Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Tetide od samego początku kąpałam Piotrka o tej samej godzinie i nauczył się, że po kąpieli jest cyc i od razu spanie:-) a może to wynikać też z tego, że nie jestem typem nocnego marka a raczej rannym ptaszkiem, na studiach nigdy nie zarwałam nocy, szłam spać o 22 max 23, za to zarywałam ranki bo wstawałam o 4 bez wiekszych problemów:-)

Mooniak ale włosy! Czad:-) wygląda przez nie na starszego:-)

Martessa u mnie mąż był przeziębiony, w piątek przeszło na mnie, dziś już jest ok a mlodego nawet przez moment nie ruszylo przeziebienie:-) póki co oczywiście

Malutka to niezłe jaja wam wyszły

Jutro idę już na zajęcia, o rany... :-(
Mąż mówi dzisiaj do swojej mamy, że już jutro wracam na studia i że moja mama wzięła urlop w pracy na dwa tygodnie żebym mogła się ogarnąć na studiach i że później przydałaby się pomoc w pilnowaniu to powiedziała, że nie pomoże i już. Siedzi pinda w domu i oglada wiecznie trudne sprawy, dlaczego ja i brazylijskie telenowele i nie ma czasu dla wnuka. Tyle będzie go widziała

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Odnośnik do komentarza

grgosia dzięki za miłe słowa :) Kornelek to mój słodki karmelek i innego sobie nie wyobrażam jak dla niego :)

Chyba już trochę odpuściłam tę moją zachłanność na Kornela i dziś rano oddałam go teściom na spacer i wogóle na wiele już jej pozwalam, ale tak się rozbestwiła, że w pewnym momencie zachowywała tylko formę, np: "czy może go ponosić" i nie czekała na odpowiedź tylko go podrywała do góry i tarmosiła na rękach. Myślałam, że mnie szlag trafi, codziennie z nim ćwiczę żeby wyprostować i zlikwidować napięcia a ona wszystko w jeden dzień niweczy. Na noc to nawet już nie chciał sam zasnąć tylko na ręce chciał! czemu ona widzi jedyną formę zabawy przez noszenie na rękach? albo: poleży 10 minut na macie i już chce go nosić bo "przecież plecki już go bolą" i nosi go pól godziny, bo ona tak chce. Dziecko to nie zabawka przecież! Już ostatnie godziny zabroniłam jej nosić, bo taki pokrzywiony na jej rękach, że bolało mnie serce myśląc o jego kręgosłupie.
Noto pożaliłam się - może łatwiej zasnę :)

malutka, twoja teściowa pobiła rekordy pt:"głupoty teściowych"!

mooniak, mój mąż pyta czy do fryzjera z nim chodzisz już? :) Wygląda jak gwiazda filmu z lat 60-tych :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Mooniak super włoski :-D. Co do imienia mi się podoba Stanisław ale Kornel również ;-). My też mieliśmy akcję na chrzcinynach - moja siostra nie przyjechała i teraz zastanawiam się jak mam na święta potraktować jej dzieci czy też je "olać" i już dla nic nie szykować? Choć jedno z jej dzieci jest moją chrześniakiem aczkolwiek na imprezy jej ostatnio nie jestem zapraszana. Za to mój Staś był taki super że część osób pytało co mu daliśmy bo taki był grzeczny nawet ksiądz stwierdził że nie płakał a ja na to że w kościele jak są organy to jest grzeczny na to on - to organistą zostanie

http://fajnamama.pl/suwaczki/1ow6m3e.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/vfajssf.png

Odnośnik do komentarza

Co do lini na brzuchu to w pierwszej ciąży miałam taką ciemną krechę i pamiętam że długo ją miałam po porodzie, ale zeszła. W tej ciąży w ogóle jej nie miałam.
mooniak pierwszy raz w życiu widzę tak owłosionego niemowlaka! Ale Arturek jest boski z tymi włosami i przez to wyjątkowy! Taki facet w tych dzinach i koszuli. :)
A do uszu to raczej nic na razie nie stosuj. Same się oczyszcza. Jak podrosnie zobaczysz czy ma tendencje do korkowania i wtedy ewentualnie kropelki jakieś (starszy tak ma i musimy kropić co jakiś czas).
malutka masz jakąś niestabilna emocjonalnie tą tesciowa. Jeszcze smsy wysyła. Jakaś chora baba. Tylko olać bo na głupotę lekarstwa nie ma, niestety.
Monjamonja twoja tesciowa też nie lepsza. Kurde jedne aż chcą się zapalić, żeby sobie niemowlaka na rekach ponosić, a drugie zero zainteresowania.
No i powodzenia na studiach!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

ok to nie ebde tego kupwoac do uszek , ja kreske tez mam , ale rowniez boli mnie po prawej stornie jak dotken w okolicy cięcia,lekarz mowił, ze troche to mzoe potrwac. Kurde kupiłam dzinsy i zla bylam ze bez mierzenia bo duze a niby rozm jaki nosi. H&m chyba ma zawyzona numeracje ...

