Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Pola - Mala ma kolki :( nie moge sie umowic na usg bioderek w sensiwnym terminie :/ najszybciej mi sie udalo jak bedzie miala 10 tyg - i nie wiem czy zostawić czy szukac prywatnie :/ takze u nas tez wesolo. Chociaz wymioty gorsze :/ biedna Iza :( zdrowka!

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Hanka oj Wy biedne!! Widziałam na FB jakie cudne foto wstawiłaś i aż zapomniałam tez cos napisać! Tak sie Wami zachwyciłam <3 Iza tez byla kolkowa bardzo- zaczęli sie jak miała ok 3tygoni. Mt używaliśmy Sab Simplex- Rodzice mi z Niemiec przywieźli. Czy pomagały? Wydaje mi się ze trochę tak, ale ja po naszym długim pobycie w szpitalu balam sie cokolwiek dawac to mniejsze dawki podawałam wiec może i efekt byl slabszy. Espumisan tez dawałam ale wg mnie simplex lepsze efekty dal. Ale to tylko takie moje przemyślenia;) Miałam te windii ale ich balam sue używać. Raz spróbowałam i nie wyszlo. Za to szwagierka mojej Siostry przy obu Córkach bo tez bardzo kolkowe i zachwycona. I masowalismy brzuszek zgodnie z ruchem wskazówek zegara. I oczywiście duuuuuuzo noszenia u nas bylo. I jak Dobra Wróżka pisala-czas. Niestety trzeba przetrwać :) latwo pogadać co nie?;) trzymam za Was kciuki Dziewczyny:* <br /> Jeju. I z tymi bioderkami takie problemy? Ech...mam nadzieje ze moze wcześniej się jeszcze uda Wam wcisnąć!
U nas dzis lepiej o wiele- wymiotów brak, za to trocge biegunki ale to juz Pikuś ;) chyba zaczyna brać tez i mnie i P ale próbujemy sie trzymać ;)
Niech Ktoś napisze same radosne newsy:D
Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza

Pola ja Ci napisze radosny news. jesteśmy już po kontroli z rączka, na szczęście zostawiamy to w spokoju. Miejsce w którym sie drut pokazał goi się i nerazie nie ma potrzeby tego ruszać. Uf. .
Powiem Wam tylko tyle marzyło mi sie trzecie dziecko ale teraz po tym co mam z Dawidem szybko mi przeszło. Takiego dziecka jeszcze nie widziałam . Ani ja ani mój mąż który mi dziś ( po 3 godz spędzonych z dziećmi sam na sam ) gratulowal cierpliwości i składał mi ukłony szacunku :D
Duuuzo by pisać co wyprawia. Np ostatnio wdrapal się stać na stół ( do tej pory nie ogarniam jak to zrobił )i w części potrzaskal laptopa . Ma dopiero 13 msc a diabeł .
Justyna jest nie lepsza , stwierdziła ze skoro Dawid może i potrafi to ona tez . I razem robią mi demolke w domu .
Nie ogarniam i czasem mam ochotę po prostu wyć. Naprawdę nie mam już do niego siły....

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifionaa no to jest super news! :) takie wiadomości to ja lubię <3<br /> Laptop? Uuuu.. Mój P zawalu by dostał na miejscu:p to Ci Dawidek urwisek! Jedna Glowa i dwie ręce to za mało - więcej powinni mamom w pakiecie dawać :D Kochana, podziwiam i życzę duuuuuuuuuzo cierpliwości!:)
A nas jednak rozłożyło i o ile Patryk i Iza juz w doskonałym stanie to ja jeszcze sobie troche choruje. A co będę sobie żałować ;)
A jak u Was?:) Wszyscy mam nadzieję zdrowi?:)
Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifiona ,bo ta pogoda taaaaka senna to atmosfera na forum tez taka;)
Uuu! To Ty tez Będziesz Miała miniferie;) Korzystaj ile sue da. Może Justynka razem z Braciszkiem da rade wytrzymać, razem łatwiej? Wtedy to juz dla Ciebie all inclusive :D
U nas dzisiaj byla Koleżanka z córeczką - Troche sie pobawily razem, a potem przekrzykiwały;) Iza dzis w ogóle jest na wszystko na "nie"- z moich nerwów juz nic nie zostało. Moze ktos ma zapas na zbyciu?;)
Nowa a Tys gdzie zaginęła??
Emagdallenka co tam w dalekiej NO?
Jetta, Emka, Tanna, Asik?!"! A Wy?
Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Elżbiettaa

