Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki łupek w salonie (w saloniku ;)) na ścianie, gdzie jest telewizor i nic się nie brudzi, nie sypie, nie kurzy, a nawet jeśli kurzy, to tego kompletnie nie widać :). Uwielbiam tę ścianę, moja ulubiona w całym mieszkaniu :)
Pierwotnie miała być na ścianie cegła, ale wielkość salonu nie pozwalała na jego dodatkowo pomniejszenie, po prostu szkoda mi było miejsca, które cegła by zajęła. Dopiero jakiś rok później na Muratorze zobaczyłam, że ludzie robią ścianę ceglaną z połówek cegły. Ehh, szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że tak można zrobić. Ale łupek też ciekawie wygląda :)
A gdybym miała duży salon, to główną ścianę miałabym w płytach betonowych, tych dekoracyjnych, nie budowlanych ;)

Odnośnik do komentarza

Margeritka a Ci znajomi maja pomalowany ten kamień ... my mamy na półpiętrze i pomalowany jakimś gruntem zabezpieczającym czy czymś bezbarwnym, trochę może kolor pogłębiło i nie zauważyłam aby mi się sypało cokolwiek może w tym tkwi problem, bo fakt przy wyciąganiu z pudełka to ten "kamień" to się mega kurzył i "sypał"
Dziubala fajnie to u Ciebie wygląda :)
mój chciał też za telewizorem ale u nas wiszą i półki i nad nim i nie dałam się przekonać , że tylko tam a reszta ściany pewnie drugie tyle bez bo w naszym przypadku dziwnie to by wyglądało

Odnośnik do komentarza

no bardzo ważne jest właśnie impregnowanie takiej cegły czy kamienia. Kiedyś miałam w domu taką cegłę i nie impregnowaną i niestety się posypała. Bo to już nie te czasy, że takie rzeczy są trwałe :D i łatwo się brudziła. A teraz jak w mieszkaniu montowaliśmy ścianę z cegły ręcznie formowanej to dynasil st stosowaliśmy i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...