Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)
Dzieki Dziewczyny, dzięki :)
U nsdas dzisiaj dzień, jak dla mnie, szokujący!! Jestem z Iza 24/7 a dzis nie ssala przez 14 godzin:-o nie wiem czy zaczyna sie samo odstawiać czy to tylko taki wyjątek bo większość dnia na podwórku.. Jedno wiem na pewno- ja juz przeżywam, bo ja na taki odwyk nie gotowa :-o :-o ja jeszcze nie! Elu u nas sadzenie kwiatków i pomidorów tak me Dziecię frapuje, ze cyce nieistotne - może i Wiktorka ogrodnictwo zainteresuje?;;)
Hanka no jak by świat bez forum sie krecil?;) Musi byc:D Zaglądaj jak najczęściej i Pisz Pisz:D Czekamy:D
Panifionaa a co u Was??
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Wow zalogowalam sie ! Brawo ja !
Nie odniosę się do wszystkiego ;( ale co ważniejsze pamiętam ;)
dobra wrozko masz piękne córeczki a Agatka mmm sama slodycz jeszcze raz gratuluję :*
pola sto lat dla Izy ;) i rób jej rodzeństwo !
W ogóle sto lat dla każdego naszego dziecia majowego !
My z konca wiec jeszcze nam troche czasu zostało ;)
Co u nas ? W sumie to nic nowego :D
Moje życie toczy sie pomiędzy Dawidem Justyna i wszystko co z nimi związane, jedna ręka karmię Dawida druga ręka poprawiam lalce czapke bo tragedia sie stała ze jej spadła, noga przełączam bajkę drugą nogą sięgam po tel bo mi dzwoni a piątym okiem ostrzegam Justyne po raz enty ze tak nie wolno :D
Plac zabaw stał sie naszym drugim domem wraz z przyjściem ciepła tak samo jak pociąg bo co 2 tyg kontrola choć teraz mamy dopiero za miesiąc ostatnia i potem znów operacja...
Ostatnio jak Justyna zobaczyła na bajce pociag to uciekła z hukiem :D
Dawid już do siadania sie rwie przekreca sie z pleców na brzuch i odwrotnie i spać tylko na brzuchu musi bo inaczej histeria.
Ogolnie jest fajnie 4 czerwca mamy chrzciny dopiero w niedziele komunia siostrzeńca a niedługo wesele sąsiadki, bedzie wesoło :D
Ostatnio popadlam w kompleksy B mój brzuch i biust przestał mi sie podobać ;( takie flaki sie wszedzie zrobiły i nie wiem co z tym zrobić a do ćwiczeń skora nie jestem :D
Ale żeby nie było tak kolorowo, momentami padam na pysk, mam dość dzieci ( serio ) i wszystkich obowiązków. Szczegolnie jak maja dzień marudzenia a z reguly obchodzą go razem wtedy z kijem do mnie nie podchodcie.
Marza mi sie upały :D Dobra juz nie wiem o czym pisze więc wklejam zdjęcia !