Hej. Ja też jestem. Tylko jakas zaganiana. Syn wygrał konkurs i płynie w rejsie niepodległości na jakimś odcinku dookoła świata.
Kupa załatwiania badań, paszport być może wiza itd...
Panifiona super wiadomość z tą rączką. Udanych ferii :-) odpocznij sobie.
Juli jak tam ? Ja jestem twarda :-)

Odnośnik do komentarza

Ale super przygoda!!!rejs...rozmarzylam sie.Ela a dopomina sie jeszcze??czy juz zapomnial??u nas ograniczamy.teraz wlasnie zasypia bez cyca.awanturowal sie ale mu tlumaczylam ze koniec nic nie ma.I chyba przemyslal ze nic nie wskora I odpuscil.ale dopiero zasypia troche mu ciezej zasnac.tamten tydzien mialam wolny I mu powiedzialam ze nie ma drzemki w dzien z cycem I troche sie buntowal ale ogarnal temat.ze 2 dni byly ze nie zasnal w dzien bo nie mogl zasnac bez cyca.teraz ograniczam na noc ssanie.ale w nocy sie obudzi I mu dam bo narazie nie mam sily pol nocy z nim walczyc.moze po trochu sobie odpusci.ale on szybko sie nie podda.

Odnośnik do komentarza

Dziś nadszedł ten dzień ze dzieci wybyły do babci. Troche z przymusu bo matka w nocy dostała 40 stopni gorączki i o świecie nie wiedziała. Rano tata ubrał dzieci i zabrał żebym odpoczela. O 12 dostalam telefon ze Justyna wymiotuje i ma temperaturę. Wiec pojechałam po nia a Dawid tylko został . I tak zesmy sobie leżały cały dzień w łóżku obie z gorączką. Jutro lekarz bo ja zaraz pluca wypluje i cale drogi oddechowe mnie bola a Justyna jest taka bez życia.
A wiec takie mamy ferie

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Ela, wow! Gratulacje dla Twojego Syna! Brawo., co to będzie za przygoda! Super:)moze to wstęp do marynarskiej służby?;)
Juli, no brawo! Ograniczenie to juz bardzo duzy sukces!:)bedzie dobrze:) u nas jest teraz raz dziennie, czasem raz na dwa dni. Teraz jak byly wymioty to częściej -ale odmówić choremu dziecku nie da rady:D
Panifionaa o Wy biedne! Szybko sie kurujcie ! Dużo dużo zdrówka! Kurczę ze to tak zawsze jest, ze chwile można dychnac a tu zaraz choróbko sie czy za rogiem..ech. Trzymajcie się ciepło! I Zdrowiejcie ekspresowo!
A ja juz po gastroskopii. Uff.. Przeżyłam :D tylko gardło boli;)ale powtórki to nie chce nigdy już :D
Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Elżbiettaa

Juli takie ograniczenie to już dobry wstęp i znak że ten dzień niebawem nadejdzie :-)
Pytasz czy zapomniał? Nie ! Nie :-)
Nadal przychodzi i się przytula i woła mniam mniam. Ale to już tak w formie żartów.

