Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

A my właśnie wróciliśmy ze szczepienia, Kati nie strasz mnie, my też tymi na nfz, mały tak płakał a mi serce pękało :-( po szczepieniu od razu dałam cycka to zasnął, drogę powrotną też prawie całą przespał ,w domu nie mogę go odłożyć bo z żalu tak jak szczeniak skomli i nie mam sumienia go zostawić w łóżeczku samego. Teraz śpi na mnie:-)

Z plusów: waży 5,5 kg i ma 62 cm (mi wyszło 63):-)
W 11 dni przybyło mu 500 gram 45 gram na dobę na samym cycku. Szok, pielęgniarka też zdziwiona:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Odnośnik do komentarza

malutka30 nie przejmuj sie - ja tez nie karmie piersia (mleka mialam I mam, a synek zasysal na 5 sekund I zostawial piers- polozne I doradca probowly pomoc, ale nie znalazly przyczyny, dlaczego nie zostaje na piersi )....teraz jest na mm. Chcialam karmic piersia, ale zadne z moich dzieci nie chcialo- pogodzilam sie z tym, choc czasem zal.

http://www.suwaczki.com/tickers/82do6iyer4y0b9x1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! U nas tez wścieklizna choc młody nie szczepiony wcale...
Wczoraj cały dzień Darek nie spał zasnął dopiero po 23. W nocy tez mnie męczył jedzeniem a dzis dopiero zasnął przed chwilą. Danuśka nam nie pomaga budzi Darka co po chwila. A jak maly niewyspany to jeszcze trudniej mu zasnąć.

Malutka do tego co Kati napisala polecam sporo kontaktu skin to skin to najbardziej pobudza laktację. Żadna z nas nie będzie Cię potępiać że karmisz butelką.

Musze konczyc bo wrzaskun znów marudzi.

Odnośnik do komentarza

Malutka30 moja polozna laktacyjna ciagle powtarza ze karmienie piersią jest ważne ale trzeba tez zdrowego podejścia sporo bo głodzić dziecka przeciez nie bedziesz. Ja sie tak ciesze ze trafiłam na to forum bo to skarbnica wiedzy i doświadczeń, my z synkiem mamy dzis słabszy dzien, mam wrażenie ze w cycach nic nie ma kompletnie- wczoraj mleczko strumieniami płynęło aż mały nie nadążal łykać a dzis .... Nie mam pojęcia o co chodzi i jak to możliwe ;/ z bólem serca musiałam zrobic butelkę mm i wtedy mały zasnął :/ jak czytam o reakcjach maluchów na szczepionkę to aż sie boje mamy jeszcze 4 tygodnie ale obawy juz sa

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371juxm47mk.png

Odnośnik do komentarza

Kati mi najbardziej smakuje z cukinia, marchewką i pomidorem gotowanym z masłem :-) mogę jeść i jeść:-) ale na słodko nie pogardzę również, chociaż ostatnio chyba za dużo jem dżemu truskawkowego bo jakoś brzuszek go bolał a jak jem co jakiś czas to jest ok. Wczoraj gotowałam dżem i soki z wisni no i głupia ja spróbowalam czy jest ok w smaku - dosłownie dwa razy po łyżeczce - rany ale wisku było... Odradzam jakby kogos pokusiło:-)

A Piotruś śpi po szczepionce cały czas, tylko budzi się jak wstaję z łóżka - jak kładę się to znowu śpi, więc leżę tak obok i odpoczwam więc ma to swoje plusy:-) a na obiad maż po pracy nie ma co liczyć - ZNOWU. :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Odnośnik do komentarza

Moze ktoras z was mi powie co zle jem bo my codziennie z kolkami walczymy. Dzis jadal kanapki z chlebem maslem i szynka z piersi indyka byl placz i spinanie brzuszka. Pozniej dwie kromki chleba i ryz z jabluszkiem i tez byl placz. Pilam na sniadanie herbate i wode pije litrami. pilam tez koper wloski tak po 14.Kupy wydaje sie ze sa ok. Nie wiem co mam jesc a co nie. Brakuje mi pomyslow co zle robie. Wczoraj wieczorem tez kolka od 21 30 do polnocy. Pomozcie bo herbatki z hippa maly pic nie chce a na kropelki chyba jest za maly bo wszystko jest po 1mc a Aleks ma 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Ewcikk kolki nie zależą od tego co jesz, a przynajmniej nie zawsze. Jeśli mimo diety nadal pojawiają się kolki to po prostu taki urok dziecka. Mijają około 3 mca życia. Co do kropelek- na pudełkach piszą, że od 1 mca życia, ale w szpitalu dziewczyny espumisan brały już na porodówkę. Nie wiem czym spowodowane jest to oznaczanie wieku dla dzieci... Najwyżej zaczekaj jeszcze dwa tygodnie (wiem, łatwo mówić) i dopiero wtedy odetchniesz. Nie katuj się dietą skoro mimo eliminacji nic nie pomaga bo najwidoczniej to nie Twoja dieta jest przyczyną. Póki co pij koperek mniej więcej tuż przed porą występowania kolki, masuj brzuszek i kładź Aleksa na brzuszku jak najczęściej. Czasami ciepło pomaga na kolki, może otul go kocykiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lovenaluis

jezeli ktoś jest delikatny to nie ma szans by ściąganie szwów bolało. Mi akurat sie rozpuściły po 2 tyg. (2szt)

Ostatnio moja mała daje ciagle główkę na prawo jak spi, jak dam ja na lewo odrazu nerwy i tak i tak sama zmieni ja na prawo... Czy to powód do niepokoju??

Odnośnik do komentarza

ewcikk a spróbuj Esputicon, maluchom można podawac.

Dziewczyny nie wiem co jest z tymi naszymi dziećmi, ale moje dziecię tez od wczoraj się popsuło. Nie śpi prawie wcale, choć strasznie mu się chce. Ulewal wczoraj chlustajac jak w egzorcyscie. Az dziś wybralam się z nim do pediatry. A tam zaskoczenie - wazy już 4780g - az! Na dzień wychodzi 47g na samym cycu.
Ponadto moje dziecko od wczoraj wrzeszczy, zyc nie daje, wisialby na cycku ciagle przez co ulewa i robi czesto kupy, przewijamy i przebieramy i zabawa od nowa, o spaniu mowy nie ma. Wczoraj wrzeszczal do 23. Dzis jest to samo z tym ze spal w dzien tylko pol godz. bo usnal w samochodzie.
I jeszcze jedno mu się zapomnialo że smoka nie lubi. Dzis targa go non stop.
U mnie tez starszy skutecznie mlodego wybudza twierdzac ze no przecież on jest dzieckiem i musi się bawic a jak się bawi to nie może być cicho. No rece opadają!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...