Skocz do zawartości
Forum

Niania elektroniczna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość jamartynam

Witam,
Ja na co dzień korzystam z video-niani Avent SCD620. Prosta w obsłudze, ma 4 tryby pracy, parę różnych bajerów takich jak melodyjki dla dziecka i dwukierunkowa komunikacja. Mam też elektroniczną nianię tommee tippee, ale od kąd mam Avent to tippee poszła w odstawkę. W sumie obie są bardzo dobre, ale avent wygrywa funkcją video. Co do ceny to i jedna i druga kosztują podobnie jeżeli chodzi o nowe, na rynku wtórnym ceny różne.

Odnośnik do komentarza
Gość ronnina4

Na imieniny teściowa kupiła mi nianię Xblitz Baby Monitor z wbudowaną kamerą i używam jej dość często, jak coś robię w kuchni czy oglądam telewizję. Sprawdza się dobrze, ma też monitoring temperatury w pokoju dziecka i dość duży zasięg.

Odnośnik do komentarza

ja kupiłam model od mikavi, taki ktory można montować na suficie, jak dzidziuś podrosnie i już tak ni ebędzie potrzebna to bezie dla niej inne zastosowanie. Jak na razie działa bardzo dobrze, mogę nawert coś do maluszka powiedzieć jak się obudzi a ja jestem w innym pomieszczeniu, obraz jest bardzo wyraxny i w dzień i w nocy, kąt widzenia jest 360 stopni i można całe pomieszczenie zobaczyc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...