Skocz do zawartości
Forum

Frida do nosa?!


Rekomendowane odpowiedzi

U nas też się sprawdza:yes::great:

Ostatnio sam wyciągnął i dociągaliśmy bez problemu, raz ja jemu, raz on mi (oczywiście udawane u mnie było:wink2:)
A jak był mały to się trochę wściekał, ale szło zawsze szybko i czasem nie zdąrzył się ze złościć:wink2:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

ja tez tak robilam, asia :)
a potem Natanek wyrosl z fridy i odstawilam na bok. a teraz wyciagnelam dla Noasia i juz kupilam nowe swieze gabeczki :) tylko ze we FR sie wycwanili i te nowe gabeczki jakies takie inne i nie bardzo sie daja umyc, bo po zmoczeniu nie chca powrocic do pierwotnej formy... wiec chyba bede musiala kupowac nowe za kazdym razem :)

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

ja kupilam w aptece przy okazji ostatniego kataru i tez sie bronilam pred tym wydawalo mi sie to ochydne.... ale jakos sie przekonalam bo z gruszka byly okropne wojny a z fridą bylo lepiej, tylko u nas sie sprawdza przy wodnistym katarku a jak juz sie zrobi taki alergiczny ze głębiej jeździ to nie da rady ani gruchą ani fridą. niestety. ale ogolnie fajna sprawa.
I tez odrazu po uzyciu płucze w goracej wodzie a filtrów mialam 5 w opakowaniu wiec na troche wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Sylviatko
u nas sprawdzala sie swietnie jak Ala byla malutka. Teraz nie da sobie za chiny oczyscic noska... :( zeby zakropis nosek kroplami musi pomagac mi malz. nie da dady inaczej... zeby lepiej sie jej oddychalo spryskuje jej ubranka amolem...
nie wiem juz jak to rozwiazac... Ma ktos pomysly??

Ze Stefanem nie ma problemu,ale Polusia nie daje sobie za nic wyczyscic a potem jej to wszystko splywa w nocy do gardla i boje sie ze zwymiotuje. Jedyny sposob jaki znam Ty tez stosujesz pomoc meza,jak czyszcze jej sama to musze na niej siadac:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...