Skocz do zawartości
Forum

Problem z kupką


Gość Ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od dwóch dni, u córeczki zauważyłam, że się strasznie pręży, robi się czerwona i zanosi się płaczem podczas robienia kupki. Młoda ma nieco ponad 5 tygodni. Dodam, że córa nie ma zaparć(kupki są konsystencji pasty)oraz że karmię mlekiem modyfikowanym (Bebilon pepti 1 DHA. I pytanie brzmi: jak pomóc córce?Bo nie mogę patrzeć jak się męczy.

Odnośnik do komentarza

Mela30 może mieć rację z tym mlekiem-chyba,że to u mnie to też przypadek...dokarmiałam jakiś czas małego właśnie bebilonem i robił mi kupki o konsystencji pasty (normalnie robił rzadsze),też miałam wrażenie,że się przy tym męczy.My walczyliśmy i zostaliśmy na samej piersi,więc po problemie.A Tobie faktycznie proponuję zmianę mleczka...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Witam, ja także miałam taki problem. Zaczęłam po prostu podawać wodę przegotowaną z glukozą lub herbatkę z kopru włoskiego i jakoś dajemy radę. Poza tym zmieniłam mleko. Po bebilonie właśnie zaczęły się takie problemy . Karmię piersią ale muszę dokarmiać małego . Może to i dobre mleko ale nie każdy dzidziuś je toleruje. Najlepiej porozmawiać z pediatrą. Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...