Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też teraz płacze na filmach, wszystko mnie wzrusza i wszystko mnie denerwuje. Nie mam siły nic robić i czuje się bezużyteczna i zażenowana swoją obecną codziennością. Czuję jakbym miała depresję. Nic mnie nie cieszy i nic mi się nie chce.

Mam tez problemy z pamięcią.

USG mam umówione na 14.01. Mój narzeczony już przebiera nóżkami ze szczęścia a ja się boję.

Dowiedziałam się że moja siostra będzie sierpnióweczką :) To mnie chyba cieszy jedynie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza

sloneczko26
chciałam już wcześniej zapytać czy któraś z Was czytała książkę "w oczekiwaniu na dziecko"? Mam ją w formie elektronicznej, ale nie lubię czytać na komputerze, więc chciałam ją teraz kupić, ale ciekawa jestem czy ją polecacie? Czytałyście?

Hej ja właśnie czytam tą książkę i tydzień po tygodniu spełnia moje oczekiwania. Ja jestem zadowolona.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez teraz jestem bardziej zakrecona,ostatnio wychodzac z domu zapomnialam zamknac okno,poza tym te hustawki nastroju jak na karuzeli, nie dziwie sie facetom ,ze nas nie rozumieja ,bo mnie samej ciezko siebie zrozumiec.Mam nadzieje,ze to nie trwa wiecznie.
Fajnie ,ze mlodsci sie skonczyly,bo czasem dopadaly mnie jak wchodzilam po schodach :O
przestrzegam dziewczyny przed obzeraniem sie ,ja juz przytylam ze 3-4 kg na poczatku (!) ,jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to nowej sytuacji zaczelam wiecej jesc wszystkiego ,a trzeba bylo w mniejszych porcjach i czesciej . Aha i pijmy wiecej wody ,ja pije stanowczo za malo i cwiczyc wiecej ,ale ja nie lubie tych cholernych cwiczen :)))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza

ja wybralam te cwiczenia i na razie tylko to cwicze


bo sa w miare latwe i trwaja 18 minut tylko:)
mi zalezy na cwiczeniach spokojnych,przystepnych ,bo przeciez nie bede sobie muskulow w ciazy wyrabiac ,a chodzi o zachowanie sprawnosci jako takiej :))
fajnie byloby cwiczyc joge i cwiczenia oddechowe ,ktos zna cos sensownego z youtube?
Odnośnik do komentarza
Gość OlaFasola

Coś jest z tym roztargnieniem. Ja zawsze byłam osobą dobrze zorganizowaną a tymczasem ostatnio majstrowałam przy drzwiach sąsiadów, bo nie zorientowałam się, że moje mieszkanie jest piętro wyżej... A ja się tak dziwiłam czemu mi ten klucz nie pasuje:)
Ja używam kremu Tołpa dla mam.
A oglądałyście ten program Bosackiej 'O matko' na tvn style? Mi się bardzo podobał.

Odnośnik do komentarza

Wkoncu jestem po długiej przerwie znow z Wami :-) fajnie poczytać i poczuc sie wśród swoich co rozumieją ten okres i humorki :-P jutro zaczyna mi sie 13 tydzień w sylwestra dostalam takich skurczy ze trafilam do szpitala ale okazało sie ze wszystko ok maluch sie tak kręcił ze z tej radości az sie poplakalam. 9 stycznia mam prenatalne w koncu i juz sie doczekać nie moge. Brzuchol mi urósł i juz musze ciuchy pokupowac nowe bo ciasne wszystko. A smaki mam na zelki, mentosy i wsZystko co gumowe :-D tak się ogólnie fajnie juz czuje cieszę sie strasznie, tak patrze na wszystko dla dzidzi wónzki, ciuszki butelki itd oczywiście jesZcze nic nie kupuje ale samo oglądanie i planowanie mnie cieszy. Ale powiem Wam ze problem mam teraz ze spaniem mecze sie cholernie zeby zasnac i znaleść dobra pozycję z boku na bok i tak w kolko. I pewnie bedzie coraz gorzej :-P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8g93jezxn.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...