Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny ja mam dziś straszny dzień najpierw oberwalo się mężowi a potem córce coraz bardziej chodzę jakaś rozdrazniona nie wiem a dziś puściły mi nerwy na męża wkurzyłam się bo chodzi i się ze mnie nabija a najgorsze jest to ze on pracuje z samymi babami i napewno znając jego żali im się a one służą dobra rada dziś zadzwonił i z takim głupim szyderczym głosem" rodzisz juz "normalnie mnie coś myślałam że mnie szlak trafi

Odnośnik do komentarza

Najchętniej to bym komuś dziś zajeb....tak mnie nosi od rana przepraszam ze się żale ale musze komuś bo dostane na głowę wiecie co ci faceci nic nie rozumieją chociaż trochę zrozumienia z ich strony tej czułości u mnie teraz to nie za bardzo wychodzi czasami mam wszystkiego dość najchętniej bym zamknęła się w pokoju tak sama i odreagować czasami myślę że mnie wszystko przerasta. Zajmowanie się domem opieka nad dzieckiem zrobieniem wszystkiego jak ja chcę i jeszcze żeby wszystkim dogodzić dziś mam taki dzień.

Odnośnik do komentarza

Patka...masz ten wozek ktory mi sie marzyl:-)ale w ostatecznosci kupilismy babymerc q7.Narazie ok,ale lokatora jeszcze nie ma wiec nie wiem nic z praktycznej strony:-)

Martus ja Cie podziwiam...ja bym 3m-cy nie wytrzymala.Moj jak przez tydz jest w pracy i nie widzimy sie przez caly dzien,to mnie trafia.Tak ze nie miej zadnych wyrzutow sumienia ze dopiero teraz Ci sie wymsklo...ja bym go codziennie meczyla,pewnie po dwoch tygodniach by nie wytrzymal narzekania...:-)))

Kinia powiedz mi prosze...bo ja tez sie najbardziej boje hemoroidow.Ty jak je mialas to je wciskalas?i wcislas?bo ja wiem ze mozna,ale juz sie zastanawiam czy nie robie czegos zle,szlak mnie juz trafia.Przepraszam z gory ze was tak mecze ta przypadloscia,ale naprawde mam jej dosc:-/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jesteście niemożliwe! :) byłam na forum koło 12 wchodzę wieczorem a tu z 10 stron do nadrobienia: ) w szpitalu gdzie mam robić z tego co mi się wydaje nie ma zzo, jedynie gaz rozweselajacy może to i dobrze, wiem że na pewno będzie strasznie bolało ale muszę dac radę jestem wytrzymała na ból (tak mi się wydaje) liczę na poród sn, ale życie pokaże jak to będzie. Mam dwie paczki podkładów z Canpol i Belli (te najbardziej są polecane na forach i przez położne), na łóżko kupiłam podkłady Seni 60x90 jedną paczkę myślę że na pewno się przydadzą i w szpitalu a później w domu.
Dziewczyny zrobiłam porządek w komodzie i poukladalam ubranka, kocyki itd tak się nagimnastykowalam że czułam jakby mi się brzuch obniżył, w dodatku stawiał się teraz już cały czas leżę. W środę pakuje torbę, muszę jeszcze butelkę kupić, laktator i stanik do karmienia. Kupiła któraś z Was laktator ręczny z Avent? Na allegro ok.90zł jest dobry? Zdaje egzamin? Prosilabym o polecenie dobrego i niedrogiego biustonosza

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20558[/quote]

Odnośnik do komentarza

Joasia - dasz rade!!! Czekamy!!! :*
Ewek - ja wciskalam kiedys. Po prostu podczas prysznica sie rozluznialam i juz. Jednak jak Cie boli,to lepiej troche zlagodzic to masciami na poczatek. Ja ostatnio znow troche krwi na papierze,ale to chyba wina czopka,bo nie zdazyl sie rozpuscic do konca,a ja nie umialam juz wytrzymac :P
Ewelina - wspolczuje. Ale takie mamy tez po czesci humory,ale z drugiej strony niektorzy chyba celowo Nas wkurzaja,zeby zwalic wine na nasze hormony. Wdech i wydech. Jakby co to zawsze lepiej wydrzec sie na meza niz na dziecko :D

A ja ledwo sie polozylam i skurcze. Dziwne to. Chyba,ze Majka sie tak uklada.
Kuzynka na razie nie urodzila,dziecko ma juz na pewno ok 4kg,ona termin w sumie dopiero na 21.04 i mnie wkurza,bo mowi,ze ja bede wtedy w 38 miala donoszona i pewnie sie na porodowce spotkamy. A ja nie chce ani teraz rodzic jeszcze,ani nie mam nawet oznak. Termin mi sie znow przesunal,ale blizej tego z om,wiec mam czas. No i intuicja mi podpowiada,ze jeszcze te 3 tyg na pewno ponosze. A ona codziennie. Jakos ja nie mam parcia na porod skoro donoszone... termin z om na 13.05 i do tego czasu nie mam zamiaru panikowac ani stosowac zadnych metod przyspieszajacych porod. Dla mnie to bezsens. Tylko lekarze.moga o tym zdecydowac.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Emka_5
Emilka, do znieczulenia mam takie samo podejście jak ty. Zzo na 100% odpada bo miałam już 3 operacje i wiem co to jest kłucie w kręgosłup i znieczulenie ogólne. I dlatego wiem że tego nie chce. Jeśli chodzi o dolargan to może bym skorzystała ale to są opiaty a ja źle reaguje na taką chemię. Więc nie mam wyjścia. Zostaje masaż i prysznic :-)

