Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się :)
Jestem w tyle przyznaje się, i wybaczcie ale raczej nienadrobie...
Chyba potrzebny i odpoczynek bo jestem wykończona. Dzieci mam zdrowe ( cale szczęście ) smykuja ( mało powiedziane ) i nie nadążam za nimi. Cały dzień jestem w biegu trza posprzątać poprac ( A propo prania w lecie, tez się zastanawiacie jak wasze pralki to wytrzymują ? ) ugotować , młodzież mi na dwór spieprza non stop i brakuje mi rąk i oczu. Jeszcze teraz jazdy mam ( tak poszłam w końcu na prawko ) i ciężko mi.
We wtorek byliśmy na testach sprawnościowych w Gdańsku z Dżastą ale wszystko jest ok i młoda się spisala ;)
My urodzinki mamy we wtorek, domek od mamuśki przyjedzie w poniedziałek ;)
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich trzylatków i spełnienia marzeń dla nas mamusie w dniu naszego święta ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza
Gość Elżbiettaa

Panifiona Dobra wróżko. Miło was słyszeć. Wam również życzymy samych radości.
Jak ten czas szybko leci....
Ja tu na forum mam chyba najstarsze dzieci wiec wiem co mowie.
Nawet się nie obejrzycie jak wasze maluszki skończą 18 lat i wyfruną wam z domu.
Więc cieszmy się nimi póki możemy.
I póki one chcą jeszcze tulić się do nas :-))) bo później to różnie bywa ;-) ha!!!ha!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Pola_88

Hej:)
Ja nie wiem.. Co ten czas sobie myśli że tak szybko ucieka?!?! Nie ma czasu nawet słówka naskrobac :O jakąś taką nie organizowana się zrobiłam że na wszystko czasu brak!
Dobra Wrozko jak nie ma co pisać? To Pisz jakie Masz kwiatki w ogrodzie, czy Masz czereśnie:p i truskawki :D PS. Dziś mam znowu Amerykanskieogo Gościa - mój angielski niedługo Twój dogoni, za jakieś 100 lat:D dziś nawet nie zapomniałam jak się mówi "drzwi" , także postępy robię niczym ślimak :D
Panifionaa fantastycznie że u Was wszystko ok. Brawa dla Justynka za testy- Zych Dziewczynka!! :* prawo jazdy?? Szacunek!! Ja zdałam prawie 10 lat temu, 1 kwietnia ido tej pory myślę że to był żart na prima aprilis:D pralka u mnie latem, z racji Gości, też zawsze na maksymalnych obrotach śmiga. I Żelazko :p
Jetta, Tanna o Jacie!!!!! Ale Wam zazdroszczę!!! Super super że się Wam udało spotkać!! Wow! Jakie to niezwykle przeżycie spotkać kogoś, kogo niby się nie zna a a trochę się zna:) prawie czuje Wasza ekscytacja :) powtarzam się ale Zazdroszczę :)
Elu Matura to przeżycie dla całej Rodziny, więc napewno nerwowka na maksa. A jak Syn? * zadowolony z tematów? Taki rejs to jest coś! Odważny jest! Ja to całe życie Mamusi ej spódnicy się trzymam i nigdy na takie wojaże się nie wybrałam:)
Nowa my i po działce hasalysmy ale i z moimi Rodzicami jak zawsze czasu mi brakowalo bo to do sklepu, to jacyś goście, a to kawusia,itp także napięty grafik. Mój P zmienił pracę i jeden dzień z nim jeździłam, Ize zostawiłam 1 raz na tak długo bo aż na 12 godzin:O byłam w szoku bo wytrzymalam :D
Vickusia napewno będzie dobrze! Starsza Siostra to przecież brzmi dumnie:) zazdrości trochę może i będzie a może i nie? :) trzeba być dobrej myśli! 20 czerwca to już zaraz!! A jak się Czujesz na końcówce?
A Iza na 3 latka dostała rower, puzzle, kasę fiskalna i pieniążki - chcemy Jej za to łóżeczko kupić :) był oczywiście "tot" ze świnka Peppa :)
Na dziś koniec wypocin!!
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Pola- ja-blokers, pierwszy raz ever założyłam w tym roku ogródek! W trumienkach :O serio! Posialam to co sobie wymyśliłam i... Prawie wszystko mi wyrosło <3 mamy swoje pomidory, rzodkiewki, sałatę i truskawkami!!!! Codziennie z Odsetka latamy rano do ogrodu na inspekcję :D co wyrosło, ile ślimaki zjadły itd. mamy radość.<br /> W sobotę Odsetki urodziny. Niby zaprosiła 6 koleżanek z Klubu Malucha, ale jak doliczyć do tego dwoje rodziców (a niektórzy przyjdą z rodzeństwem) to wyszło nam 30 osób!!!! Nie wiem jak to ogarnę!! Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę,bo w domu ich nie pomieszcze....
Szacun za angielski!! Ja od 3lat nie korzystam więc na dniach mnie przegonisz :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Witam :-)
Dobra Wróżko napawasz mnie nadzieją z tym ogródkiem, ja też taki miastowy blokers zamierzam założyć ogródek na działce koło budowy (na wsi :o) ale to jeszcze nie w tym roku. Boje sie bo ja to pojecia o tym nie mam i obrzydzenie do wszystkiego co plądruje tą ziemię ale zamiar i postanowienie już jest ;-)
Pola tak to niedługo już i z jednej strony fajnie, z drugiej strach sie bać:-) te upały mnie wykanczają, nogi puchną, brzuch monstrualnie wielki, dużo większy niż w 1 ciąży. Czuję sie jak słonica i w nic prawie sie już nie mieszczę ale dokupowac nie ma sensu i jakos trzeba się przemęczyć :-)
Ela nie tylko syn odważny, Ty też, że go puszczasz w taki rejs, ale cóż marzenia i zainteresowania dzieci trzeba rozwijać bo rzutują na ich przyszłość
Panifiona "prawko" dobra rzecz i dobra decyzja, ale ja gdybym nie zrobiła 16 lat temu to teraz bym pewnie juz się nie odwazyła więc podziwiam determinacje i życzę sukcesów i siły:-)
A wszystkim życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość Pola_88