monthly_2017_05/majoweczki-2015_57461.jpg

monthly_2017_05/majoweczki-2015_57462.jpg

monthly_2017_05/majoweczki-2015_57463.jpg

monthly_2017_05/majoweczki-2015_57464.jpg

monthly_2017_05/majoweczki-2015_57465.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifionaa co za Słodziaki:*:* <3 Dawidek rośnie w oczach! Maly Silacz ! Justynka:* sam czar<3 wózki lalek maja wziecie-u nas Iza tez w swoim jeździ :D ja nie umiem noga przelaczac bajek to jak nam sie na drugie Bobo zdecydować?:D toż to trzeba być akrobata;)hehe:) szaleństwo :) ale na pewno najlepsze szaleństwo jakie może być :)<br /> Fajnie ze plac zabaw macie pod nosem- taka piękna pogoda to aż żal w domu siedziec:D
Nie dziwie sie Justynce ze widok pociągu nie jest do Niej mily- Mala Kochana Podróżniczka:*
Imprezowo zapowiada sie u Was najbliższy czas- udanych zabaw:)
Z ćwiczeniami nie zmotywuję - u mnie problem "niechcemisie" od lat:P
Iza jednak narazie chyba się nie odstawi- wie ze tak od razu to byłby szok dla mnie;) za to z pampersami jak moglaby sue rozstać to tu nie ma szans:P od 3 dni sue zawzięłam i do południa i po drzemce smiga bez pampersa- tylko non stop piorę rzeczy:P dobrze ze słońce świeci mocno:D
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona ale Dawidek wydoroślał. A Justynka jaka duza panna. Pola korzystaj z namów i bierz sie za braciszka albo siostrzyczkę dla Izuni :-) Hanka !!!!! Jak fajnie ze do nas wrociłas. Ja tez nieraz nie zaglądam tydzień bo brak czasu ale jakos tak się uzależniłam od tego forum ze nie wyobrażam sobie co to będzie jak ono calkiem zniknie. Dlatego w tym miejscu specjalne podziękowania nalezą sie Poli ktora niewątpliwie jest matką i ojcem tego forum i dzieki niej ono jeszcze trwa.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Elu dzieki aż sie rumienię :):):) ja jestem uzależniona od forum:D bardzo, bardzo mi zalezy zebynie zniknęło wiec moje wpisy czesto bez ładu składu i byle o czym bo za dużo u mnie sie nie dzieje:P
Z tym rodzeństwem to z P myślimy tylko jeszcze terminu nie wymyślismy wiec wyjdzie jak z Izą - wtedy jak nie będzie pasowało :D:D
Poza tym u nas nudy na pudy;) oprócz tego ze Iza moje nerwy szarpie ile sie da. Dzis bez pampersa chidzila 4,5 godziny. Co chwile "mama si" i ja lecialam jak głupia a tam nic. Tylko zdążyłam zejść do piwnicy ( u moich Rodziców to kilkanaście schodków) i słyszę płacz. Oczywiście nasikala na schodach.Ech... Weź nie zwariuj:P
Miłego wieczoru :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Ela Julis podobnie jak Wiktorek z cyca nie zrezygnuje.to był jednorazowy wybryk.Nie dam rady go karmić do 3 lat nie ma szans.nie załamuj mnie.marze o przespanej nocy!mimo że jak się budzi to ja w większości nie kontroluje ale chciałabym mieć już więcej niezależności.moze zabrzmi to głupio ale czasem się zastanawiam gdzie popełniłam błąd że on taki jest.bylabym szczęśliwa jakby się sam odstawił spał sam i całą noc.
Pola uwielbiam czytać co tam u Was bo czasem ci zazdroszczę takiego "spokojnego" życia tego jeziorka ogródka itd.wiec pisz już zawsze.
Panifiona ale Dawid już duży!!Justynka dzielna dziewczynka.jesli mogę spytać to już będzie ostatnia operacja?
Tanna jak zdrówko?
Nie było mnie długo bo czasu brak i byliśmy z Maria w Kajetanach i mamy skierowanie na usuwanie migdałów.spodziewalam się tego ale lekko mnie to podłamało.ehhh życie.
Dobra Wrozko pamiętam że mniej więcej w tym samym czasie się budowaliśmy.a my dopiero na etapie wykończenia niezbędnego do przeprowadzki.materac musimy zamówić i można się przeprowadzać.niezly mamy poślizg...no cóż czas i kasa nas wstrzymywały ale też liczę na to poczucie spełnienia wieczory na tarasie i odpoczynek z rodziną.
Uff się rozpisałam.
Wisienka co u Was??

Odnośnik do komentarza

Juli rozumiem cie jak nikt inny. Mam te same odczucia. Gdybym wiedziała ze tak będzie to z pewnością dużo wczesniej bym mu dala butlę albo smoka. Bo teraz to ja śluzę za smoczka i butlę w jednym. Co do migdalkow to u mojego teraz 18 latka tez kazali wycinać ale poszłam na konsultacje do innego i kazal troche poczekać i kontrolować słuch bo przerost podobno powoduje niedosłuch. Na szczęście u nas ze słuchem bylo ok wiec przeczekalam i obylo sie bez operacji. To przypadłość wielu dzieci ale podobno z wiekiem wyrastają. A co twój tata na to ? Z tego co pamiętam to on tez jest lekarzem i chyba najbardziej zaufanym :-)
Wisienka .... Anela ....gdzie jesteście ???