Emka_5 jest jeszcze TENS, można też go wykorzystać w łagodzeniu bólu, poczytaj na forach. Ja będę z nim próbować, bo znieczulenie u mnie tez odpada:(

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxpc0z38x3fgol.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia i dziś okazało się że wolna porodówka i było oglądanie i zwiedzanie.
Wrażenia z klinicznego z Gdańska : Schludnie, czysto, jest wszystko czego trzeba, sale porodowe pojedyncze z lazienkami, w miare nowe i przyjazne.. mam jedno "ale".
Masakrycznie duszno i gorąco!!! Do porodu zabiore chyba dodatkową torbę ze świeżym powietrzem :D

Ps. Bardzo ładne te Wasze brzuchy!
Ps2. Jeszcze troche i zrobie sobie zakaz wchodzenia na forum :P Zniecierpliwienie mi się udziela, zwłaszcza że niektóre to rozpakowane będą lada dzień! a my do wytrwania, do końca maja jeszcze tyyyyyle czasu mamy...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Joasia21 my też trzymamy kciuki !

My zamówiliśmy wózek Riko Nano z bazą isofix. Czekamy z niecierpliwością na kuriera. Oglądaliśmy go w sklepie, jest wysoki, ma dużą gondolę i małe rozmiary stelażu po złozeniu (tak żebym nie musiała odpinać kółek pakując go do bagażnika). Do tego podoba mi się wizualnie, biała rama, torba pod wózkiem w takiej samej kolorystyce do wózek (przeważnie są czarne). Ten wózek nas jakoś zaczarował. Mam nadzieję że się sprawdzi. Kolor Malachit.

Sterylizatora nie kupuję, ktoś mi powiedział że nie wszystko musi być takie na 100% jałowe i coś w tym jest. Kupiłam płyn do mycia butelek i będę wyparzać wodą, tradycyjnie.

Laktator dostałam od przyjaciółki, taki całkiem zwykły, mleko zbiera się do szklanej fiolki. Więc mam na wszelki wypadek cokolwiek, jak będzie potrzeba to zamówię później.

Co do tych naparów, to lepiej pytać o nie w sklepach zielarskich. Apteki nie koniecznie będą to miały. Na opakowaniach jest instrukcja jakie ilości zaparzać i w jaki sposób.

Miłego wieczoru, My czekamy na M Jak Miłość :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej2859ac3azz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3csqvcr09ztkt.png

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa mamusiu ja tez tak nieraz mam:) dzis synus ma spokojniejszy dzien ale nieraz to szaleje niemozliwie, tez sie martwilam ale my chyba juz jestesmy przewrazliwione na punkcie tych ruchow :(malo sie ruszaja zle duzo zle trudno nam dogodzic :)
Patka a Ty rodzilas na Polnej w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza

Agnes troszkę mnie uspokoilas. ..naczytalam się ze jak za mocno się rusza to może być owiniete pepowina i się dusi...eh niech to już się skończy bo człowiek może w depresje popaść...chcemy żeby było dobrze i wszystkim się przejmujemy: (no oliwka nawet na chwilę się nie zatrzymuje tak się rozpycha na wszystkie strony.gdyby to nie była noc to pewnie dzwoniła bym do swojej poloznej. ...

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiejszego dnia tez nic nie zrobilam, oprocz obiadu, nic mi sie nie chce,oprocz czytania naszego forum:))) do terminu zostaly mi 21 dni ale juz mi tak sie dluzy,coraz wiecej obaw i niepokoju:( tez macie tak dziewczyny czy ja taka jakas przestraszona jestem :(

Odnośnik do komentarza

co do wózków to naprawdę ciężko coś wybrać tylko jest fajnych wózków w sklepach:) my wybraliśmy wózek Maxi Cosi Mura 4 ze względu na bardzo dużą gondolę i całkiem fajną spacerówkę, minusem jest na pewno to że jest dosyć ciężki więc jak komuś zależy na lekkim wózeczku to nie polecam. Plusem jest też fotelik samochodowy, który można założyć na ten sam stelaż.
jeśli chodzi o laktator to wybieram mini electric z Medeli ale to dopiero jak będę miała na pewno laktacje i wszystko będzie ok to wtedy na wyjścia z domu i powrót do formy będzie ok:) ma bardzo dobre opinie na necie.
Herbaty z liści malin niestety nie mogę stosować, bo zależy mi na tym, że jeszcze chociaż tydzień wytrzymać z małą brzuszku a rozwarcie już niestety mam...
już dzisiaj ubrałam pokrowiec na przebijak i mój kot postanowił go przetestować:))

monthly_2015_04/majoweczki-2015_28132.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxpc0z38x3fgol.png

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa Mamusiu ja tez to przeczytalam o tej pepowinie i tez sie balam, ale nawet rozmawialam z lekarzem i on mowil ze to normalne ze nasze dzieciaczki tez maja rozne dni, raz leniuchuja a raz szaleja jakby chcialy wyskoczyc z brzucha:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...