Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mamuśki :)

Co jest dziewczyny, Pola tak ładnie nas prosi o aktywność, trzyma przy życiu to forum, a nam się nie chce nic napisać. A czytać to owszem, chętnie. Zróbmy Poli prezent, bo to bardzo sympatyczna osoba i piszmy, co u nas i naszych szkrabów.

Pola, no to Izunia będzie rozpieszczana przez Twoich rodziców, szczęściara.
A moja Mama właśnie pojechała po tygodniowej wizycie, więc może Martynka trochę się uspokoi, bo przy Babci bardzo niedobra się robi i ja wtedy jestem be. No ale oprócz rozpieszczonego dziecka zostawiła mi zapas pierogów, zafarbowane włosy i poprasowane zaległości, więc nie mogę za bardzo narzekać :)
Martynka coraz bardziej się rozgaduje i powtarza wszystko jak papuga. Muszę zacząć się pilnować z przeklinaniem, bo ja niestety nerwus jestem i zdarza mi się kląć. Na razie nie podłapała żadnego wulgaryzmu, chyba, że popisze się tym na rodzinnym spotkaniu np. u teściów. No i rośnie nam cwaniara, ciagle powtarza, że jest już duża, ale jak proponuję nocnik, to jednak stwierdza, że jest mała i na nocnik nie. To samo z samodzielnym jedzeniem, za mała. Ale za to rośnie mistrzyni w układaniu puzzli, w ekspresowym tempie układa nawet 50 elementowe, najchętniej z autami. W ogóle autka to jej ulubione zabawki, chyba bardziej niż ukochane do tej pory żabki. Ale lalki też czasami nakarmi :)
U nas piątki niby chciały wychodzić i nie ma ani jednej :(

Napiszcie, co tam u Waszych dzieciaczków, czy już wszystkie odpieluchowane? Chwalcie się sukcesami.

Asik, ja też Cię wzywam!!!

Miłej niedzieli Mamuśki :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie

Ja rzadko udzielam się na forum ale jak Pola prosi to coś napiszę.
Już nie pamietam kiedy Anastazji wyszly piątki ale napewno to bylo przed wakacjami więc my mamy komplet ząbków.
Anastazja dużo mówi i można z nią dogadać się bez problemu , choc czasami zdarza się że mowi po chińsku. Bardzo chciala isc do dzieci więc zapisalam ja do klubu malucha i tak 2 razy w tygodniu chodzi od 8.30 do 12.00 tak się jej podoba ze nie chce wracać do domu ale co sie dziwić śpiewają po angielsku tańczą graja na instrumentach i do tego jeszcze zabawy plastycze i zabawy z dziecmi. Można powiedzieć że Anastazja jest odpieluchowana od konca wakacji już ladnie wola ze chce siusiu lub kupke, na noc zakładam jej pieluszke ale w razie w bo po noc pieluszka sucha .

Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciatka.

Odnośnik do komentarza

Hejka u mnie ostatnio sporo się działo. Miałam atak woreczka i było wielkie diagnozowanie co mi jest bo po moich wszystkich chorobach to wszyscy wolą dmuchać na zimne. Ale przynajmniej dzieci mam juz zdrowe bo bez kataru się nie obyło. I uwaga Marysia chodzi do klubu malucha i jest zachwycona i nawet nie interesuje ją fakt że zostaje sama. Po prostu przyjmuje do wiadomości że wychodzę robi mi pa pa i dalej się bawi. Szok za pierwszym razem to ja się popłakałam. Także przy pierwszej wizycie w przeszkoli ktoś musi płakać i albo bedzie to matka albo dziecko:) natomiast mały szkrab juz prawie raczkuje także wcześniejsze problemy rozwojowe poszły w niepamięć. Dobra wróżko jak tam u was?
Z problemów to może tylko jeden Maria nadal mało gada ale przynajmniej juz puzzle ogarnia nawet takie 20 elementowe z czuczu. W ogóle te puzzle to super sprawa nie są relatywnie drogie a mała je uwielbia. Napiszcie dziewczyny czy wasze pociechy tez tak mało mówią?