Odnośnik do komentarza

Jestem jestem :-) gości miałam i czasu brak, pomiędzy badania krwi Małego, bo powiększony węzeł chłonny podbródkowy, jak się okazuje od ząbka już leczonego wcześniej kanałowo.. i powtórka z rozrywki.. niestety dziecko w traumie dentystycznej już i dziś leczenie pod narkozą.. stres w ch**, ale póki co odpukać jest dobrze i niech tak zostanie! Jak się okazuje na ząbku maleńki biały ubytek, dziecko siada chętnie na fotel, daje borować, w trakcie wiertło wkręcone w zęba, nie idzie wyjąć i tak oto z pozytywnie nastawionego dziecka robi się dentofob, co na samo słowo dentysta płacz i szał :-/ mam nadzieję zapomni tamto, dziś poza wkłuciem żylnym nic nie pamięta. Także przestrzegam, że zaczyna się od białych plamek ledwo widocznych.
Elu jak już z humorem woła to już pełen sukces ;-) Juli też niebawem to ogłosi ;-) ale jeszcze chwilka i na spokojnie ;-)
Panifiona weeeź tam lepiej napisz, że ze stresu rzyg, że do teściowej dzieci poszły ;-)
Pola daj znać potem jak wyniki i też się kurujcie, ja wiem, że ferie w kraju itp.ale dość leżenia ;-)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Nowa o kurczę!!! Ale makabryczna przygoda...ojojoj...nie zazdroszczę takich wizyt :|aj...ja sama bym traumę i uraz miała...ale mam nadzieję ze Biedny zapomni i nie Bedzie mual zlych skojarzeń:) ale nerwy to Musiałaś mieć ze stali! Ja bym chyba wrzeszczała jak szalona z nerwów na tego dentystę albo bym padla z wrażenia. Nigdy więcej takich akcji!!!!
My tez musimy teraz do dentysty sie zapisać - az strach żeby nic nie bylo :|
A wyniki były odrazu. Żołądek i dwunastnica w porządku. Tylko mam bakterie helicibacter (czy hak sie to pisze) i musze antybiotyk 10dni brać i jakieś inne leki przez 3msce. I dietę trzymać - a to mi nie wychodzi w ogóle!!!! Takze ta bakteria ma sie czym paść - tym bardziej ze zaraz tlusty czwartek :P
A ja się dzis chwale) od dziś jestem szalona 30;)
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Sto lat! Sto lat! W zdrowiu, szczęściu i miłości! Zero smutków, samych radości ;-) ps. młoda d.. z Ciebie ;-) ahh 30 piękny wiek ;-)
Co do dentysty wiadomo najpierw złość na niego, ale z drugiej strony on słodyczy i soczków mu nie dawał, to my zawaliliśmy, bo samo z siebie się to nie zrobiło, ale nauczka była i teraz wszystko z umiarem.
Jak się czujecie Panifiona? Lepiej Wam? Mam nadzieję Malutkiego nie wzięło po Was..
Na Śląsku z tego co Rodzice mówią i Teściowie sporo śniegu na ferie :-) u nas jak zwykle licho we Wrocku :-)
Sanki stoją i stoją i czekają na lepsze czasy :-)
Po przebojach zdrowotnych pora ruszyć obejrzeć przedszkola z Małym... odwlekam to jak mogę :-) zaraz ruszy rekrutacja do państwowych, a my nawet prywatnych nie widzieliśmy i już pewnie kiepsko z dostępnością tych niedaleko :-/ Wy już pozapisywani? Czy też macie nikłą nadzieję na dostanie się jednak do państwowego? :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Julianowa

Mam palpitacje serca na myśl o przedszkolu.mimo ze drugie dziecko.ciezko mi bedzie organizacyjnie to rozwiazac przy naszych godzinach pracy.czy sie uda z panstwowym??zobaczymy.nic narazie nie zalatwione.
Julian robi postepy!!!ssie tylko w nocy 2 razy!!zasypia sam.ale ma nowe przyzwyczajenie.przed snem musi sie do mojego brzucha przytulic albo nogami do brzucha.ale juz zasypia bez cyca to najwazniejsze!narazie w nocy mu daje bo nie mam sily z nim wojowac ale mysle ze niedlugo skonczymy definitywnie.

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Nowa , dzięki wielkie:) mój P liczy ze po 30 kobiety są bardziej gorące :D:D:P
A z tymi zębami ech..nie mogłyby być jakies super trwale i supermocne.. Jak te słodycze nawet na mnie tak slodko zerkają to weź i się nie skus:D a co dopiero Maluch: P u nas w ogóle ostatnimi czasy mamy wojny o mycie zębów - bo tylko" ja ja ja" bedzie myc. Jak juz mi da szczoteczkę to dolne żeby jako tako ale górne....o jaaaa.. To wyczyn umyć w miare dobrze. O wlosach nie wspomnę. P mówi ze jak ktos by posluchal jak Iza wrzeszczy to by pomyślał zw maltretujemy. Ja do tej pory pamięta jak Mama mi włosy polewała a ja tak tego nienawidziłam :|ech...moze za 10 lat z tego wyrośnie :D
U nas wnioski zbierają od 19 lutego. Składamy, zobaczymy co będzie. A teraz pytanie- czy przed złożeniem wniosku trzeba się zapisac na jakieś listy itp czy juz samo zlozenie wniosku jest zgłoszeniem? Ja nie mam pojecia jakie mamy szanse, ale biorą pod uwagę ze w2015 taaaaaaak dużo Maluchów u nas w szpitalu sie urodziło to tez slabo to wygląda :P pożyjemy zobaczymy :) ja i tak nie wiem jak przeżyje ewentualne rozstanie :-o
U nas śniegu tez brak, za to mróz.. Hoho teraz jedyne minus 10:P
Juli, brawo brawo! Zasypianie bez cyca to jest mega postęp! U nas przed snem Iza uwielbia mnie szczypać lekko za ramię - burcze na nią a zaraz i tak to samo. A ja nienawidzę takiego dotykania- to mam dziecko notorycznie mnie nękające :D
Robicie jutro jakies wypieku? Ja mam w planie zrobić pierwszy raz pączki. Ale co wyjdzie to pewnie są Pan Bóg nie wie:D:D jakby co we wtorek bedzie moja Mama i mu chrustow napiecze:D takze kolo ratunkowe jest:D haj mi nie wyjdą to zawsze jest jeszcze cukiernia w miescie;)
Milej środy :) i cieplej:D

