.
A moze zabawkę zamontuj w bujaczku na pałąku jak masz.
Kubuś zafascynowany zabawkami wiszącymi:)

Teraz gdy mam pełen dom ludzi (2 siostry,szwagry i Zuzia) to ktoś zawsze przy nim jest a ja mogę ugotować niespiesząc sie czy wyskoczyć do sklepu:) wesoło mamy.
Dzięki za odpowiedzi odnośnie kiełbaski z grila i ja mogę jeść:)))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja dzisiaj mam sporo słabszy dzień. Teoś daje mi mega w kość. Spał inaczej rano niż zwykle i aż go obudziłam, bo mijały 4.5 godz od ostatniego karmienia. Od tamtej pory jest sajgon. Drzemal tylko podczas karmienia. Teraz leży w łóżeczku i wyje w niebogłosy, ale ja nawet do toalety nie mogę iść nie mówiąc o niczym innym.
W tym tygodniu kończy 3 mce i nie wiem czy będzie jakaś różnica. Noce są nadal super i zasypia tez sam , więc chyba za dnia muszę mieć takie akcje.
izabelap ale przystojniak a nie teściów współczuję.
Marlena0207 to nasze dzieci z tego samego dnia :D
A z innej beczki, czy któraś jeszcze nie dostała okresu?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371i0ld016o.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim.jestem nowa;) Maksym urodził się 16lipca. Juz ma prawie 2,5 miesiąca. Je jak opętany, prawie cały czas na cycu wisi.waży juz 6,5 kg. Nie umie sam zasnąć, chyba że w wózku podczas spaceru. Teraz juz zacząć go uczyć zasypiać samodzielnie? Czy za mały jest jeszcze?
Ninja2015 Co do pytania o okres to ja jeszcze nie dostałam. I nie czuje jakby miał się zbliżać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...