Skocz do zawartości
Forum

Romantyczny weekend z mężem


Gość amelkaa

Rekomendowane odpowiedzi

My oboje nie mamy czasu na weekendy we dwoje, bo to wszystko zalezy od tego kiedy mój mąż wraca z trasy. Ale ostatnio brakowało nam tych chwil dla siebie i w ostatniej chwili pojechaliśmy sobie na weekend do warszawy, spędziliśmy tam cudowne chwile, pozwiedzaliśmy miasto, jedliśmy w barach restauracjach. Najbardziej smakowało nam jedzenie w restauracji Akademia.

Odnośnik do komentarza

Jest wiele kierunków w Polsce, ale jeśli chcielibyście coś zorganizować sobie za granicą to polecam Paryż
miasto ma niesamowity klimat
wiele jest tam zabytków tak wiec mozna sobie zorganizować pobyt w ciekawy sposób
samodzielnie zaplanowana podroż nie jest wcale taka droga bo sami organizujecie sobie bilety i nocleg tak wieć jest o wiele taniej niż jakbyście korzystali z biura podroży....
Na miejscu proponowałabym zorganizowac sobie wcześniej bilety do kabaretu [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

My ostatnio urządziliśmy sobie taki romantyczny wypad do SPA, to był świetny pomysł, wypoczęliśmy jak nigdy. Wybraliśmy się do pobliskiej Krynicy Morskiej do spa w hotelu Morski Widok http://morskiwidok.com.pl/zabiegi-spa/ hotel oferuje świetne zabiegi w spa i bardzo przyjemny nocleg. pokoje są piękne, a sama okolica bardzo romantyczna. W związku z sąsiedztwem lasu i morza ich szum budził nas codziennie rano i kołysał do snu. Na pewno niebawem znów się tam wybierzemy

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy na żadne wyjazdy by cieszyć się ze swoim partnerem wspólnie spędzonym czasem. Zawsze można coś zorganizować w domowym zaciszu, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie mało komfortowe jest przemieszczanie się na większe odległości. Najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze dlatego można razem skusić się na kolację z jakimś extra deserem. Może to być przykładowo sernik brownie [reklama usunięta] bardzo łatwy do przygotowania.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pomysł. Ja niedawno wybrałam się z mężem na romantyczny wyjazd w góry. Wynajęliśmy sobie komfortowy domek nad jeziorem Czorsztyńskim. Całymi dniami zwiedzaliśmy okoliczne atrakcje turystyczne, pływaliśmy łódką i jeździliśmy na rowerach [reklama usunięta] Nam się bardzo podobało i możliwe, że jeszcze tam kiedyś wrócimy.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja również uwielbiam tego typu wyjazdy. Ostatnio wybrałam się z mężem na kilka dni do Ustronia [reklama usunięta]. Całymi dniami się relaksowaliśmy, chodziliśmy po górach i zwiedzaliśmy okoliczne atrakcje turystyczne.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moge polecić kilka miejsc w Polsce, do których mozna wybrać się zarówno z mężem jak i z dzieckiem 🙂

Chata nad Wisłokiem w Bieszczadach - piekne widoki, smaczne jedzenie przyrządznae z lokalnych produktów, cisza.

Biały dwór nad jeziorem Białym - dobra gastronomia, na miejscu plac zabaw dla dzieci i same jezioro bardzo urokliwe.

Lake Hill Hotel w Karkonoszach - piękne położenie nad jeziorem z widokiem na góry, kuchnia palce lizać oraz baseny wewnętrzne i zewnętrzne. Często organizują również pakiety pobytowe, na wakacje czy na majówkę  - dla par oraz z atrakcjami dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jest wiele ciekawych miejsc w Polsce, my najlepiej lubimy Mazury. Czy na weekend, czy na dłuższy wypoczynek są idealne. A najlepiej lubimy Mrągowo i Hotel Resort Spa - https://mragoworesort.pl/. Byliśmy tam już kilka razy i zawsze super wypoczywamy. Idealne miejsce dla osób które tak jak my lubią korzystać z zabiegów relaksacyjnych i upiększających  - bogata oferta spa i wellness (sauny, masaże, jacuzzi, baseny). Hotel ma też doskonałą lokalizacje, tuż nad jeziorem Czos. Polecam

 

Odnośnik do komentarza

Włochy! Mediolan+Bergamo+jezioro Como, Piza+okolice (zależy ile dni, Piza jest na jeden, ale loty tanie, a blisko i super połączenie pociągiem jest z Florencją, Livorno, Sieną), Bari, Bolonia, Turyn, Wenecja, jezioro Garda... no we Włoszech jest na prawdę sporo miejsc na city break, ja się po pierwszym razie zakochałam  W zasadzie zawsze gwarancja dobrej szamki, zabytków i ładnych widoczków. Sama nie jestem typem chodzącym po muzeach, ale jest ich sporo. Na mnie jednak dużo większe wrażenie zrobił spacer uliczką przy kanałach w Mediolanie, gdzie są pracowanie artystów i kawiarnie, super klimat. Budynki też robią monumentalne wrażenie, kaplice, katedry czy nawet zabudowa miejska nie raz.

Świetna jest również Hiszpania, szczególnie poza sezonem wiosną oraz jesienią kiedy jest cieplutko, a jednoczesnie dobre ceny lotów. Polecam Ci okolice Alicante:

https://solviva.pl/obiekty/apartament-torrevieja/ Zobacz sobie ten apartament

Generalnie to szukałabym tanich biletów, a potem doczytywała co jest w okolicy, bo dla każdego coś innego będzie must have do zobaczenia, często są też jakieś wystawy/atrakcje czasowe, niedostępne przez cały rok (lub sezonowo mało ciekawe, np. ogrody w zimie czy wczesną wiosną są często meh).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...