Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Mój pierwszy samodzielny posiłek

Rekomendowane odpowiedzi

Redakcjo czy bedzie brane do konkursu zdjecie mojego synka bo dodalam jeszcze jedno zdjecie ale pomylilam sie i zalogowalam sie przez przypadek na innym nicku nie zauwazylam i dodalam zdjecie na sysia188 a moj nick akturalny z ktorego zawsze korzystam to sysia177 jedno zdjecie dodalam z tego nicku drugie na tamtym :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laurunia

Laurka i jej pierwszy obiadek .Samodzielne próby zjedzenia obiadku :) łatwo nie jest ale damy rade :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy samodzielny posiłek Poli:)
na początku było o dziwo bardzo czysto, do momentu kiedy Pola odkryła, że najlepsza zabawa to ugniatanie i rozgniatanie marchewki, ziemniaczka i pulpecika w rączkach. Więcej było na podłodze niż w brzuszku, ale radość przeogromna. Super zabawa! :)

monthly_2014_10/moj-pierwszy-samodzielny-posilek_18233.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hania, 18m.
Zdjęcie przedstawia pierwsze zajadanie się truskawkami. Uchwyciłam moment, kiedy już miała dość, więc rozpoczęła zabawę "rzut w dal ugniecioną truskawką" :D

monthly_2014_10/moj-pierwszy-samodzielny-posilek_18244.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Nikolcia podczas próby pierwszego posiłku... no cóż smakowało jej ale tak bardzo chciała podzielić się ze swoim pupilkiem... jemu tez smakowało...i to jej spojrzenie: " smakuje Ci ? "

monthly_2014_10/moj-pierwszy-samodzielny-posilek_18305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Specjalnie na potrzeby konkursu razem z córeczką uwieczniłyśmy cały tydzień jej samodzielnego jedzonka(w kolażu zmieściło nam się 6 dni). Dopiero niedawno zaczełyśmy rozszerzanie diety, i odkryłyśmy że jedzenie łapkami to dla niej najlepsza metoda. Samodzielnie jedzenie sprawia jej wiele frajdy, ogląda uważnie jedzonko, miażdzy w rączkach i wkłada do buźki. Sprzątania jest później cała masa, ale nie jest to ważne, bo wiem, że z każdym samodzielnie zjedzonym posiłkiem moja córka robi się bardziej samodzielna, idzie jej coraz lepiej i coraz więcej jedzonka ląduje w brzuszku:) Każdy posiłek to dla niej duży krok naprzód. Inspirujemy się po troche metoda BLW, córka wybiera to na co ma ochotę,
W naszym tygodniowym menu, które widać na zdjęciach, znalazły się miedzy innymi: brokuły, dynia, cukinia, ziemniaki, marchewka, kalafior, maliny i jabłko.

monthly_2014_10/moj-pierwszy-samodzielny-posilek_18343.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...