Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Złota kolekcja Skrzata"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

~zdziwiona
Jak wszyscy są uszczypliwi to ja też pozwolę sobie zostawić mały komentarz... Myślę, że w tym konkursie nie jest oceniany wierszyk"mamy" ani jej praca... tylko wypowiedz dziecka "Kim jest skrzat".

Jestem tu na forum już jakiś czas i ostatnio zaobserwowałam w watkach konkursowych coś czego do tej pory nie było, czyli niezdrowa atmosfera którą wprowadzają osoby jakby nie było związane z tym forum w mniejszym lub większym stopniu i tak się zastanawiam czemu mają służyć takie komentarze, co one dają osobie piszącej takie opinie? Ktoś już wcześniej w bardzo prosty sposób to skomentował i ja odpisuj się pod ty dwoma rękoma, jeśli ktoś nastawia się tylko na wygrywanie i nie potrafi uszanować decyzji redakcji czyli osób które wyłaniają laureatów konkursu, a następnie pogodzić się z ewentualna "przegraną" to po prostu nie powinien brać udziału w konkursach. Wstawianie anonimowych wpisów jest trochę jak ucieczka przed samym sobą, odnoszę wrażenie ze osoby które to robią nie są do końca przekonane co do słuszności swoich zarzutów
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dokładnie NATKA,zgadzam się z Tobą.Coraz częściej pojawiają się jakieś dziwne komentarze.Wcześniej tego nie było.Widać nie dla każdego konkursy są zabawą,dla niektórych to rywalizacja-nie rozumiem tego...Przecież to świetna zabawa,wspólne spędzanie czasu z dzieckiem na wymyślaniu,wspólnym tworzeniu prac.Przynajmniej ja tak do tego podchodzę.Szanujcie decyzje redakcji,a jeśli macie z tym jakiś problem,to po prostu nie bierzcie udziału w konkursach.

Odnośnik do komentarza

Liczy się zabawa ja też bralam w niej udział. Muszę tylko powiedzieć, że niektóre mamy tak mocno walczą o te nagrody, że zapominają o dobrym smaku. Tak naprawdę, każda mama kocha swoje dziecko i chce wygrać, ale bierzemy pod uwagę, że liczą się wszystkie dzieci i wszystkie są równe. Mamy uzależnione od konkursów, którym brakuje dobrego smaku życie i dajcie żyć innym- Wygrywajcie i dajcie wygrać innym...

Odnośnik do komentarza

Kochani, nie dajmy się złemu nastrojowi i bawmy się dobrze przy konkursach! Jury czytało odpowiedzi Waszych dzieci z uśmiechem na twarzy :-) To naprawdę fascynujące, jak maluchy potrafią wyjaśniać trudne słówka lub dla nas proste sformułowania :-)

Przedstawiamy zwycięzców konkursu "Złota kolekcja Skrzata":

anulkam1983
ineska1987
mama90

Serdecznie gratulujemy wygranej oraz pomysłowości Waszych dzieci. Trudno było wybrać tylko 3 zwycięzców, niestety nie mieliśmy więcej nagród do rozdania w tym konkursie...

Wygranych prosimy o przesłanie danych adresowych na mail: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Pozostałych zapraszamy do udziału w innych konkursach! :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...