Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Grgosia tak mam w kroplach, dałam mu juz, ale nic, dalej taki jaki był.. Akurat jak na zlosc elektryczny termometr mi sie zespół, ten bezdotykowy, i nie wiem jaka ma, ale ma wypieki straszne i jejezdziłabyś rozgrzany, marudzi strasznie, lekko sie go dotknie i juz płacze. Przez sen tak piszczy, tak skurczy jakby cos go bolało, to Posmarowałem mu Altacetem, i nie wiem co robic...

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze by sie sprzedał, ja nie mam jak jechać kupić, nie mam z kim małego zostawić, a Rafał dopiero po 19 bedzie w domu... Wiec jutro kupie dopiero.. Ale chyba zeby ńie zapraszać, troszeczke jest lepiej, bo teraz zasypia i sie przed tem przez 15 minut śmiał i gaworzył.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a ci zrobić jeżeli mojej małej od urodzenia łzawi jedno oczko ale masaże nie pomagają a lekarze mówią żeby czekać :(
Ja jestem wykończona fizycznie i psychicznie moja mała cały czas płacze w wózku krzyk i w samochodzie to samo :( jak sobie pomysle ze w następnym tygodniu jedziemy do kardiologa z małą a to 40 km od mojej miejscowości to aż mi ciśnienia skacze nie wiem jak ona ta drogę przetrwa.

Odnośnik do komentarza

Malutka co do lzawienia to ja bym czekala i masowala. Trzeba być cierpliwym a nóż sie odblokuje. U nas okulistka natychmiast chciała operacji ale uciekliśmy od tego. Ufff

Ropieje to oko czy tylko lzawi? Jesli ropieje to bym zrobila crp i ewentualnie jeszcze z laryngologiem skonsultowala. Moze byc przyczyna problem z nosem. Jak tylko lzawi to masuj masuj masuj. Możesz kupic krople ze świetlikiem i tym zakraplac.
Przytulam Was!

Odnośnik do komentarza

Martyna to zwyklym zmierz w pupie zawsze to jakas orientacja. Grgosia dobrze odpisala u nas tez mowila pielegniarka ze z paracetamolem czopki. U mnie obylo sie bez ich uzycia ale temperatura byla 37,1. Nie chce wiecej szczepien. Wycie drugi dzien. Padam na pysk. Kolki dalej dokuczaja znow tak jak na poczatku i moze przez nie Aleks najesc sie nie moze i przez to taki maly przyrost.
Malutka przytulam bo ten placz najbardziej wyczerpuje.
Aj ucieka mi radosc z macierzynstwa. Strasznie chce zeby te kolki minely bo juz nie daje rady i dziecka mi szkoda.

Odnośnik do komentarza

Tetide dziękuje za rozpiske,przyda mi się:)
Ewcik biedni jesteście, i Aleks się męczy i Wy :( ale na pocieszenie powiem Ci że słyszałam ostatnio że jak dziecko jest malutkie i przysparza dużo zmartwień to potem gdy rośnie jest anielsko grzeczne.
Malutka Tobie też życzę dużo siły kochana. Nie wiem czy to reguła ale życzę aby tak było;) musicie jakoś to przetrwać dziewczyny, dzieciaczki niedługo podrosna i mina kłopoty.calujemy z Zuza małe płaczusie.
Aniuradzia a jeśli małej co jakiś czas ropieje oko (ale troszkę nie dużo), nie łzawi to znaczy że również ma
niedrożne kanaliki?
Lamariposa i mam do Ciebie pytanie. Pediatra przepisala Zuzce furagine na to zapalenie drog moczowych. 3x1/4 tabletki. Daje jej od piątku. W między czasie zrobiliśmy posiew i wyszedł ponoć jałowy. Tak powiedzieli mi w przychodni bo wynik poszedł do karty. Nie wiem czy mam dalej dawać jej ta furagine czy wystarczy? Wizytę kontrolną mamy dopiero we wtorek, a bierze już 7dni w sumie, to może nie trzeba, jak myślisz?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

Malutka to jak tylko lzawi to bym na razie obserwowala. Tak jak pisałam poprzednio.
Emiliusiu jesli ropieje tzn sie nadkaza a u takich maluchów to na 98% zatkany kanalik. Spróbuj kropli ze świetlikiem masuj kanalik przemywaj i obswmerwuj. Jak znów nawróci ropa to okulista wskazany ale tez warto laryngologiwi pokazac bo czasami to problem z nosem.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny moze ktoras mi poradzi bo juz glupieje. Moj Aleks wazy teraz 5,5kg skonczyl 30 wrzesnia trzy miesiace. Ostatnio jak wazylam go to 10 wrzesnia wazyl5,6. Jak powiedzialam ze mial wieksza wage to panie zwazyly mi go jeszcze raz i powiedzialy ze wiecej jak 5,7kg nie wazy. Mam jeszcze wage z 31 sierpnia i byla 5130. To chyba za malo? Karmiony jest tylko piersia.

Odnośnik do komentarza

Ado Darek odkąd mu się odblokowal kanalik nie ma śpiocha. Nie wiem co Ci doradzić...
Ewcik w miesiąc 570 g to prawie norma a teraz juz dzieciaki zaczynają malec przyrosty wiec chyba bym się tymi 30 g nie przejmowała. Oczywiście dobrze by bylo zrobic badanie moczu i morfologię.
U nas młody ostro zwolnil z przyrostami. W ostatnim miesiącu tylko 25 g na dzień a wczesniej i 50 bywalo. Tak ze to calkowicie naturalne:)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że dopiero teraz odp., ale wczoraj nie miałam kiedy. Wczoraj byłam u położnej aby go zważyć i młody przez noc przybrał jakieś 200 g bo u niej na wadze elektronicznej (a nie szalkowej jak w punkcie szczepień)młody ważył 6700 a miał na sobie bodziaki, skarpetki i bluzeczke no i pampersa. W p.sz. nie miał tylko bluzeczki a tak miał to samo.
co do witaminy C - kazał mi pomiędzy karmieniami i podawaniem tego leku na n. Teraz podaje też a przy okazji na tę pogodę jak znalaz.
nam oczko ropieje u nas okulistów mówiła tylko o ewentualnym zakraplaniu. A mamy masować 3xdziennie I jeśli do roku nie przejdzie wtedy zabieg

http://fajnamama.pl/suwaczki/1ow6m3e.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/vfajssf.png

Odnośnik do komentarza

Aniu tylko problem chyba jest bo zdarza sie dosc czesto ale jakos nie martwilam sie tym poki przyrosty byly ok. Do okolo 14 maly je ok czasem sa problemy ale raczej je. Problem zaczna sie wieczorem bo nie chce jesc. Woli byc glodny niz jesc. Drze sie na jedzenie a jak probuje go karmic to wisk jakby go cycek parzyl. Dzis chcialam sprawdzic czy nie je bo brzuszek go boli czy bo soe mu ciagac nie chce. Odciagnelam tyle ile moglam niestety tylko okolo 60 ml dalam mu i jadl bylo mu malo glodny jak wilk wiec jest. Probowalam go przystawiac i jeszcze wiekszy krzyk. Jestem zalamana bo tak bardzo chce karmic a on sie nie najada i spada z wagi bo byl taki pucuz ostatnio a teraz juz mniej i ciezszy byl a teraz jakis lzejszy. Nie wiem co robic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...