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Nie Ela mój tata branża mechaniczna ale fakt któraś miała tatę lekarza.ja generalnie też brałam na przeczekanie.i już było całkiem ok ale tak od grudnia weszliśmy w ciag infekcji katarów itd a teraz od miesiąca jest masakra.dzis zagoraczkowala i angina.dostala antybiotyk.w sumie pierwszy raz ale ta infekcja jakaś powikłana już była i te migdały masakryczne płyn w uchu.lekki niedosluch na jedno ucho.ja się nie dziwię że od razu dostała skierowanie na zabieg.zobacze czy po tym antybiotyku nie będzie lepiej.w sumie okres oczekiwania tak długi że może "wyrośnie".
Ela gdyby mi ktoś kiedyś powiedział jak to będzie to bym nie uwierzyła.zawsze byłam przeciwna spaniu z dzieckiem...gdyby nie fakt że bym była w pracy nieprzytomna to bym z tym skończyła.chyba...

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Juli dopóki Was moje bazgroły nie nudza i jest odzew to będę pisać :D Trzymam kciuki żeby antybioityk zdziałał jak najwięcej i żadnego wycinania nie było. Mnie kiedys usilnie ortodonta chcial na usuniecie trzeciego migdala wysłać. Do tej pory nie wiem comaja zęby do migdałów?:P tak czy siak zeby mam dalej krzywe ale migdałki na miejscu :P a tych wspólnych wieczorówna tarasie to jak najszybciej życzę:D chociaż szybciej to popołudni bo tyle komarów w tym roku( u nas tak sie zapowiada) ze hoho! Wiem, wiem psujenastroj tym robactwem:P
A z karmieniem to Jesteście z Ela Superhero!!!:) ja karmie 1-2 w nocy a do pracy tez nie ide- ja na Waszym miejscu juz bym padla z przemęczenia. Takze czapki z glów Dziewczyny:):)
Tata lekarz to byl chyba Oli? Dokladnie nie pamiętam nicku:P
Emka, Emka a co u Was?
Amellek? Tyle czasu nie pisać forum, jak tak można?!;)
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

No pola chyba masz racje. Ale starość nie radość juz pamięć nie ta :-)))) ha!!!ha!!!
Juli to jesli cos się dzieje z uszami to nie na co zwlekać. Będzie dobrze. Ja tez spie z nim bo inaczej bym nie funkcjonowała w pracy. I tez gdyby mi ktos wczesniej powiedzial ze będę tyle karmić to bym się tylko postukala w głowę. Moje koleżanki mają niezły ubaw. Juz wymyslily hasło ! Szklanka mleka dla każdego:-))) jedna z nich właśnie pojutrze rodzi i sie smieje ze i tak szybciej skończy karmić :-))) A ja nie mam pojecia jak to zrobic bez stresowo i bez nieprzespanych nocy przez darcie o cyca !!! Juli jak cos wymyślisz to daj znać. Pewnie najskutecznieją metodą byloby gdym na tydzień sie wyprowadzila i by mnie nie widział. Ale tej metody niestety nie zastosuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka ja sama nie wie jak ja daję radę!!uwierz mi że już mam dość i to już jest nie moja decyzja.ja z chęcią bym już skończyła ta przygodę.pamitam jak Maria Sama sama się odstawiła to było mi trochę żal że to koniec i cieszyłam się w drugiej ciąży że będę znów karmić a tu już będę miała po dziurki w uszach karmienia.
Przeslodkie te twoje dziewczyny!!!
Ela jedzmy gdzieś razem na tydzień.(ciekawe po ilu godzinach byśmy wracały

