Skocz do zawartości
Forum

Żylaki odbytu a poród naturalny


oosaa

Rekomendowane odpowiedzi

hej. rodzilam naturalnie mimo hemoroidow. powiem tak w ciazy bardzo sie nasilily po porodzie jeszcze bardziej az nie bylo widac odbytu ale smarowalam masciami tzn.proktohemolanem I innymI I sie wchlonely po paru tygodniach. najwazniejsza jest higiena odbytu I powinno byc dobrze po porodzie. nie martw sie najwazniejsze jest zdrowie malenstwa. trzymaj sie dzielnie
I szybkiego rozwiazania

Odnośnik do komentarza

no właśnie chciałabym rodzić SN, już raz się udało. Ale już teraz bardzo cierpię z powodu tej przykrej dolegliwości, poród tuż tuż, na pewno nie zdążę wygoić obecnych i właśnie bardzo się boję, że potem będzie dużo gorzej. Boję się, że przez leczenie krocza i odbytu nie będę w stanie zająć się dwójką małych dzieci :( Bardzo dziękuję za wasze opinie i czekam na kolejne

~justynuskaa a powiedz mi proszę, czy ten Proktohemolan używałaś będąc jeszcze w ciąży czy już po porodzie? Bo z tego co się orientuję też nie wszystko można w ciąży stosować :/ Mam nadzieję, że uda mi się w przyszłym tygodniu dostać do proktologa i ten rozwieje moje wątpliwości nie mniej do przyszłego tygodnia trochę czasu zostało stąd będę wdzięczna za każde opisane doświadczenie ;)

Odnośnik do komentarza

Mam troszeczkę podobny problem i wszyscy radzą mi bym użył jakiejś maści, bo ona sprawi, że po operacji będę mógł szybciej biegać. Żylaki niejako już załatwione, teraz jeszcze to co pozostało po nich. I tak sobie patrzę po tych maściach i
nie wiem co brać. Obecnie najbardziej zastanawiam się nad
Varosin Forte Max, a myślę nad nim, bo całkiem sporo kosztuje, ale praktycznie same dobre opinie o nim widzę. Stosował z ktoś was? Albo mógłby sprawdzić potencjalnie skład i powiedzieć, czy zadziała? Natknąłem się na ten lek w sekcji komentarzy tutaj: http://wylecz-zylaki.pl/jak-sie-zabrac-za-leczenie-zylakow/ i wydaje mi się, że twórcy nie wydają za dużo pieniędzy na reklamę, bo
tylko sami pojedyńczy ludzie, którzy z niego korzystali, o im mówią. A to trochę za mało dla mnie bym w to wszedł. Dlatego jak macie jakieś propozycje albo alternatywy, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

to, czy mozesz rodzic naturalnie czy przez cc to powinien lekarz zadecydowac :) decydowanie sie na cc bo sie czegos boisz nie powinno miec miejsca. Ja normalnie rodzilam jak mialam hemoroidy, po porodzie zaczelam pic zioła (procto vitale) i mi wszystko ładnie znikneło po jakims czasie :) poza tym te ziołka są super po ciązy, mi strasznie poleciały włosy, a one w składzie mają skrzyp wiec troszke mnie podratowały :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 20/12/2018 o 12:39 PM, Gość daria84 napisał:

a te procotovitale to gdzie mozna kupic? tyle ludzi o nich pisze, wszedzie, a nigdzie ich nie widzialam... skoro to zioła to chyba powinny być w sklepach, aptekach...

tobie sie to już może nie przyda xD ale ogólnie to ja kupuje przez netaa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...