powodzenia na studiach , ja na prawko sie zapisalam , tez ciezko to ogarnac wszystko.bo mąz pracuje do 16 a pasuje rano kolo poludia i wieczorme sie nauczyc , a szczerze to srednio sobie siebie za kolkiem wyobrazam.

http://www.suwaczki.com/tickers/860i2n0aobbqnlom.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A my po chrzcinach wyjątkowo spokojnie:D Malutka była taka cicha i grzeczna że aż goście nie wierzyli że to ta sama Emma:D Z kościoła wyjechała ze złożonymi rączkami jak do modlitwy:D Jak taki mój mały Aniołek:D Byłam z Niej bardzo dumna bo stres przeżywałam niesamowity na kilka dni przez chrzcinami :D Dostaliśmy sporo fajnych prezentów w tym mate na której mała ledwo co Ją położyłam przykimała :D
Malutka gratuluję rocznicy :* A teściowe to już są czasami takie zołzy:D Ja się nie dam mojej i na pewno się postawię jak będzie robić problemy bo inaczej będzie jeszcze gorzej:/ A jeśli chodzi o zdjęcia to z tego wszystkiego nie mamy wspólnego zdjęcia z narzeczonym i Małą:(
Mooniak cudowne dzieciątko!!!!!!!!!! Co do rany to czasami mnie boli jak wstaję rano, sama nie wiem dlaczego:( Z lewej strony blizna się zrobiła płaska i w ogóle Jej nie czuć a z prawej mam pod skórą takie lekkie zgrubienie które jest czasami dość bolesne:(
Tetide moja teściowa też tylko w ten sposób się Małą by chciała zajmować, przez noszenie! A później my się męczymy jak nie chcą leżeć bo chcą być noszone. Ja na to nie pozwalam i sama bardzo rzadko Ją noszę. Narzeczony weźmie Ją z łóżeczka jak się obudzi i trochę z Nią pochodzi po mieszkaniu aby się dobudziła, potuli Ją trochę w tym czasie i to wszystko. Staramy się Jej do tego nie przyzwyczajać. Co innego jak np karmię Ją na rękach i później posadzę trochę na kolanach i tak sobie siedzimy, poprzytulamy się trochę ale później położę Ją czy to w leżaczek, czy do łóżeczka i sobie leży:)

Moja Emi też jakaś taka lekko zakatarzona była, nosek miała delikatnie przytkany ale po kropelkach chyba lepiej a jutro szczepienie więc mam nadzieję że będzie ok:)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

Ja też jeszcze mam linię ale blednie już:-)

Mooniak hm ma jakąś faktycznie zawyżoną rozmiarówkę:-) 74 z hm jest ciut duże na mojhego malucha a pozostałe firmy są nawet ciut na granicy maleńkości:-)
Jak tam ulewania u was? Przeszły?
Będzie dobrze z prawkiem, ja siebie też nie widziałam a tata namówił mnie zebym jeszcze na motor zrobiła no i mam:-) teraz to nie wyobrazam sobie zycia bez samochodu

Patrzę, że teściowe to temat rzeka...:-) tetide u ciebie też chyba nieźle dają w kość

A ja byłam na zajęciach całe 10 minut:-) nie muszę chodzić na angielski tylko na kolokwia mam przychodzić więc spoko:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja :) jak zwykle czytam przeważnie w tel karmiąc a jak tylko włączę laptopa żeby jakiegoś posta napisać to mi Dziecię się budzi i tak już nie raz jak na złość ;) ja też mam jeszcze kreskę na brzuchu niby bladą ale jest, mam nadzieję,że już niedługo zniknie.
Monjamonja -wszystkiego naj naj dla Skarbeczka :*
mooniak -ja też jestem pod wrażeniem włosów Arturka, meeega po prostu :*
Jeśli chodzi o me dziecię to powiem Wam,że nie wiem co się z Hanią stało ale śpi teraz tak,że wszystko ją budzi, normalnie leżymy karmimy się dłuuuugo a potem już śpi niby mocno a wstaję i robię krok zaskrzypi podłoga a ona już oczu zaraz otwiera i się budzi i to czasami jest takie męczace bo zamiast wyspania się to jest tylko krótka drzemka a potem za jakiś czas znowu marudzenie chociaż nie głodna, czasami to się boję przekręcić na łóżku bo najmniejszy najdelikatniejszy szelest ją budzi. A kiedyś spała tak ,że odkurzać można było i wszystko robić a teraz to wszyscy zamierają żeby trochę się przespała. Nie wiem już dlaczego. Marudna jest bo te zęby też idą, gryzie pięści tak bardzo że czasem już takie całe czerwone a gryzaki czasem tylko bardziej denerwują niż pomagają, No cóż,przeczekamy. W środę szczepienie to niech pani doktor poogląda czy wszystko dobrze.
Wszystkim dziewczynom po chrztach gratuluję grzecznych dzieciaczków :)
Chciałam coś jeszcze napisać ale już nie pamiętam a poza tym Hanka już marudzi, no tak matka przy laptopie to trzeba poprzeszkadzać a tak pięknie chwilkę spała.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvkrhmmntc56fu.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie
U nas po weekendzie super. Wybawilismy się za wsze czasy:)
Ala też była dzielna. Choć na sali była tylko jak nie grała muzyka. Resztę wesela spędziła pietro wyżej w pokoju:):) na zmianę z nami lub z babcia.

