Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze wesele na jakim byłaś?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak dziewczyny uważam że najfajniejsze, najpiękniejsze, najlepiej zorganizowane było właśnie moje. :-) A tak na serio to nie jestem osobą czepialską, która doszukuje się dziury w całym, narzeka na muzykę, jedzenie itp. Staram się docenić wysiłek młodych, wiem ile trudu, czasu, pieniędzy kosztuje zorganizowanie tego typu imprezy. Dlatego podobały mi się chyba wszystkie wesela na jakich byłam. Bardzo podobały mi się wesela moich braci, dopracowane w każdym szczególe, moi bracia duży nacisk kładli na to by spełnić oczekiwania wszystkich gości. Pomyśleli np. o tym by przez całą noc dyżurował kierowca który miał odwozić gości chcących wcześniej wyjść z wesela.

Odnośnik do komentarza
Gość anulka11

moje jeszcze przede mną, ale w tym roku byłam w czerwcu na ślicznym weselu w Płocku [reklama usunięta], normalnie impreza jak z bajki, takie wszystko dopracowane i samo miejsce już wrażenie duże robi, ogród, dużo zieleni, ładny wystrój i wszystkim gościom dania bardzo smakowały; też plus że pokoje były jeśli ktoś potrzebował, wszystko na miejscu; super się ubawiłam;

Odnośnik do komentarza

Przy weselu w remizie w porównaniu do wesela na sali weselnej wyszło nam 20 tysięcy taniej (wesele na 100 osób). Moim zdaniem wesele w remizie jest spoko i wcale nie ma dużo więcej załatwiania. Jeśli sala nie zapewnia dekoracji, praktycznie masz do ogarnięcia to samo oprócz wyboru kucharki (co moim zdaniem również jest na plus, bo czasami są piękne sale weselne a jedzenie do kitu). 

Edytowane przez Wywijaska
Reklama
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...