Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość amelkaa

Romantyczny weekend z mężem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amelkaa

mamy niepowtarzalną okazję wyjechac w końcu na kilka dni bez dzieci, zastanawiamy się tylko gdzie? oczywiście tylko Polska wchodzi w grę,, ale zależy mi na jakimś romantycznym miejscu. Mieszkam w Szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wybrała góry, ale od Was to kawał drogi. Skoro macie kilka dni wolnego to szkoda ich na spędzenie 2 dni w podróży. Byłam kiedyś w Gdańsku, wg. mnie to ładne romantyczne miasto, ale Ty go pewnie znasz doskonale i okolice morza Cię nie nęcą skoro nad nim mieszkasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bećka

my się tak wyrwaliśmy niedawno w karkonosze, no tylko mamy trochę blizej z Wrocławia :) nocowaliśmy w cudownym apartamencie nad Wodosapdem, jeśł kiedyś tu zawitacie koniecznie nocujcie w tym miejscu, wróciłam z tamtąd jak nowo narodzona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bowinkaa

Ja mogę liczyć tylko na kolacje z mężem, bo ciągle zapracowany, ale jak już rzucę hasło np Kurna Chata (mieszkamy we Wrocławiu) to chętnie zawsze ze mną wychodzi:) Jednak co polskie to polskie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bećka

no w tym spa nad wodospadem, to po piersze piękna okolica, spokojna, lasy, wodospad :D góry, cisza, wspaniale. Polecam zdecydowanie na taki wyjazd to miejsce. Bardzo urokliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalenia

Tak samo ważne jak miejsce jest dobre jedzonko :) O to trzeba zadbać na romantycznym wypadzie z mężem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tosia79

I obsługa jest ważna. Panie w ludowych strojach w swojskiej chatce dużo lepiej pasują niż facet w garniturze, nie daj boże go z mężem pomylisz i co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajaq

Miesiąc temu na wycieczce w górach podali nam gulasz zbójnicki w bochenku chleba i muszę przyznać że dawno czegoś tak dobrego nie jadłam. Radzę uwzględnić swojskie, regionalne restauracje we wszystkich romantycznych wypadach. W końcu przez żołądek do serca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolinka123

We Wrocławiu też coś podobnego znajdziesz w Kurnej Chacie. Może nie jest to gulasz tylko żurek, ale w chlebku to na prawdę poezja ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przydałby mi się taki weekend ale szczerze to nie wiem jakbym się zachowywała bo cały czas myślałabym o dzieciach :D
Chyba sobie jeszcze pomarzę a jak dzieci podrosną to wtedy o czymś pomyślimy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bettyy
Przydałby mi się taki weekend ale szczerze to nie wiem jakbym się zachowywała bo cały czas myślałabym o dzieciach :D
Chyba sobie jeszcze pomarzę a jak dzieci podrosną to wtedy o czymś pomyślimy :)

ja byłam z mężem na weselu we Wrocławiu i też więcej myślałam o dzieciach, tym bardziej, że mleko mi sie w piersiach zbierało:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie oderwać się każdy by chciał tak czasem ale jednak dla matki to jest zawsze tak że myśli o dziecku zamiast skupić się nad tym wolnym czasem i cieszyć się z tego że się wyszło czy wyjechało

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Domira

Hej, mam pytanie. Czy na prawdę warto wydać kilkakrotnie więcej za tą samą potrawę bo lokal jest ładny? Dla mnie zawsze obiad to obiad i nie przywiązywałam wagi do wystroju czy stroju kelnerek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość całaona

Wierz albo nie, ale to głównie wystrój wpływa na to jak będzie Ci smakowało. Dzięki odpowiedniej obsłudze albo wystrojowi wnętrza potrawy potrafią zmienić swój smak całkowicie. Niezależnie od tego co to jest, odpowiednio podane zamienia się w arcydzieło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czy jemy rosół w zwykłym barze czy w hotelu pięciogwiazdkowym też robi różnicę. Może nie w smaku, ale samopoczuciu i psychicznie człowiek też inaczej do tego podchodzi.
Jak kogoś stać na takie wypady to świetnie. Romantyczny weekend z mężem jestem za! Czasami w Internecie są różne, przecenione oferty i można znaleźć coś na "każdą kieszeń". Takie wyjazdy mają też swoją moc- umacniają związek, relaksują. Można tutaj odpocząć od tego codziennego zgiełku. Sama być gdzieś pojechała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...