Hej:)
Dobra Wrozko ja zaczęłam przygodę z sadzeniem ok 4 lat temu- wcześniej totylko po gotowe do Babci:D nawet teraz mam już przeznaczone dla mnie buraki, cebulę pory i ziemniaki. Babcia i Ciocia nie dają zginąć :D
ALE ze jakie trumienki?! Ze doniczki? :p przez ten upał słabo kontaktuje :)
Kącik ogrodowy: Ja posadzilam trochę pomidorów, salate ( ale nie pamiętam jaka bo Mama mi nasiona dala:p napewno nie maslowa. I napewno za gęsto posadzilam. Mi nigdy sałata rzodkiewki i buraki nie chcą rosnąć. Mam bardzo słaba ziemię i słabe położenie mojego " ogródka". Mam taki wydzielony kawałeczek pomiędzy płotem a pnączami, bo wiadomo że potrzeby Gości wazniejsze:) posadzilam jeszczze koperek ( też rośnie słabo), kolendra fasolę i groszek cukrowy ( dotej pory nie weszło :/. I z dwie cukinia i dynie. Ile z tego będzie plonów to się okaże bo i mrówka i ślimaki zrobią swoje ':) a Wiesz jak ślimaki pozeraja aksamitki?!?! Normalnie chyba to ich przysmak:D otworzę chyba Slimakdonalda:D co jak co, ale z własnego warzywa owocu człowiek się cieszy jak szalony:D
Trzymam kciuki za pogodę! 30 osób to jest męczące. My mieliśmy u brata na urodzinach 26osob, z czego tylko Iza dziecko i się umeczylam okrutnie. U Izy już było mniej no i oczywiście Mama w większości wszystko przygotowała :D trzeba się umieć ustawic;)
Haha!! Długa droga przede mną z tym angielskim, ale miło mi że aż tak we mnie Wierzysz:D
Vickusia jak już zaczniesz się grzebać to Zalapiesz bakcyla. Ja obiecuję sobie, odgrazam się P że w tym roku to ani kwiatków ani pomidorów - że nic a nic nie sadze. A wychodzi jak zawsze:)
Ach te upały napewno mocno dają Ci w kość, wierzę. Jeszcze troszeczkę!!
Wybieracie się na jakiś festyn z okazji Dnia Dziecka? My mamy zamiar ruszyć i poszaleć. Wypatrujcie Nas na TVP 2;) o ile mnie katar nie uwiezi. Już długo nie mialam:p
Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Wszystkiego najslodszego dla Naszych Maluchów :)
My dziś z okazji dnia dziecka mamy wiadomość - Iza dostała się do przedszkola :) czy to dobra czy zła wiadomość, okaże się we wrześniu :p Iza w każdym bądź razie bardzo się cieszy :D
Miłego i rodzinnego dnia:)

Odnośnik do komentarza

Vickusia- serdecznie gratuluję! Mam nadzieję, że oboje macie się dobrze. Daj znać jak reakcja siostry
Pola- super! Brawo wy! Dorotę przyjęli do integracyjnego-pierwszego wyboru. Ale ostatecznie zrezygnowałam z niego na rzecz prywatnego integracyjnego przy jej wwr, bo okazało się że jak ma orzeczenia to na za darmo. Tam w grupie jest 30 dzieci, a tu ma tyle całe przedszkole! No, obie się cieszymy.

