Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla naszych rodziców


Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku procz kosmetykow rodzice dostali kalendarze ze zdjeciem wnuka :)
Zrobilismy takie duze na sciane ( teraz sa fajne magnesowe ) i takie male do portfela :)

A tak to jednak prezent to bardzo indywidualna sprawa i zalezy od tego co dana osoba lubi, czym sie interesuje lub czego potrzebuje.

Fajna rzecza jak na moj guste sa grawerowane prezenty :) Od zapalniczki po termos czy ramka na zdjecie :)

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Antalis to bardzo indywidualna sprawa jedni wola dostawac jakies szalowe rzeczy na ktore szkoda im wydac normalnie pieniazki inni sa szczesliwi gdy dostana cos bardzo praktycznego. Tak wiec mojej babci ostatnio dalam zestaw recznikow i mydelek dla mamy perfumy dla taty zestaw kosmetykow cos po goleniu itp Dla dziadka skarpetki jak on to mowi nigdy ich nie ma zawiele.
Moja mama uwielbia tez szklane figurki wazony o nietypowych ksztaltach, czasami dostaja tez cos z ubran koszule szale itp Ale wydaje mis ie ze sa to bardzo typowe prezenty

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

u nas co roku dziadkowie dostają kalendarz z wnukiem :Śmiech:
taki kalendarz zrobisz w każdym zakładzie fotograficznym-wystarczy tylko zdjęcie dziecka i wybór wzoru kalendarza. Odkąd mój synek chodzi do przedszkola to dostajemy takie kalendarze-co roku przychodzi fotograf, robi dzieciom zdjęcia i jeszcze przed świętami są piękne kalendarze-własnie czekamy na tegoroczny :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Aneczka
Kurcze, nie miałam pojęcia, że te kalendarze są tak popularne!! Zamówiłam tydzień temu a jeszcze czekam w kolejce na realizację!! Zaczynam się martwić, że nie dojdą do świąt, biorąc pod uwagę działanie naszej poczty!!!! chyba poproszę o wysyłkę kurierem...

Aneczka, a gdzie i jakie zamawiałaś kalendarze?
Ja jestem w lesie, bo dopiero wybieram potencjalne zdjęcia do kalendarza :Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Hej! widze, ze kalendarze sa przebojem!
my rowniez wysylamy dziadkom takowy z fotkami wnusi - kazdy miesiac inna fotka, troche mi zajelo porobienie malej zdjec np. z rogami reniferka na grudzien itp., ale mam nadzieje ze sie spodoba!
Jak mieszkalam z rodzicami to zawsze prezentem bylo cos, co rodzic by chcial, a sam sobie nie kupi :)

http://www.alterna-tickers.com/tickers/786895.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala zamawiałam przez Allegro, tutaj:
KALENDARZ/KALENDARZE A3 Z TWOIM ZDJECIEM/ZDJECIAMI (496112218) - Aukcje internetowe Allegro
ale widzę, że już sprzedaż zakończona...Zamawiam po raz pierwszy, więc nie wiem, czy jakość będzie dobra, ale czytając komentarze, wydaje się, że tak:)
Dzwoniłam jakoś na początku tygodnia żeby się dowiedzieć, jak długo mam czekać, to mi facet powiedział, że muszę poczekać na swoją kolejkę, bo teraz dopiero doszedł do zamówień sprzed tygodnia...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12724.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...