Odnośnik do komentarza

Pola my myjemy ząbki na kilka razy, tzn.najpierw Mały "myje" czyli głównie wysysa paste :-) potem my mu poprawiamy, czasem jeszcze sam po nas chce i znowu udaje, że szczotkuje :-) (choć jak się postara to pięknie myje, zwłaszcza przy gościach :-)). Używamy też poza zwykłą szczoteczką tej elektrycznej (przyzwyczaja dziecko do dźwięków u dentysty ;-)).
Gdzie tam jakieś wypieki heheh wolę dać innym zarobić ;-D
Julianowa to mnie zaskoczyłaś tą"miłością" do brzucha.. bowiem mój też od razu taki przerzut zrobił.. i do tej pory zaśnie tylko z "brzuchem", no chyba, że u siebie w łóżeczku to bez, ale to rzadko i dłużej trwa zaśnięcie niestety. Ciekawe ile jeszcze lat będzie chciał ze mną spać :-)
Czyli są też Mamy troszkę "opóźnione" w zapisach ;-) trochę mnie pocieszyłyście ;-)
Smaaaacznego jutro i pamiętajcie.. wszystkie jutrzejsze kalorie idą w cyce :-) :-D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Hanka0005

Hej :) Panifiona zdrowia dużo!
Nowa - ale przejscia z dentysta masakra :( my tez chodzimy bo wiosna spanikowalam bo zobaczylam ciemne plamki - na szczescie znikly po kilku dniach - moze jagody? - ale ze wizyte umowilam to poszliśmy. Na szcescie u nas wszystko ok i teraz jesienia bylismy na kontroli.
Pola - spoznione życzenia utodzinowe - no teraz to juz z gorki ;) moja 30tka to ostatnia huczna impreza bez dzieci- ahh co za czasy

Moja dziewczynka mnie dzis wykonczy :/
Co do przedszkola to zaczelam zbierac opinie na fb o najbliższych placówkach. U nas rekrutacja od marca. Mam nadzieje ze sie dostaniemy

Odnośnik do komentarza

Moja 30 już była z rocznym Mikołajem, więc wiecie.. na spokojnie.. na 40 sobie odbije ;-) choć moja koleżanka się śmieje, że na 40 zrobimy sobie drugie, żeby się odmłodzić :-)
Pola gooorące 30, a jakże ;-) przekaż mężowi :-P bez żadnych podtekstów z mojej strony oczywiście :-)
Forum stoi to pisze o głupotach.. może ruszy.. :-P
Panifiona chyba gruuubo odpoczywa w te ferie, bo taka cisza ;-)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Nowa hehe bez żadnych podtekstów, no tak :D
Ze szczoteczka elektryczną tez chyba musimy sie zaprzyjaźnić- my uzywamy wiec chyba czas i Izie kupić. U nas Iza teraz przestala jesc pastę - mamy rozowa signal i jej strasznie nie smakuje:D inne zjadała ze smakiem:P
A ja kontra pączki - remis. Kilka pierwszych wyladowalo w koszu, ale kolejne btly juz zjadliwe:D nie umiałam temperatury pieczenia wyczuć - ale praktyka czyni mistrza, .usze więcej próbować :D ile pączków u Was na koncie, u mnie 5:D
Hanka dziękuję bardzo:*
U mnie ani hucznie ani bez dzieci na ta 30- ostanie huczne urodziny to byly 18:D jedyne huczne:P i jest co wspominać :P
A ja dzis z Teściowa maraton sklepowy zrobiliśmy - obkupila mnie Teściowa ze hoho:) a teraz czekam na moja Mame:D na tydzień przyjeżdża rakze szaleństwo! Juz odliczam czas kiedy autobus na dworzec dojedzie:D
Miłej soboty:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Jak tam u Was ostatki? U mnie na bogato:D juz mam na koncie 18! faworków a dzień jeszcze długi....:D faworki Mamy .omniammniam!!
Iza dzis ma humor niczym z horroru wzięty. Zakupy z nią dzisiaj zakończone bólem głowy i u mnie i u mojej Mamy. Chyba to od niedoboru cukru, bo dopiero teraz z faworkami sie przeprosiła i zajada 3ciego.
Miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...