Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Mój pierwszy samodzielny posiłek

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Rodzice,

to z pewnością wspaniały widok, kiedy Wasze dziecko z radością samo zjada swój własny posiłek. Nieważne, czy odbędzie się to za pomocą własnych rąk czy sztućców i ile jedzenia znajdzie swoje miejsce na podłodze… ;) Sądzimy, że to chwila często uwieczniana na zdjęciach i chcielibyśmy, abyście podzielili się tą radością z nami, a także innymi Rodzicami zaglądającymi na forum.

Zapraszamy Was do konkursu, w którym zadaniem będzie przesyłanie zdjęć Waszych maluchów podczas ich pierwszego posiłku.

Zdjęcia prosimy wstawiać w tym wątku konkursowym.

Do wygrania jest 10 zestawów startowych (plastikowe naczynia do jedzenia dla dzieci) od Fisher Price.
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/grafika-do-forum.jpg
Czas start konkursu: 16 września. Na Wasze zdjęcia czekamy do 13 października 2014 r. do północy.

AKTUALIZACJA: konkurs został przedłużony do 16.10 do północy.

Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dariolka195

dla pewności:chodzi o posiłek w diecie dziecka,czy o pierwszy posiłek wykonany przez dziecko??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dariolka195
dla pewności:chodzi o posiłek w diecie dziecka,czy o pierwszy posiłek wykonany przez dziecko??

Chodzi o pierwszy samodzielnie spożyty posiłek, czy to za pomocą rąk czy łyżeczki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszym posiłkiem mojego szkraba było oczywiście mleczko z maminej piersi,natomiast w tej chwili powoli szykujemy się do wprowadzania pokarmów stałych a zaczęliśmy od tak jakby "cmolenia" bułeczki :)

monthly_2014_09/moj-pierwszy-samodzielny-posilek_16647.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A my się tak uczymy jeść :) nieważne że połowa obiadku trafia poza mój brzuszek, ale mama dała taką porcję, żebym się porządnie najadł :) to fajna zabawa dla mnie i nowe doświadczenie :)

monthly_2014_09/moj-pierwszy-samodzielny-posilek_16869.jpg

monthly_2014_09/moj-pierwszy-samodzielny-posilek_16870.jpg

monthly_2014_09/moj-pierwszy-samodzielny-posilek_16871.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...