Skocz do zawartości
Forum

Poród w Krakowie


aniaradzia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, poszukuje szpitala, gdzie ginekolog umie poslugiwac sie stetoskopem.
Poprzednie dziecko rodzilam na Kopernika, ale tam zaden z ginow nie umial mi pomoc jak sie dusilam. A na anestezjologa czekalam kilka godzin. Ujastek tez mnie przeraza, bo tam jeszcze wieksza olewka... Poradzcie bo jestem zdesperowana jechac nawet na koniec Polski byle by miec godna opieke!

Odnośnik do komentarza

Ciężko jednoznacznie polecić dany szpital. O każdym są dobre i złe opinie. Ja rodziłam na Ujastku i nie było źle. Mam oczywiście kilka uwag, nie wszystko poszło wg mojego planu, ale żadnej olewki nie było. Trafiłam na fajną, pomocną położną, a to bardzo dużo. Również i na opiekę poporodowa narzekać nie mogę.

Jakiś czas temu napisałam opinię o tym szpitalu UJASTEK - moja opinia-klik - oczywiście są to moje subiektywne wrażenia.

Odnośnik do komentarza

Lenna, dziekuje za Twoja wypowiedz. Jednak ja szukam szpitala gdzie bede bezpieczna w razie dusznosci. W koperniku na patologii mnie olali, ale po awanturze i aferze jaka zrobily dziewczyny z sali w koncu ktos sie mna zajal. W ujastku na patologii bylo jeszcze gorzej. Z dusznoscia mnie wypisano , zapraszajac na porod. Nigdy wiecej...
Zastanawiam sie nad Rydygierem, bo maja internistow pod reka i w razie czego nie musze czekac na anestezjologa ktory akurat znieczula, tylko internista mnie oslucha i da leki.

Odnośnik do komentarza
Gość balbinka222

Hej dziewczyny, szukam przyjaznego szpitala, macie coś do polecenia w obecnej chwili oprócz Kostrzewskiego? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż już jestem na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za informacje

Odnośnik do komentarza

Gosiu, moze byc prywatnie? Ja pierwszy raz rodziłam z nfz, ale później przy drugim maluszku już nie chciałam. Drugi poród odbył się w Feminie, to jest prywatna klinika, która znajduje się na Kostrzewskiego. Jesli trafi się nam jeszcze jedno szczęście, też z pewnością tam pójdę :)

Odnośnik do komentarza

Co do ceny porodu w Feminie to zawsze trzeba isc pogadac bo ona moze byc zalezna od wielu czynnikow. Poród naturalny jest nieco droższy od cięcia cesarskiego, od 8 do 9 tys. w cenie masz tam wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby również cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, niezbędne szczepienia itp.

Odnośnik do komentarza

~Klara33
Ktoś powie jakie techniki ma ten Jankowski? Wciaz pytam o leczenie nieplodnosci.

U nas bylo badanie nasienia przy pomocy swim-up i przeprowadzanie inseminacji. Reszte mozesz znalezc na stronie. Wpisz femina w gugle.
Odnośnik do komentarza
Gość Dankamania

O ile rodzenie w szpitalu państwowym wybiera najwięcej kobiet to nie wiem czy sama zdecydowałabym sie na opiekę lekarza na fundusz przez całą ciążę. Szczególnie ,że bywa tutaj problem z odpowiednia iloscią usg oraz badań....

Prywatnie polecam wybrac się do centrum medycznego Enel med:
https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/konsultacje-specjalistyczne/

Poczytajcie sobie również o oferowanych przez nich ubezpieczeniach. Można ubezpieczyć się prywatnie i dzięki temu mieć taniej albo za darmo wizyty i badania.

Odnośnik do komentarza
Gość Dankamania

O ile rodzenie w szpitalu państwowym wybiera najwięcej kobiet to nie wiem czy sama zdecydowałabym sie na opiekę lekarza na fundusz przez całą ciążę. Szczególnie ,że bywa tutaj problem z odpowiednia iloscią usg oraz badań....

Prywatnie polecam wybrac się do centrum medycznego Enel med:
https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/konsultacje-specjalistyczne/

Poczytajcie sobie również o oferowanych przez nich ubezpieczeniach. Można ubezpieczyć się prywatnie i dzięki temu mieć taniej albo za darmo wizyty i badania.

Odnośnik do komentarza
Gość Klara33

U mnie konieczne okazało się leczenie endometriozy. Po laparoskopii wszystko się zmieniło <3 Kochana jak masz problem to uderzaj do doktora Jankowskiego. Przyjmuje w Feminie i to wszystko dizęki niemu <3

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...