Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Narzekasz na nawracające infekcje intymne? Zajrzyj

Rekomendowane odpowiedzi

Masz ich dość, a kolejne środki nie działają? Jeśli Twoim problemem są zakażenia i infekcje intymne, odwiedź naszą sekcję "Kobiece problemy". W artykułach z sekcji znajdziesz porady odnośnie tego, jak uchronić się przed infekcjami narządów rodnych i w jaki sposób z nimi walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość parra

moje problemy skończyły się po zmianie płynu do higieny intymnej, teraz mam lacibios femina w żelu i jestem bardzo zadowolona. Do ginekologa chodzę profilaktycznie a nie z upławami.Dodatkowo odkryłam, że uczulają mnie płyny, którymi są nasączone prezerwatywy...i to dopiero był szok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kiniauq

tez mam dość. Swędzi i szczypie (tam gdzie nie powinno, w mojej kasi :c )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

infekcje intymne są nieprzyjemne i niestety lubią nawracać tez ich nie cierpię i zauważyłam że po płynach zapachowych lub papierach barwionych i pachnących szybciej powracają dlatego uważam na te produkty .Moja gin. poleciła mi płyn z kwasem mlekowym bez dodatków zapachowych itp. i zaleciła co pewien czas globulki lactovaginal jednak gdy czuję ze coś nie tak idę do niej na kontrole by szybko zadziałać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kącik dla Mam

Do ginekologa chodzę profilaktycznie a nie z upławami.Dodatkowo odkryłam, że uczulają mnie płyny, którymi są nasączone prezerwatywy..??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...