Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Maja"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

"Gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie
Świat, w którym baśń ta dzieje się" - i już wszyscy wiemy, o jakiej bajce mowa :-)

Wraz ze Strefą Bajek mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 płyt DVD (po 3 bajki z Pszczółką Mają na każdej) oraz 10 kodów promocyjnych o wartości 100 punktów na Strefę Bajek.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/konkurs-maja.jpg

Zadanie konkursowe:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie pracy dziecka na temat "Domek kwiatowy" - technika: malowanie, rysowanie lub wydzieranie. Prosimy o zaznaczenie wieku i imienia dziecka, które wykonało pracę.

Konkurs trwa do 19 października 2014 roku do północy. W ciągu kolejnych dwóch dni ogłosimy zwycięzców!

Każdy zarejestrowany użytkownik, biorący udział w konkursie, ma szansę na zwycięstwo. Zapraszamy!

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

Moja córka ma 18 miesięcy. Dla niej domek, to coś, co ma ściany, okna, drzwi i dach :)
Dlatego przygotowałam dla niej kwadrat (ściana), trójkąt (dach), małe prostokąty (okna i drzwi). Komin nie jest potrzebny, bo domek jest podłączony do pompy ciepła :D). Nie mogłam oczekiwać, że będzie przyklejała tam gdzie "powinna" dlatego przygotowałam oddzielne elementy, żeby móc je później połączyć w całość. Akurat wyklejanki bardzo lubi i z nimi kłopotu nie ma.
Najpierw nadziurkowałyśmy kilka kolorowych kwiatków, następnie pozwoliłam córce posmarować klejem kartkę (okazało się, że to było jej ulubione zadanie, w końcowym efekcie wyraźnie widać, ile kleju zostało na pracy, dla "lśniącego" efektu, może to kwiatuszkowy nektar ;)), później układała na posmarowanej klejem kartce kwiatki. Na koniec wszystko "poskładała". Ja jej mówiłam gdzie ma przyłożyć okno i ona mniej więcej starała się tak to zrobić.

monthly_2014_10/konkurs-maja_18096.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18097.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18098.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18099.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18100.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18101.jpg

Odnośnik do komentarza

Kingusia (3 latka) namalowała dwa domki kwiatowe. :) Użyła do tego farbek do malowania palcami. :) Pierwszy domek jest na kształt zwykłego domku, jednak ma kolorowe okna (bo kwiatuszki są kolorowe). A wkoło mnóstwo kwiatuszków (zrobione za pomocą stempelków - malowała stempelek farbką i odbijała na rysunku). Drugi domek kwiatowy jest w kształcie kwiatuszka. W łodydze ma drzwi, a w płatkach zrobiła pomarańczowe kropki - podobno są to okna. :)

monthly_2014_10/konkurs-maja_18111.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18112.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18113.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18114.jpg

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza

Ola,4 latka,namalowała kwiatowy domek farbami.Liście na łodydze kwiatka służą jako schody.Okna są w kształcie kwiatków,które Ola namalowała paluszkami moczonymi w farbie.Tło zrobiła poprzez rozcieranie palcami ścinków zatemperowanej kredki.Zaczęła pracę wczoraj wieczorem,dziś rano dokończyła,ponieważ trzeba było poczekać aż farba wyschnie.Moja pomoc polegała na mówieniu jej co,gdzie i jak ma namalować,pomogłam jej też namalować schodki.

monthly_2014_10/konkurs-maja_18176.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18177.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18178.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18179.jpg

monthly_2014_10/konkurs-maja_18180.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...