Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny!
Przywitał się i ja:) Mam 32 lata i to moja druga ciaza. Obecnie trzy testy z dwoma kreskami i beta pozytywna. termin porodu ok 16 czerwca. Choc na 80% bede miec cc wiec mozliwe ze bede rodzic tydzien wczesniej.
Wizyta u ginki 27 wtedy tez usg bedzie. wiec jeszcze muszę poczekać. Na razie mailem moja ginka wysłała listę badan do zrobienia i jakoś nie mogę się wybrać bo w domu cora z ZUMem na antybiotyku.
Tez mnie brzuch pobolewa a nie pamiętam czy tak było w poprzedniej ciąży. Możliwe ze mnie bardzie boli rozciagajaca sie blizna po poprzedniej CC. Pozdrawiam i życzę dużo usmiechu dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza

Olciap! Szybko powiedzialas w pracy, ale rozumiem ze jej charakter tego wymagal:)
Ja mam to szczescie ze sama sobie szefem jestem:) ale za to teraz sie martwie co zrobie w razie W...
Zreszta jako potencjalny pracodawca to bym sie cieszyla wiedzac od poczatku. Zawsze jest wiecej czasu zeby obmyslic plan na wrazie czego.

Odnośnik do komentarza

hej ja dzisiaj po pierwszej wyzycie... ciąża potwierdzona tydzień 6 na usg było widać pęcherzyk ciążowy jeju jaka ja jestem szczęśliwa tym bardziej że dzisiaj mamy rocznice ślubu i taka nowina hihi a wy jak tam kiedy macie pierwsze wizyty :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

Diabelku, ciesze sie wraz z Toba!
Jak sobie przypomne z poprzedniej ciazy te emocje to az mi sie cieplutko robi kolo serducha. Zwlaszcza ze ten pulsujacy punkcik spi spokojnie w lozeczku obok:)
Tym razem wizyte mam 27 pazdz. I juz nie moge sie jej doczekac:) to bedzie 7 tc. mam nadzieje, ze u lokatora wszystko jest w porzadku:) i tak bardzo chcialabym juz byc po tej wizycie... Moja ginka jest niestety rozchwytywana i terminy sa na miesiac do przodu. I tak udalo mi sie przyspieszyc o tydzien. Po starej znajomosci zgodzila sie przyjac mnie przed pacjentkami. I pewnie tak juz bedzie do konca ciazy bo tym razem na wizyty po pacjentkach ze wzgledu na corcie sie nie bede mogla zgodzic:)

Odnośnik do komentarza

witaj blue w naszym gronie :-)
wracając do wątki poinformowania szefa. ja w poprzedniej ciązy powiedziałam w 11 tyg i okazało sie to falstartem.Bałam się jak wrócę co bedzie, ale koledzy z pracy zachowali się super.tym razem chcę poczekać do 12 13 tyg. ale zobaczymy. Ja już bym chciała iśc na zwolnienie. stres i atmosfera w pracy robi się nie do zniesienia....:-/

Odnośnik do komentarza

Witam milo mi ja w sobotę zrobilam test ciążowy a tam dwie kreseczki, pojechała do apteki kupiłam jeszcze dwa testy dla potwierdzenia. Bylam w ogromnym szoku bo we wtorek mialam jechać szpital na zabieg histeroskopi na który czekalam 3 miesiące. Dzisiaj ide do lekarza zobaczymy.Trzymajcie kciuki bo to moja druga ciąża mam nadzieję że tym razem się uda bo pierwsza straciłam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...