Skocz do zawartości
Forum

Zioła na dolegliwości ciążowe


Rekomendowane odpowiedzi

m.aga
taki domowy sok z malin na tą porę roku to moje marzenie, a dopiero na święta będę w domu

ja cały czas piję teraz Relaks i Przyjemność, strasznie spięta jestem przez pracę i nie mam przez to chęci na nic

to tak jak u mnie - co za porażka trzeba koniecznie coś zrobić zeby sie wyrwać z tego kieratu, bo moje drogie tylko Relaks i Przyjemność nas nie uratuje od śmierci z przepracowania :D - współczesna kobieta jest ttytanem pracy i dotego jeszcze zajmuje się domem - a nikt tego nie docenia tylko same wymagania - świat staje na głowie a my nie mamy kiedy i jak dzieci rodzić....

Odnośnik do komentarza

Bratkowa Energia i Witalność to taka mieszanka ziołowa poprawiająca koncentrację w ciąży i na zmęczenie

Basik to prawda, ja może nie pracuje w żadnej korporacji ale w domu, ale mimo wszystko mam tyle pracy, jeszcze próbuję jak najwięcej zrobić przez porodem, żeby spokojnie z dzieckiem siedzieć i jakieś pieniądze większe zarobić

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dy6f4pimp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Solga- ten z pietruszka trzeba pic schlodzony a najlepiej z kostkami lodu , jest bardzo zdrowy.
Mi smakuje pomidor ,pietruszka z papryczka chili ewentualnie z tabasco (chodzi o ostrzejszy smak) ale to nie kazda kobieta w ciazy wypije:) Ja akurat moglam.

Ogolnie jagody sa bardzo dobre do wszystkiego ale tez niestety sa juz mrozone.
Z kiwi mozna zrobic koktajl ale jest to taki koktajl ktory trzeba odrazu wypic bo szybko kisnie i potrafi zrobic sie gorzki.
Antystresowy-banan z jablkiem
Witalnosc szczegolnie dla panow- to marchew ,jablko zenszen (gorzkowaty)
Na uklad moczowy dobra jest zurawina (chyba tez juz mrozona) z owocami slodkimi typu truskawka,pomarancz.
sok -malina-grejpfrut,brzoskwinia.
sok-ananas +pomarancz ja dodaje likier barmanski niebieski (bez alkoholu)wtedy wychodzi piekny zielony kolor

Marchew-burak-jablko

tak naprawde mozna mieszac i wydziwiac.

na skurcze miesni -marchew z selerem.
Zeby marchew lepiej sie wchlaniala trzeba troske oleju dodac.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

widzę , że się bardzo zdrowo zrobiło na wątku.

monika fajne przepisy na sok, zawsze mam z tym problem, bardzo lubię, mam w domu sokowirówkę, ale brak mi inwencji ;)

Jak tam mamusie z brzuszkami, dobrze się czujecie ?

ja czekam na kolejny cykl, mam już przygotowaną mieszankę Płodność , tylko mniej stresu i do dzieła. Może koktajl pomoże na stres ;)

Odnośnik do komentarza

bratkowa szczerze mówiąc to mało co, spacer na chwilkę pomaga, ostatnio landrynki miętowe też mi trochę pomagały ale jak piję regularnie Dobre Trawienie to tak mnie nie męczy, tylko mam problem z tą regularnością ;)

Solga nie wiem jak przeżyłaś ten weekend, ja gdybym zaliczyła tyle obiadków to chyba by mnie dźwigiem musieli wynosić :P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dy6f4pimp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...