Specjalnie dla Was zdjęcia trumienek i naszych pierwszych zbiorów truskawek. A jakie pomidory nam wyrosły!!

monthly_2018_06/majoweczki-2015_67775.jpg

monthly_2018_06/majoweczki-2015_67776.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Vickusia ogromne gratulacje!! Fantastycznie że i szybciej i zdrowo! A ile Synus waży? :) i czy już w domku Jesteście? Jakby jeszcze troszkę przyspieszył to Miałabyś same majowe Maluchy:D Niecierpliwy Chłopak :D
Dobra Wrozko!! Ulala... Taka Pomocnica to prawdziwy Skarb:) Słodka niczym truskaweczki:)
Ach to są te sławne trumienki!!! Nazwa nie adekwatna bo wszystko w nich rośnie jak szalone!!! Brawa dla Pań Ogrodniczek! Będą zbiory jak się patrzy!! Pomidory rzeczywiście ogromne, moje to pewnie 1/3 Twoich. Już mi ślinka cieknie na samą myśl bo jestem pomidozerca. Ja mam tylko koktajleowe posadzone,od Teściów będą podradac i malinowy i bycze serca i co jeszcze w szklarni posadzili:D a Wy jakie uprawiacie? :)
Odsetka to widzę gustuje w przedkolach all inclusive :D ;) super!
U nas ćwiczenia angielskiego c. D. Ostatnio zamiast powiedzieć że karmimy łabędzie powiedziałam że je jemy... :D także ten... niedługo mnie do rządu na tłumacza wezmą :D
Miłego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczęta u nas tez wiele się działo dlatego nie pisałam i niestety nawet nie czytałam. Marysia poszła do przedszkola, ale okazało się, że cały czas poważnie choruje i w końcu zrobiliśmy badania i wyszedł gronkowiec złocisty. Także teraz zaczynamy diagnostykę i oczywiście z przedszkola nici. Poza tym mały skończył 15 miesięcy i jest naprawdę super chłopcem. No i kolejna nowina 10 lipca będę miała trzecie dzieciątko, kolejnego synka także trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Jestem mamą dwójki dzieci. Przeglądając Internet natykam się nieustannie na treści, które nic nie wnoszą do mojego życia, a tylko zabierają mój cenny czas. Aby ułatwić innym mamom życie założyłam na facebook’u stronę Mamoteka – czytelnia dla mam , gdzie udostępniam przeczytane przeze mnie artykuły, które mnie zaciekawiły oraz filmiki i zdjęcia na poprawę humoru. Dostarczam treści, dzięki którym dowiesz się jak zadbać o siebie, dom i rodzinę. Jeżeli chcesz znaleźć wartościowe treści w jednym miejscu to zapraszam do polubienia mojej strony:

https://www.facebook.com/Mamoteka-czytelnia-dla-mam-2019522261627243/

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Jestem mamą dwójki dzieci. Przeglądając Internet natykam się nieustannie na treści, które nic nie wnoszą do mojego życia, a tylko zabierają mój cenny czas. Aby ułatwić innym mamom życie założyłam na facebook’u stronę Mamoteka – czytelnia dla mam , gdzie udostępniam przeczytane przeze mnie artykuły, które mnie zaciekawiły oraz filmiki i zdjęcia na poprawę humoru. Dostarczam treści, dzięki którym dowiesz się jak zadbać o siebie, dom i rodzinę. Jeżeli chcesz znaleźć wartościowe treści w jednym miejscu to zapraszam do polubienia mojej strony:

https://www.facebook.com/Mamoteka-czytelnia-dla-mam-2019522261627243/

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Fajnie wiedzieć że u wszystkich same dobre wieści :)
Pola super że z przedszkolem się udało.
Vicuksia gratulacje!
Dobra Wróżko mogę się zapytać dlaczego macie skierowanie na wwr?0bo chyba coś przegapiłam,u nas młody ma wwr (chodzimy do logopedy).
Asik ja dobrze że się odezwałaś już się martwiłam o Was! Piękna wiadomości,gratuluję jak się czujecie? I jak przygotowania do porodu będziesz mieć cc?
Dobra Wróżko fajny ogródek,podziwiam bo ja nie mam do tego cierpliwości.
Czy jest jeszcze u nas maluszek który b.malo mówi?
Ela jak Wiktor ?
Emagdalenka też się dawno nie odzywała...
milego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza

Asik- GRATULUJĘ!!!! Dobrze, że będziesz miała trzecie, bo takie slodziaki masz ze szkoda by sie geny marnowaly ;) :D super parka!
Ale z tym gronkowcem to jakieś jaja :( mam nadzieje ze szybko sie z nim rozprawicie!
Pola- wazne że łabędzia nie pomyliłaś z krokodylem :P
WWRD to program wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Jak dziecko ma jakis problem, w ktorym nalezy go wspomóc to powinien dostać orzeczenie i korzysta za darmo. Odsetka chodzi ze wzgledu na obniżone napięcie mięśniowe, nie harmonijny rozwój, ma terapię ręki. I nogi mi koślawi.

