Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Zdolny Maluch"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Moje dzieciaki świeżo upieczony przedszkolak Kamilek i prawie dwuletnia Patrycja podczas niedzielnego spaceru do domu przyniosły pierwsze oznaki jesieni (kasztany, kukurydzę, dziką różę, liście itp.)
Dziś gdy Kamilek wrócił z przedszkola moje maluchy wzięły się do stworzenie swojego jesiennego stworka. Pomysłodawcą i głównym wykonawca "jesiennej istotki" był Kamilek, ale mała Patrycja cały czas pomagała swojemu starszemu braciszkowi.
Popatrzcie co moje maluchy stworzyły. Jestem dumna z ich wspólnego arcydzieła. A czy Wam się podoba ich jesienny stworek???

monthly_2014_09/konkurs-zdolny-maluch_16232.jpg

monthly_2014_09/konkurs-zdolny-maluch_16233.jpg

monthly_2014_09/konkurs-zdolny-maluch_16234.jpg

monthly_2014_09/konkurs-zdolny-maluch_16235.jpg

monthly_2014_09/konkurs-zdolny-maluch_16236.jpg

monthly_2014_09/konkurs-zdolny-maluch_16237.jpg

Odnośnik do komentarza

Uwielbiamy zabawy na świeżym powietrzu, zawody kto zbierze więcej żołędzi i kasztanów, komu uda się znaleźć najpiękniejszy liść. Dzięki temu uczę moje maluchy obserwowania przyrody, zbierania jej darów i tworzenia różnych dzieł (co do których ogranicza nas tylko wyobraźnia).
Ludziki z kasztanów, zwierzątka z liści to tylko niektóre nasze "cuda". Dzięki takim zabawom moje maluchy ćwiczą ręce, zdolności manualne, oraz rozwijają swoją wyobraźnię. Dzięki temu także spędzamy razem czas, świetnie się bawimy, poznajemy siebie i jest nam razem dobrze!

monthly_2014_09/konkurs-zdolny-maluch_16239.jpg

monthly_2014_09/konkurs-zdolny-maluch_16240.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni Waszą kreatywnością i ilością pomysłów! Niestety przez to wybór był niezwykle trudny...

Udało nam się wyselekcjonować 3 prace, których twórcy otrzymają nagrodę:

wesola30
moniska
anular

Serdecznie gratulujemy! Proszę o przesłanie danych do wysyłki na maila: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Czekamy 14 dni na Wasze adresy.

Zachęcamy też do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...