Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za zrozumienie, ja przez Ta kobietę mam takie nerwy... Ona też zawsze wszystko wie najlepiej.

Chyba sie przepracowalam...
Dziewczyny które rodzily SN jak u Was z krwawieniem? 4 dzien po porodzie a u mnie tak malo ze az się martwię :( do tego pobolewa mnie brzuch, nie w dole tylko na srodku :( i co mam zrobić?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

Na ktg wyszly skurcze ale szyjka niestety nie chce wspolpracowac i wody tez nie leca wiec na razie puscili mnie do domu, mam przyjechac jesli beda sie saczyc wody lub bedzie plamienie/krwawienie lub czynnosc skurczowa regularna.
kowalska mi wyszedl pozytywny gbs jak i 50% kobiet. Nic z tym nie robimy. Dopiero przed porodem podaja nam antybiotyk. Nam nic nie grozi, to bakterie ktore po prostu zyja u nas w pochwie, moga byc szkodliwe dla maluszka dlatego ten antybiotyk przed porodem. Pamietaj tylko zeby nie czekac z przyjazdem do szpitala zbyt dlugo zeby zdazyli podac antybiotyk.
SzczesliwyLipiec ojoj mam nadzieje ze Kubulek poradzi sobie ze wszystkimi trudnosciami. :*
ewcia moze na wszelki wypadek zabierz ze soba torbe to w koncu 40 km..
Ale macie/mialyscie przezycia z tesciowa, moja na szczescie mieszka 250km od nas aczkolwiek kilka dni po porodzie wybiera sie do nas na urlop...
PaulikD mam nadzieje ze polozna pomoze z laktacja
annaendi mysle ze wszystko dobrze, moze troszke przyspieszylas akcje :P ale domyslam sie ze to bylo celowe ;P
OlaFasola no niepokojace te zawroty glowy, uwazaj na siebie
Dziewczyny wizytujace dajcie znac co i jak potem.
ninja o to M bedzie dzis mial test :) sam 2 godzinki z malym.
Kirasuper ze corcia ladnie przybiera na wadze

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :-) dzis lepszy humor pomimo ze nadal w dwupaku. Jak mnie polozna zobaczyla to nie mogla uwierzyc ze nadal z brzuchem chodze no ale coz... Wszystko mnie boli niesamowicie objawy zblizajacego sie porodu mam od dwoch bitych tygodni. Ponadto spacerowalam po podjezdzie w weekend z 40 minut szybkim krokiem, po schodach w domu chodzilam, z mezem poszalelismy i NIC! Juz smiac mi sie chce z tego.od dzis zaczynam pic herbatke z lisci malin.podobno tez kawa moze ruszyc porod.w sumie cala ciaze nie pilam wole nie ryzykowac z cisnieniem nigdy nie wiadomo. Odnosnie problemow z karmieniem ktoras pisala ze malenstwo ma trudnosci. Zwroccie uwage lekarzowi przy badaniu na wedzidelko u dzidzi. Znajomi ze szkoly rodzenia mieli ten sam problem i maly mial zabieg podcinania wedzidelka. Poza tym jesli wprowadzacue juz butelke to proponuje zakup specjalnej butelki firmy medela. Niestetty nie pamietam nazwy ale wiem ze jest dosc droga ok 60 zl. Ona ma specjalny smoczek przy ktorym dziecko musi sie nameczyc z ssaniem tak jakby pilo z piersi matki.pozwala ona wrocic calkowicie do karmienia piersia. Przy zwyklych butlach dzieci ida na latwizne i potem juz w ogole nie chca ssac piersi. Powodzenia z karmieniem nie poddawajcie sie :-)

Odnośnik do komentarza

Hej, no i po wizycie... jesli 7 dni bede po terminie to wtedy do szpitala na wywolywania a tak to mam czekac az cos sie wydarzy... na razie nic sie nie dzieje zamknieta szczelnie jestem hehe troche to smiech przez lzy no ale co zrobic... chyba to jest moja szkola cierpliwosci.
Powodzenia dla wszystkich w dwupaku a w szczegolnosci dla tych po terminie- damy rade!!

a href="