Odnośnik do komentarza

Ja tez jestem.u nas młyn.przeprowadzilismy się.w pracy sajgon.Maria poszła do szkoły.ja marze o chwili spokoju.
Julek zaczyna gadac duzo powtarza.dalej ssie cycka.czuje sie jakbym ciagle miala niemowle.nie widze go ani w przedszkolu ani gdziekolwiek.kupe juz wola ale siku tylko rano robi ladnie na nocnik.to jakos pojdzie ale cała reszta do kitu.mam nadzieje ze jak podrośnie to jakoś sie odwdzieczy za ten trud wychowania;)bo taki trudny egzemlarz mi sie trafił ze szok.odezwe sie jak mi sie w pracy uspokoi bo ja padam.

Odnośnik do komentarza
Gość Elżbiettaa

Hej dziewczynki. No jak fajnie was słyszeć. Boże jak te wasze dzieci rosną. Juli ostatnio myślałam o tobie. Pociesze cie. Twój egzemplarz to nic. Mój oprócz tego że też nadal ssie cycka to do tego nadal robi w pieluchy a gada tylko po chińsku albo jak minionek
Jak zwał tak zwał. Ja mam 2.5 letniego niemowlaka. Już zaczynam się martwić co robię nie tak. Przecież to moje trzecie dziecko a poległam na całej linii. Na starość ostatni da mi popalić.

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Amellek:) dziękuję ślicznie za taaaaaaaaaakie poparcie :* w ogóle bardzo dziękuję że się Odezwałyscie,:* wiem, że ciężko znaleźć chwilę czasu, żeby coś naskrobac- ja w tym tygodniu właśnie z tym czasem gdzieś się pogubilismy ;) ale Nam usprawniedliwienie - Rodzice pojechali w czwartek. Brat w piątek a jeszcze mi się Mąż pochorowal:D cyrk na kółkach :) ale było super, Iza rozwydrxyla się jeszcze gorzej:D
Amellek no nie!! Pierogi?!? Mniam, mniam! Twoja Mama to wie jak dogodzić :D zazdraczam tych pierogów z każdą wizytą Twojej Mamy;D jeszcze mi Powiedz ze z różnymi nadzieniem to jak nic kupuje kupuje bilet do Wrocławia :D
50 puzzli! Wow!!!! Szacunek. IZA też lubi puzzle. Ale takie 12elementów max, jak ma więcej to rozwala:D także Martynka mistrzu :)
U nas nadal zero powtarzania, tylko chiński. Chyba muszę się do jakiejś szkoły językowej zapisać i podszkolić ;)
Agnes! Super, że Jesteś :) proszę częściej pisać ;D
Fajnie ze Anastazji w tym klubiku tak się podoba. Jednak co kontakt z dziećmi to kontakt z dziećmi. IZA też pewnie by się świetnie w takim miejscu bawiła ale nawet nie wiem czy u nad taki funkcjonuje. Zadam takie niedelukatne pytanie, mam nadzieję że się nie Obrazisz:) ile mniej więcej kosztuje Was ten pobyt?
U nas od końca sierpnia nie zakładamy pieluchy na noc. Ba! Iza potrafi siku iść po pobudce nawet 2godziny później. Aż ja gonie czasami na nocnik.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Asik, tyle Cie tu Wxywalysmy, jak dobrze ze Jesteś :)
Jaka z Was piękna Rodzinka!!!
Szkoda że takie przeboje, ale jak Piszesz lepiej dmuchać na zimne!
Marysia też w klubiku? Super :) codziennie czy kilka razy w mscu? mi ciężko nawet ostatnio było Ize z Bratem zostawić jak szłam do lekarza a co dopiero w klubie, przedszkolu czy w pierwszej klasie , także napewno będę najbardziej beczaca matka ever;) :p
A z mowieniem u nas, tak jak pisałam. Chiński rządzi. Na pierwszym miejscu listy przebojów niezmiennie mama, dalsze miejsca:tak nie, tata, baba, papa, ciocia, dzieci i kilka innych. Nowych słów brak. Ale chiński stopień zaawansowany ;D
Oj,z tym żyrandolem to w życiu bym nie pomyślała że coś takiego może się przydarzyć. Biedny Maluszek ;* Dobrze, że nic poważnego! Jak to mówią ; do wesela się zagoi ;)
Juli:) U nas nadal Iza też cycuje. Więc Julek., Wiktorek i Iza po prostu są dlugodystansowcami:D taki typ:D u mnie Iza ostatnio chce żeby ją jak Maleństwo na rękach nosić i bujac.
Jetta a jak u Was? Już Wszyscy zdrowi mam nadzieję? :)
Elu no co Ty! Jakie Poleglas?! przestań tak mówić (pisać)!! jako najmłodszy Wiktorek po prostu wie, że na wszystko ma czas :D
Emka, Panifionaa co u Was Dziewczyny?
Dobrej nocki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Agnes, dziekuje za odpowiedź:) juz sie napaliłam, zeby Izę chociaż kilka razy wysłać takie miejsce i u nas nie ma takiego klubu;/ wyskakuja mi tylko żłobki i przedszkola. i sale zabaw. a fajnie by było chociaż troche kontaktu z innymi Maluszkami:) moze sie ulitują i jakis otworza?:D
u nas dzis szaro buro i ponuro. po wczorajszym pieknym dniu, to aż przez okno sie patrzyc sie nie chce:P wczoraj bylismy na rowerach- mam nadzieje ze nie ostatni raz w tym roku i ze jeszcze pogoda nam pozwoli chociaz na jedna wycieczke:)
Miłego dnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
My dzisiaj byliśmy u dentysty. IZA otworzyła w końcu buzke:D ale tylko p dentystka okiem rzuciła bo nasz mały tchórz na więcej nie pozwolił ;P no ale najważniejsze że żeby zdrowe :) szkoda ze moje, w gorszym stanie;P dziąsła mi opadają i szyjki odsłaniają ;/ ech te geny po Tacie...
Poza tym e środę tamtamram zrobiłam pierwsze w życiu udane Kartacze!!! Nie rozpadły się z czego jestem dumna że hohohoho;D ja się tym chwale bo ja jestem fanka kartaczy;D moja pierwsza próba zakończyła się kompletnym fiaskiem i było to z 10 albo 12 lat temu więc teraz czuje się niczym Masterchef:P junior;D
Emagdallenka gdzieś Zniknęła ?
Dobrej nocki;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Mniam kartacze.moze ze dwa razy w zyciu jadłam.ale bym zjadła.
Z gory przepraszam ze tylko o sobie ale mam ciezki okres w pracy I slabo przetwarzam informacje.mózg mi sie buntuje.
Dziewczyny dzis 11 listopada po prawie 2,5roku moj syn zasnął pierwszy raz sam.tzn bez mamy.siedze cichutko na dole a G jest z nim.kurde MÓJ dzień niepodległości!jaram się jak pochodnia.jeszcze niech tylko porzuci cyca I będę WOLNA!!!!

