Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość amelkaa

Romantyczny weekend z mężem

Rekomendowane odpowiedzi

ulka na początku faktycznie nie masz na nic czasu...ja ze zmęczenia zasypiałam na stojąco :) ale z czasem jest lepiej, jak dziecko jest juz w przedszkolu to sobie trochę odpoczniesz, a jak dasz do żłobka to nawet wcześniej :)

Dzieci to największy skarb :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No oby tak właśnie było, bo trochę mi brakuję takiego wypadu we dwoje choćby na weekend. Ale póki co Zosia jest za mała, aby ją zostwić pod opieką babci czy kogokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odbijesz sobie z czasem ;) Teraz jest taki moment, który musisz przetrwać, ale który też jest wyjątkowy i korzystaj z niego :) A kiedy się nadarzy okazja skorzystać z czyjejś pomocy - nie wahaj się! Moje znajome mają czasem z tym problem, zupełnie nie wiem czemu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to nie tak daleko nad morze :) Trzeba tylko dobrą kwaterę znaleźć, więc jeśli chodzi o noclegi blisko morza to mogę polecić ten ośrodek Tekst linka , bo jest komfortowo i spokojnie, w sam raz na romantyczny weekend dla dwojga :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiamy razem muzykę. Więc też i Wam polecam wybrać sie na jakiś koncert. Gatunek muzyki odpowiedni i też jest romantycznie. A pozostałe dni spędzić na spa, zwiedzaniu miejsc z historią.
Zawsze można też zostawić kłódkę na moście :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może wypoczynek w kujawsko-pomorskim? Puszcza Bydgoska, dużo pieszych tras i możecie się też wybrać do zwiedzania romantycznej Bydgoszczy lub Torunia. Jeśli miałabym coś polecić, to warto zatrzymać się w hotelu Autos, bo na miejscu mają jeszcze siłownię i saunę. Tutaj możecie wszystko sprawdzić: http://www.hotelautos.pl/hotel/rekreacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My oboje nie mamy czasu na weekendy we dwoje, bo to wszystko zalezy od tego kiedy mój mąż wraca z trasy. Ale ostatnio brakowało nam tych chwil dla siebie i w ostatniej chwili pojechaliśmy sobie na weekend do warszawy, spędziliśmy tam cudowne chwile, pozwiedzaliśmy miasto, jedliśmy w barach restauracjach. Najbardziej smakowało nam jedzenie w restauracji Akademia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Loca898

Natomiast ja planuję zaprosić męża na kolację do restauracji Bubbles w naszej stolicy. Mam namiar otrzymałam od znajomej z pracy. Mąż ma urodzinki, także pomyślałam sobie, że w ten sposób go miło zaskoczę. A ponoć można zjeść tam bardzo aromatyczne posiłki. A także napić się wypić wykwintnego wina z odległych stron.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość widoka34

Jest wiele kierunków w Polsce, ale jeśli chcielibyście coś zorganizować sobie za granicą to polecam Paryż
miasto ma niesamowity klimat
wiele jest tam zabytków tak wiec mozna sobie zorganizować pobyt w ciekawy sposób
samodzielnie zaplanowana podroż nie jest wcale taka droga bo sami organizujecie sobie bilety i nocleg tak wieć jest o wiele taniej niż jakbyście korzystali z biura podroży....
Na miejscu proponowałabym zorganizowac sobie wcześniej bilety do kabaretu Lido https://zwiedzamyparyz.pl/paryz-nieznany/kabaret-lido-w-paryzu
Naprawdę fajne widowisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sanderson

Ja właśnie też mam w ten weekend randkę z mężem (dawno nie było!) dlatego chciałabym się wystroic :) Kupiłam sobie nawet nową kieckę i teraz chciałabym dobrac torebkę
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grossere

Polecam Wam ten Bory Tucholskie hotel.
Przyjemne miejsce, w któym wypoczywaliśmy kilka razy. Przepyszna kuchnia którą można się delektować bez końca a i małe niejadki znajdą zawsze coś dla siebie. Kolejnym atutem hotelu jest lokalizacja w Borach Tucholskich.... Zważywszy na fakt że w hotelu są baseny, strefa saun oraz sala zabaw gdzie Pani animatorka zawsze ma super pomysły na zabawę pogoda nie przeszkodzi w wypoczynku. Wypoczywałam do tej pory w kilku hotelach ale ten bije inne na głowę jeżeli chodzi o pokoje - są duże przestronne i bardzo czyste a obsługa hotelu robi wszystko żeby pobyt był udany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...