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Emagdallenka Cudne Twoje Panienki:*:* ach te włosy <3 i jak po bilansie? Do nas jeszcze nie dzwonili z przychodni to się nie napraszam:Dniech Wam pogoda dopisze chociaż PL:D zakupy będą?;) <br /> Juli pewnie Mężowie nawet by Wam z domu nie pozwolili wyjsc jakby usłyszeli o takim wyjeździe ;)
A u nas Male nocnikowe sukcesy- do południa bez pampersa i suche odzienie:D sukcesy niczym na Olimpiadzie :P
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Elu to zaszalejecie przez te dwie godziny:D toż to rozpusta;)
A u nas mamy Male domowe przedszkole - przyjechaly wnuczki do sąsiadów . Razem jedza, uczą sie korzystac z nocnika- jak jedna siada zaraz i druga, zadna n ie może byc gorsza:D zabieranie zabawek to nieodzowny element zabawy:P pogoda tylko cos nam sie dzisiaj psuje to spacer chyba nam odpadnie.
Chwalę sie dziś, sorry Elu i Juli, Iza dzis przespała całą noc:D na cyca dopiero o 6:30 sie obudziła :-o
Emka, Tanna, Jetta?:)
Miłego popołudnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Ela-zgadzam sie:ten błąd doprowadza do szału!

U nas na zmiane grad, deszcz, burza i wichura :-\ kisimy się w domu. Wszystkie możliwe zabawy i prace plastyczne poszły w ruch :D ale pomysły mi się kończą-w co jeszcze sie bawić z dwulatkiem trzymając noworodzia przy cycu?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Ja narazie, tfu tfu!, na błąd nie narzekam bo mi się pokazuje po dodaniu wpisu i czasem jak otwieram forum ale i tak nie jest źle jak jakis czas temu- ale lepiej nie wywoływać wilka z lasu ;)
Juli może te świeczki pomogą - tylko takie na wypasie, duże) takie na pewno mają moce czarodziejskie ;) :D a z 3 dzieci jestesmy we dwie to dlatego jakios dajemy radę :D sama bym padła a maluchy by sobie ze mnie trampolinę zrobily;):P
Dobra Wróżko a puzzle układacie? U nas Izie kilka ułożę - ona kombinuje resztę ;) mamy tez karty ze zwierzakami z Biedry to je przegląda. Takie rybki na wędkę ze sklepu po 6 zlotych:P u nas niezminnie oglądanie zdjęć w albumie. Iza lubi tez bawić sie myszką - wklada pod bluzkę i klika sobie:D w tych wszystkich czynnościach jedna reka mamy chyba wystarczy :D
A my dzis byliśmy u dentysty- ja na pierwszy ogień i chyba to byl blad bo od tego wiercenia w moich cudnych zębach Iza juz nawet na fotel nie chciała usiąść. Pani dr w trakcie jej wrzasków oceniła stan dilnej szczeki na dobry:P co z górą nuewiadomo:P
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Hankaa05

Hejka :) wpadłam też złożyć Wam życzenia wytrwałości,zdrowia i cierpliwości - z resztą damy rade ;)
DW a jak Agatka? Często się w nocy budzi? Jak Dorotka żyje z Siostrą?
Kacperek dziś bez drzemki a poszedł spać o 22:15, cały dzień biegał po dworze- skąd On am tyle energii? :/ a liczyłam na chwile żeby odpocząć czy książke poczytać a tu trzeba się kłaść bo spędzamy weekend we dwójke i musze mieć dużo siły ;) na pocieszenie najadłam się ciasta drożdżowego z rabarbarem :D

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Hanka no nie!!! To ciasto z rabarbarem;!!! Aaaa!! Tez chce! Teraz nie zasne marzac o takim rarytasie...<3Co do niespożytej energii- Iza wczoraj tez bez drzemki, po emocjonujacym dniu,padla o 19:50. Ale zeby nie bylo rozowo to co 20minut do prawie 23 sie budzila z płaczem i bylo noszenie, głaskanie... Nie lubię dni bez drzemki:|Dzis juz byla:D<br /> Ale piękny weekend, prawda?:D czemu sie jyz kończy? My prawie non stop na podwórku - dzis nawet zaliczyliśmy z Iza pierwszą przejażdżkę łódką :)
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...