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dziewczyny moja Mama zrobiła nam niespodzianka i przyjechała na 2tygodnie!!!! Aaaaaa jak się cieszę!! teraz to totalna rozpusta:D
Juli ja jestem Kartaczoholik:D ja bym jadła i jadła tylko roboty trochę z nimi :D ale warto, mniam!
Gratuluję tak wspaniałego wieczoru!! u nas chyba też taki jeden lub dwa wieczory kiedyś się zdarzyły, ale to było tak dawno że już nie pamiętam, bo jakoś po porodzie ;P u nas idzie ma odwrót jakoś - przedtem Iza zasypiala w łóżeczku, teraz tylko że mną w łóżku. Z P to nie pójdzie spać za żadne skarby, raz była próba to po 20 minutach P wymiekl bo Iza cały czas płakała. Książkę razem przeczytają ale do spania to już mama i mama;P Wam gratuluję i oby jak najwięcej takich sukcesów :)
Wczoraj była u mnie Koleżanka z Córeczka i Iza się robi mały chciwusek. Z dzieleniem się zabawkami to słabo wypadła, dobrze że chociaż jedzenia nie żałowała:P
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jestem mamą dwóch dziewczynek oraz właścicielką nowej polskiej marki Handle with Care. Jeśli szukają Panie pomysłu na pościel dla Maluszków oraz tych starszych dzieci zapraszamy do naszego sklepu: www.handlewithcare.pl

Wszystkie kolekcje projektujemy sami, na naszą wyłączność, tkaniny mają wszystkie niezbędne testy (Oeko-Tex). W swojej ofercie posiadamy pościel, akcesoria do łóżeczek (rożki, ochraniacze, prześcieradła) oraz produkty z bambusa.

Jeśli nie są Panie zainteresowane proszę o zignorowanie/usunięcie mojej wiadomości. Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...