Skocz do zawartości
Forum

Szafki szkolne?


Rekomendowane odpowiedzi

W szkole w jakiej pracuje, szef wreszcie wyraził zgodę na montaż nowych szafek szkolnych. Teraz mam bardzo ważne zadanie i muszę wybrać najkorzystniejszą ofertę, aby zakupić jak najlepsze szafki ubraniowe.
Wyszukuję w internecie i nie mogę podjąć decyzji, myślałam że to proste zadanie natomiast w mgnieniu oka załapałam, że to nie łatwa sprawa. Nawet szafki powinny spełniać jakieś normy. W sumie natrafiłam na jedną bardzo ciekawą ofertę http://www.szafki-szkolne.com.pl i myślę że z niej powinna skorzystać moja szkoła, ale przed wyborem, chce zasięgną waszej opinii na temat metalowych szafek szkolnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelina35

Szafki szkolne są świetnym rozwiązaniem! Teraz dzieci mają tyle rzeczy do noszenia, że to jest aż straszne. W szkole mojej córki jest coś takiego: http://meblestalowe.pl/Meble_szkolne_-_realizacje.html i chyba wszyscy rodzice są zadowoleni, że ich dzieci mogą zostawić chociaż część rzeczy żeby nie obciążać kręgosłupa od najmłodszych lat. Myślę, że takie szafki powinny być w każdej szkole.

Odnośnik do komentarza
Gość terkisss

Można na stronie limesto.pl znaleźć dużo metalowych mebli. Tutaj kupowaliśmy swego czasu biurka metalowe i też szafy kartotekowe. Dobra jakość, wygodny mechanizm, także szafy się swobodnie zamyka/otwiera. Cała realizacja zamówienia raczej poszła gładko bez jakiś opóźnień, wodzenia za nos i przeciągania wysyłki w czasie, także pod tym kątem też okej.

Odnośnik do komentarza

Nie wystarczy po prostu zakupić szafki szkolne. Szafki takie powinny mieć odpowiednie atesty, szczególnie bezpieczeństwa.Ma to duże znaczenie dla bhp.

[reklama usunięta]
Po pierwsze – powinna posiadać zamek na kluczyk lub szyfr, co pozwala na swobodne pozostawienie w niej wszystkich rzeczy osobistych, takich jak ubrania czy książki bez obawy o ich utratę w czasie lekcji i nie tylko.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...