Moze to glupie pytanie ale jak sama na świeżo chcę Ali przygotować jabłuszko to jak??

Będę was teraz nadrabiać. Bo żeście się rozpisaly:)

Gratuluję ukończenia 4miesięcy:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Czesc.

Ostatnio wam pisalam ze maly ma zapalenie ucha. Narzekalam. Ale to co bylo potem.......

Z wtorku na srode w nocy masakra. Oddychal zle.

We srode rano do lekarza. Lekarz stwierdza ostre zakazenie dolnyc drog oddechowych i szpital :(

Ja w rozpaczy.

W szpitalu sterydy deksametazon plus antybiotyk augumentin.

Zapalenie oskrzeli....

Sterydy mu pomogly choc uwazam ze to straszne...

W pt nas wypuscili bo prosilam ordynatorke o to. Dali mi osobna sale ale obok dziecko z rotawirusami a drugie z wysypka jakas...

Podleczyli go i dostalam antybiotyki i inhalacje do domu plus do noska biodacyna.

Dzis bylismy u lekarza i jest juz zdrowy. Tak szybko mu minelo a bylo juz tak zle ...

To straszne jest ze widzisz wlasne dziecko z wenflonami kroplowkami... Na dolnym slasku panuje straszny wirus..

Mam juz to wszystko za soba. Myslalam ze zwariuje. Ale wzmocnilo mnie to. Teraz wiem ze mycie rak az do zeschnietej i pekajacej do krwi skory nie uchroni mojego dziecka przed choroba. Troche wyluzowalam. Maz sie zaczal inaczej zachowywac. Chyba w dobra strone wszystko idzie.

Dalam sobie spokoj z wyparzaniem butelek myciem rak co 5 minut wygotowywaniem wody specjalnej dla niemowlat... Tylko spokoj nam sluzy...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpbvkd5r1.png

Odnośnik do komentarza

Witam po weekendzie:)
Mam nadzieje, że moje dziecko, które jest na ogół grzeczne, też będzie takie grzeczne jak Wasze:)
Malutka, bardzo fajnie wypadła Wam data chrzcin. Chyba nie można sobie lepszego terminu wymyślić niż rocznica ślubu:)
Moja teściowa też chciałaby nosić małą cały czas na rękach, ale robi się coraz cięższa, więc sama rezygnuje:) Mnie drażni, że chciałaby ją ciągle opatulać małą, bo jest jej pewnie zimno (a sama nie znosi upałów). Oprócz tego to złota kobieta. Mała zaczyna już z nią "gadać" przez skypa:)
Ja również nadal mam kreskę na brzuchu, ale widzę, że podobnie jak brodawki jaśnieje. Blizna po cc czasem pobolewa. Z perspektywy czasu nadal uważam, że to lepiej, że nie rodziłam naturalnie, bo strasznie się bałam o małą, no i bólu.
Moja córcia ulewa, gdy je dość często, np. wieczorem, albo gdy jest przebierana tuż po jedzeniu. Chciałabym, żeby w czwartek była zaszczepiona m. in.na rotawirusy. Oby szczepionka się przyjęła.

Odnośnik do komentarza

Gorzka czekolado, rozumiem co czułaś patrząc na swoje cierpiące maleństwo, bo też to przechodziliśmy. Super, że już jest zdrowy i że nic nie przywlekliście ze szpitala.

Mooniak, przypomniałaś mi, że miałam zacząć od wrzesnia jeździć. U nas jeszcze gorzej, bo ani ja, ani mój mąż nie widzimy się za kierownica, ale chcielibyśmy mieć samochód,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...