Odnośnik do komentarza

Co do karmienia piersią, mi polozna mowila zeby nie mieszac dzuecku w brzuchu tylko cierpliwie przystawiac do piersi kiedy dziecko chce czyli na żądanie. .u mnie maly od 14 do wieczora praktycznie wisi na piersi z małymi przerwami na polsen lub drzemke..widocznie tak potrzebuje..przy przystawianiu zaciskam zeby ale po chwili bol ustaje i narazie chodze po domu w luznej bluzce zeby piersi stale sie wietrzyly, to bardzo pomaga na pogryzione brodawki..także nie zalamywac sie tylko przystawiac malego ssaka;-) nagroda jest wielka- mleko mamy najlepsze! !:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71867.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
ja jutro do szpitala idę, w środę cc... nie pisałam parę dni bo jakoś nie byłam w nastroju, nawet narzekać nie miałam siły... poza tym ogarnialiśmy z mężem mieszkanie, dzisiaj już pościeliliśmy w łóżeczku, także chyba wszystko gotowe... Mam stresa...
Starałam się czytać Was co wieczór zeby być w miare na bierząco, z tego co pamiętam to 66kasia urodziła, gratulacje!
Szczęśliwy Lipiec bardzo się cieszę, ze operacja Kubusia się udała, miesiąc szybko zleci i wyjdziecie do domku :) dużo zdrówka dla maluszka!
Wszystkim nierozpakowanym po terminie życzę szybkiej akcji, pozostałym cierpliwości, to już naprawdę niedługo :)
Mam pytanie do mam po cc, po jakim czasie mogłyście zobaczyć się z mężem/nm? I czy zakładanie cewnika jest bolesne? I kiedy go wyjmują, następnego dnia czy jak już wstanę?
Trzymajcie kciuki, odezwę się jutro lub po cc dopiero.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pytanie troche z innej bajki. Jak u Was z lewatywa przed porodem bo mi mowili ze od tego odchodza i nie robia ani w szpitalu ani mam nie robic w domu...problem jest taki ze wyprozniam sie troche gorzej i boje sie pelnych jelit. Poza tym przez ta zgage i zle samopoczucie boje sie jesc bo przy skurczach zbiera mi sie na wymioty. I sama nie wiem co robic czy troche sie przyglodzic czy jednak zjesc i cierpiec potem...

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza

Katarzyna_Honorata ja zanim się dowiedziałam że w szpitalu w którym chcę robić robią sami bo lepiej wiedzą kiedy i takie tam to kupiłam w aptece żeby zrobić samej. Położna mówiła, że zdecydowanie łątwiej jest gdy jelita są czyste bo wtedy dziecku jest łatwiej przejść przez kanał rodny bo ma po prostu więcej miejsca nasze organizmy naturalnie się na to przygotowują w taki sam sposób więc nie wiem czemu się od tego odchodzi... ja też mam problemy jelitowe czuje się cieżko i dla własnego lepszego samopoczucia i większego komfortu bardzo chcę mieć zrobioną. Raczej nie zaszkodzi ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/74152540a2.png

Odnośnik do komentarza

Katarzyna Honorata nie jestem doświadczona ale na szkole rodzenia mówiły że musisz mieć silę rodzić więc nie powinnaś się głodzić.. Ale jeśli masz odruch wymiotny to przygotuj sobie landynki/żelki bo to będziesz mogła przyjmować przy SN i czerpać z tego energię.
Nie przejmuj się ewentualną kupą bo przecież zawsze możesz skorzystać z toalety w trakcie porodu. Podobno jest odczucie ochoty przy skurczach partych i mówili że spokojnie można próbować.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza

Katarzyna_Honorata ja bym sama w domu nie robiła lewatywy, bo czytałam/ słyszałam, że można wywołać tym skurcze.
Lepiej wziąć ze sobą i poprosić położne, aby zaaplikowały. Pewnie to nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, ale jeśli chodzi o mnie, to na pewno będę czuła większy komfort psychiczny, zwłaszcza że mąż ma mi towarzyszyć przy porodzie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ykx2zcftk.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :) My z Michasiem od soboty 11.07 w domku :) Noce są cieżkie bo maluszek budzi się co 2 godzinki jeść a cycuś trwa godzinke po 30 min na każdy ale jest super :) Rodzice nie wyspani ale uśmiech Michasia wynagradza wszystko :) Poród nie jest taki straszny jak się trafi na fajną położną :) Uff że ja trafiłam na zmianę i dostałam anioła nie kobietę:) Rodziłam z prawem grawitacji na kucaka i krzesełku porodowym nikt nie kazał mi na siłe wdrapywać sie na kozetkę i męczyć jak to zazwyczaj bywa:) Bóle krzyżowe są okropne ale gaz rozweselający je łagodzi i okrężne ruchy na piłce:) Dacie radę kobietki, cudowne uczucie dostać swojego maluszka na cyca i móc ucałować :)

monthly_2015_07/lipcowe-2015_32640.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...