Skocz do zawartości
Forum

Romantyczny weekend z mężem


Gość amelkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też :) jestem jak najbardziej za! Jak nie ma czasu na wyjazd to warto wyciągnąć swojego mena z domu, zjeść coś dobrego w fajnej knajpie. To odciąga od domowych spraw, pozwala poczuć, że się wychodzi i zachęca żeby wymyśleć gdzie można jeszcze pójść. Tylko dbajcie, żeby to nie były fast foody ;)

Odnośnik do komentarza

Wybraliśmy się ostatnio z mężem do Dźwirzyna do hotelu Senator. Pięknie tam jest, morze parę kroków od obiektu i las dookoła. Dodatkowo mają super ofertę wellness i np. rytuał saunowy z mistrzem ceremonii. Bardzo fajnie tak czasem sie porelaksować ;)

Odnośnik do komentarza

Żadne miejsce nie zbliża dwojga ludzi do siebie tak bardzo, jak góry. Polecam Tatry. Spędzamy z mężem tutaj każde dni wolne i nie wyobrażamy sobie tego, abyśmy mieli jechać w inne miejsce. Wynajmujemy zawsze chatkę górską w osadzie w Poroninie. Możecie sobie zobaczyć, jak to wygląda http://gorskaosada.pl/ może i to również jest dla Was miejsce?

Odnośnik do komentarza

Niedawno mój mąż zabrał mnie na romantyczny weekend do Warszawy ;) Pewnie zapytacie co romantycznego może być w stolicy, ale mój ukochany dobrze sobie to wykombinował i zadbał o całą otoczkę. Nocowaliśmy w przepięknym pięciogwiazdkowym hotelu Rialto. Świetne miejsce, przestronne, śliczne pokoje i super restauracja z kuchnią południowoamerykańską. Mam nadzieję, ze kiedyś tam wrócę ;)

Odnośnik do komentarza

Mój małżonek ostatnio bardzo się postarał i zabrał mnie na naprawdę romantyczny weekend. A pojechaliśmy nad morze, a dokładniej do Ustki. Wybrał elegancki hotel: http://www.grandlubicz.pl/, zadbał o wszystko :) W hotelu relaksowaliśmy się w spa (nigdy nie sądziłam, że mój mąż z własnej woli będzie chciał iść do spa :D ), chodziliśmy na romantyczne kolacje, no i te spacery brzegiem morza :)

Odnośnik do komentarza
Gość KaroLLaa

Moje wyjazdy z mezem zawsze sa romantyczne,bo zawsze sie bardzo stara zebym byla zadowolona :) Na walentynki zabral mnie na weekend do Ustki do hotelu Lubicz, bo bardzo spodobaly mu sie wnetrza i przeczytal opinie,ze maja dobre spa :) Faktycznie jest tam bardzo ladnie, a w spa zadbali o moje dobre samopoczucie :) Mam nadzieje, ze maz mnie jeszcze kiedys tam zabierze :)

Odnośnik do komentarza

Ja polecam SP w mielnie, Unitral sie zwie ;) Idealne nawet dla tych, co sobie nie moga pozwolić na wypad w 100% romantyczny, bo jada z nimi dzieci. A wielkim ich plusem jest to, że sa do takich wyjazdów przystosowani, co w SPA w Polsce niestety nie jest standardem :(

Odnośnik do komentarza

Ostatnio byliśmy na wyjeździe w Karpaczu- tanie Pokoje mieliśmy do tego z pełnym wyżywieniem. Po przyjeździe przywitali nas bardzo miło , pensjonat czysty, zadbany, ludzie mili. Jedzenie nawet bardzo dobre, wybraliśmy się na Śnieżke a po powrocie trafiliśmy na małą imprezę w pensjonacie. Ogólnie było naprawdę fajnie , do tego właściciel firmy kontaktował się z nami czy wszystko jest w porządku i czy jesteśmy zadowoleni.
http://www.karpacz.net/noclegi/

Odnośnik do komentarza
Gość malwina1617

teraz taki romantyczny weekend podobnie Cię będzie kosztował za granicą jak i w Polsce. U nas są już takie ceny, że szkoda gadać. Lepiej dopłacić parę stówek i wyjechać tam gdzie jest pięknie i pogoda zawsze dopisuje niż tutaj. Ja na romantyczny weekend (trochę przedłużony bo 4 dniowy) wybrałam się z mężem do Paryża bo znaleźliśmy tanią ofertę na suncenter

Odnośnik do komentarza

Ja głosuję za Polską. W sensie, żeby - jeśli sie tylko da - spędzić weekend, czy kilka dni gdzieś w Polsce, najlepiej w tych województwach, które mają "pod górkę" rozwojowo. Taka Białowieża zimą albo Bieszczady latem. Ale tak jak pisałyście, wiele zależy od tego, gdzie się mieszka, ile trzeba poświęcić na dojazd - tak że, jeśli tylko się da, to dofinansowujcie gospodarkę na Wschód od Wisły:)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie nie ma lepszego miejsca na romantyczny wyjazd we dwoje jak polskie morze <3 Każdy znajdzie tam coś dla siebie. My z mężem szczególnie lubimy Ustkę. Nie jest bardzo dużym miastem ale zdecydowanie jest tam co robić ;) Z reguły gdy tam jesteśmy odwiedzamy Hotel Lubicz. Przyciąga nas tam szczególnie znakomite SPA, śródziemnomorska kuchnia i bardzo ekskluzywne pokoje. Jeśli ktoś ceni sobie takie klimaty to koniecznie wpiszcie go sobie na listę ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie mąż na naszą 6 rocznicę ślubu zabrał nad morze na weekend do hotelu ze spa Lubicz. Muszę przyznać, że byłam pierwszy raz w takim miejscu, ale przeżycie niesamowite. Hotel piękny i elegancki, spa bardzo przyjemne, mają bardzo dużo różnych zabiegów relaksujących, kuracji. Pierwszy raz w życiu chyba tak odpoczęłam. Chciałabym tam jeszcze kiedyś wrócić!

Odnośnik do komentarza

Ja na 40 urodziny mojego męża zabrałam go na weekend do Hotelu Lubicz ze spa w Ustce. Wykupiłam nam tam pobyt w spa, tak żeby mógł się zrelaksować, bo na co dzień bardzo ciężko pracuje. Ja też skorzystałam, bo uwielbiam takie relaksacyjne zabiegi i masaże. Hotel sam w sobie jest bardzo ładny i czysty, a pokoje są przestronne. Rewelacyjne miejsce na spędzenie czasu we dwoje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...