Emka!!!!!!!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Acha bo ja myślałam że to coś z mowa jak u Marysi. Z tym gronkowcem to się okazało że to fizjonomia i nie ma się czym martwić ale będę obserwować. Niby że taka ilość to nie jest groźna ale ja wiem swoje skądś były te anginy i gorączka 40 stopni. Powtórzę wymaz z gardła na jesień. A teraz czekamy dziś zaczął bolec mnie brzuch i mały jakoś dziwnie mocno się wierci. A z tymi genami to ostatnio polozna powiedziała to samo także może coś w tym jest ;) się zobaczy jeszcze jedna córka by się przydała :)

Odnośnik do komentarza

Hej, dziękuję wszystkim za gratulacje i dobre zyczenia :-) szczęśliwie jestesmy w domku od zeszłego piątku i jakos sobie radzimy. Synuś jest oazą spokoju w przeciwieństwie do swojej siostrzyczki. Z córką pamiętam nic nie mogłam zrobić bo ona ciągle wisiała mi na cycu :-) a ja walczylam o pokarm i dostawialam kiedy tylko bylo trzeba (a trzeba było doslownie bez przerwy) i była z tych "nieodkładalnych" a teraz mam dziecko, które je i śpi (nie wspominam o kupie po kazdym karmieniu i siku, które jest wszędzie jak "fontanna" wstaje :-) ) nie przywyklam do tego jeszcze ale może kiedyś zostanie strażakiem hihi
Pola, Urodzil się z wagą 3100g i długości miał.... no właśnie i tu jest komedia bo na porodówce usłyszeliśmy z mężem 52 cm, w jego wypisie jest 53 cm a w moim 54 cm wiec nie wiem ile dokladnie:-) ale dobrze, że nie pospieszyl sie bardziej bo kto by wydolił na prezenty w maju ??? :-)
A dzis ma 2 tygodnie i waży 3510g - dzis była u nas położna i ważyła :-) ale jak widać to konkretny facet najem się i możecie odłożyć, jak zglodnieje dam znać :-) karmimy się piersią i mam nadzieję, że tak zostanie :-)
Ela, synuś ma na imię Nikodem, a córka (bo tego nigdy tu nie pisałam) Eunika. Postaram się tu zaglądać nadal :-)
Asik gratuluje trzeciego maleństwa :-) a dzieciaczki masz cudne - faktycznie szkoda genów marnować :-) trzymam mocno zaciśnięte kciuki za zdrowko dla Was i szybkie dojscie do siebie po cc.
Dobra Wróżko, Dorotka śliczna i jaka pomocna :-) super pomysl z tymi trumienkami a jakie uprawy, życzę owocnych plonów i zbiorów. Muszę zapamiętać ten patent-moze wykorzystam kiedyś u siebie na działce. Pewbue nie masz problemów z robalami podżerającymi nasiona i korzenie :-) a Eunika przyjęła braciszka bardzo pozytywnie i ciepło- całuje go, glaszcze i chcialaby przy nim robic wszystko, nawet mówi, że ona też ma cyce i da mu "amu" :-) dostała od brata kucyka My Little Pony i jest szczęśliwa. Mówi, że kocha go ale czasem widać już zazdrość bo jak widzi, że go karmie albo trzymam to przybiega i chce na kolana mi wejść albo jego odepchnąć. Albo jak się jej ciocia (moja siostra) pyta czy odda jej dzidziusia to raz powiedziala "tak", a innym razem na to samo pytanie powie "nie" - no cóż kobieta zmienną jest:-) ale muszę na nią uważać, bo bywa malo delikatna jak do lalki a nie do małego czlowieczka. Najlepsza byla reakcja na siusiaka i jak zaczął sikać:-)
Tydzień była z nami w domu, ale to był hardcore i cale szczęście sama juz od poniedziałku chciała iść do przeszkola :-)
Gratuluje wszystkim przyszlym przedszkolakom - super, że się udało dostać.
Pozdrawiam goraco :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...