Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem tak naprawdę co moze przyspieszyc poród ale pewnie wysiłek fizyczny... Skoro ja do tej pory nie cwiczylam, to może pomoze. Niektórzy polecaja chodzenie po schodach ale skoro ja codziennie czasem kilka razy wchodze na.4 pietro, to na mnie raczej nie wpłynie :)
A do tego urzedu nie wystarczy karta ciazy? Teraz juz nie bede się widziala ze swoim ginem i jeśli potrzebny jest specjalny swistek, to trudno... Nie bede juz jezdzic...
izabelap uwazam ze to na pewno skurcze, a czy przepowiadajace, czy właściwie to zalezy od częstotliwości. Obserwuj sie. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

izabelap i jak tam skurcze? może to już? :D są takie aplikacje na telefon do mierzenia skurczy porodowych, ściągłam ostatnio jedną ale do kitu się okazała (pora na bobasa), może któraś dziewczyna poleci jakąś inną?
Joasia gratulacje! czekamy na fote i relacje :)

Ja dzisiaj na badaniach byłam, podobno już ostatnich... oby :) oprócz moczu i morfologii robiłam też hiv i hcv, ktoś tu pytał o to ile się czeka na wyniki z hiv, ja robie w punkcie Diagnostyki i wszystkie wyniki mam tego samego dnia na necie, jedynie na odczyn coombsa czekało się chyba 2 dni i trzeba sobie je odebrać w okienku...

Jakby dawali nagrody za głupote w ciąży to myślę, że po dzisiejszej akcji mogłabym liczyć na podium... mama nałożyła mi dzisiaj farbę na włosy, po pół godziny ide zmyć, przygotowalam sobie ręcznik, odżywke i zadowolona odkręcam wode i nagle oswiecenie - przeciez od kilku miesięcy nie myje już głowy nad umywalką bo nie dam rady w takiej pozycji wytrzymać na wpół zgięta!!! ale myślę sobie twarda będę, dam rade! zginam się, wsadzam czubek głowy pod kran, nie da rady, brzuch przeszkadza... włosy już lekko zamoczone, farba mi zaczęła spływać po twarzy, zalało mi oczy, myśle sobie jak ja sie teraz rozbiore żeby pod prysznic wejść jak mi farba cieknie z głowy, cale ubranie będę mieć z farby... no to podejście nr 2 - schylam sie nad brodzikiem, nie da rady, plecy wysiadają... znowu oczy zalane, do nosa pocieklo, z nosa do gardla, zaczelam pluć, po omacku zakręciłam wode i ze wściekłości na samą siebie i swoją głupote wydalam z siebie ryk dzikiego zwierza :D w końcu owinelam glowe recznikiem i jakos sciagnelam ciuchy i weszlam pod prysznic... zamiast zrobić tak od razu to kombinuje jak koń pod górę... heh... kolor wyszedł ok, chociaż tyle :P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

Rene_87 u mnie ta aplikacja non stop odlicza czas między skurczami, mimo, że nic nie naciskam, i źle czas później pokazuje... robilam na próbe przerwy miedzy skurczami kilkunastosekundowe a ona mi pokazywala np 1 min 20 sek... dlatego uznałam, że coś jest nie tak...
annaendi to powodzenia jutro :D dobrze, ze następne farbowanie dopiero po porodzie...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71311.png

Odnośnik do komentarza

hej ja tak na chwilke bo maly spi :)
wiec 22.06 o 4 rano dostalam skurczy bardziej meczacych niz bolesnych ,nie byly regularne ani nie nasilaly sie ,ale tez nospa ani prysznic nie pomagaly ..o 10 rano dalej mnie meczylo wiec postanowilam isc na izbe przyjec u mnie w miescie (czego pozniej zalowalam ,bo stracilam kupe czasu tylko) o 13 dopiero przyszedl do mnie lekarz zbadal mnie i rozwarcie na dwa palce ,na ktg nie wyszedl nawwet jeden skurcz ..wiec chcieli mnie polozyc na obserwacje ,odrazu odmowilam i postanowilam jechac do mojego szpitala w warszawie .o 17 dotarlam na izbe -rozwarcie takie samo brak skurczy na ktg ale postanowili mnie zostawic .polozyli na oddzial bo brak postepu porodu a mnie coraz bardziej bolalo chodz maszyna pokazywala zero czynnosci skurczowej . Po 19 zaczelam krwawic ,o 20 przebili pecherz ,ledwo zdazyli podac zzo bo w 20 minut z doch palcy zrobilo sie 10 a 5 minut pozniej urodzilam:).maly zaklinowal sie barkami w kanale bol niemilosierny ale szybko poszlo tylko troszke siny byl.w srode bylismy juz w domu .karmimy sie piersia niestety przez nakladki bo mam sutki do krwi pogryzione,pokarmu nawal . A co do krocza mam dwa malutkie szwy i juz nawet zapomnialam ze rodzilam :)
Katarzyna Honorata jezeli jeszcze nie urodzilas to polecam starynkiewicza ,personel przemily o wszystkim informuje bardzo pomocny ,napoczatku myslalm ze to na wglad na moja tesciowa ,ale dla dziewczyny ode mnie z sali rownie pomocni byli .jedzenie masakra,no i niestety nie maja laktatora do wypozyczenia .ogolnie ok .pozdrawiam was dziewczynki i gratuluje tym rozpakowanym:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371wq83yr0v.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy. Nie pisałam wcześniej, ale śledze was dziewczyny. Mam termin na 7,07 hoć mi wychodzi na 4 lipca. Mój lekarz zapowiedział miesiąc temu że urodzę do 20 czerwca,a tu nic. czop mi odszedł 3 tygodnie temu, a akcji brak. Co jakiś czas brzuch mnie pobolewa i robi się twardy. Czy tak odczuwa sie skurcze?

Odnośnik do komentarza

lenuska Nikos slodziutki :) dziekuje za info o Starynkiewicza, potwierdza sie ze maja swietna opieke, gratuluje tez dosc lekkiego z tego co piszesz porodu, tez tak chce!! :D
aniorek witaj, to co czujesz to skurcze tylko nie wiem czy przepowiadajace czy normalne. Przepowiadajace mijaja po zmianie pozycji, cieplej kapieli czy Nospie, sa nieregularne, nie nasilaja sie...

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeywb1h2o0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...