Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Pola, potrafię sobie wyobrazić jak wygląda remont z Iza. Alicja nie odstępuje taty na krok jak chce coś naprawić w domu. Jak widzi jego skrzynkę narzędziową to ma wypieki na twarzy a tata cały w strachu żeby sobie krzywdy nie zrobiła. U nas beckers się sprawdził ale kladlismy na białe ściany.

Asik, nie wiedziałam ale Gratuluję. Trzymaj się, jesteś dzielna. I doskonale rozumiem. A doradców to olej, tym bardziej że oprócz dobrych rad nic więcej nie oferują. Ja też miałam grono doradców jak z Alicją w szpitalu siedziałam w 8 mcu. I myślę że musisz zaufać sobie i synkowi że dacie radę i wypakujecie się w najbardziej dogodnym miejscu. Poza tym poznan i wawa sa 3h drogi więc spokojnie zdążysz wrócić, nawet ze skurczami ;-) a gdzie rodzisz?

Pola porod był szybki bo tydzień wcześniej miałam już 3-4cm rozwarcia a na wejściu do szpitala 6! I z uśmiechem na ustach do pani na recepcji że właśnie rodze i mam te 6cm :-) jej mina bezcenna :-)

Pozdrawiam :-) i do napisania wkrótce

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

Emka dziekuje ja rodzę w szpitalu na Polnej ze względu na to że dolegliwości towarzyszące i stan po operacji jamy brzusznej wymuszają poród w szpitalu o pierwszym stopniu referencyjności. Nie jestem super zadowolona bo juz raz rodziłam na Polnej i tam jest taki przerób że wszystkie 8 sal porodowych zajętych przez cały czas a kobitka z rozwarciem 8 leżała jeszcze na sali bo miejsc nie było masakra. Ale co zrobić. Co do porodu to oznak brak jeszcze w środę ktg i w czwartek wizyta położnej żeby sprawdzić czy wszystko ok i jedziemy. Mąż bardzo chce żebym jechała bo mówi że może raz w życiu będziemy mieli okazje nowe autko z salonu odebrać i że to taki mega wydarzenie.
Pola u nas mała tez przy remoncie pomagała i zawsze przy sprzątaniu dzielnie tatę wspiera. Bezcenny widok jak mój mąż z bezprzewodowym odkurzaczem lata a Maria za nim z takim żółwikiem na kijku który tez tak jak odkurzać świeci i ramie w ramię sprzątają i Maria mu cos po swojemu tłumaczy.

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Amellek, Asik dzięki, dzięki!!:)
Amellek- Grajewo prawie rzut beretem od nas;) mam tam nawet krewnych- i w lipcu prawdopodobnie wesele:) ale Pamiętaj - to juz Podlasie:D:D u nas sie troche podśmiechują z ich rejestracji BGR- Boże Gdzie Rozum;);)
Co do bocianów - a i owszem calkiem sporo:) Nawet u nas na granicy działki na slupie mamy co roku parkę :) w tym roku dluugo nie bylo i juz sie martwiłam ze nic przylecą ale byly i 2 Maluchy nam urosly:) Iza latem na te nasze " klekoty" napatrzeć sie nie mogła. Za to przechodzenie obok gniazdami jest ryzykowne:D:D
Ja za to marze żeby Kraków zobaczyć. A tu teraz tylko kredyty i kostka i nowe ogrodzenie i meble do pokoi...etc:P ale spokojnie- już niedługo Nasze wyjazdy na pewno wypalą :):)
Co do Babci- Mama mocno nie rozpieszcza, nawet krzyknie:P ale za to nauczyla Izę siedzieć przy dużym stole i nie chce łobuz w krzeslky siedzieć. Ledwo wystaje ale co tam! bułeczek, owocków i soczków na tony;) Słodycze umiarkowanie. za to Izabela jak maly chuligan - reki Babci nie chce dac np na spacerze, za włosy pociągnie albo bedzie krzyczec- Łobuz jak nic!! Niw tylko do mojej Mamy taka niegrzeczna bo i mi ostatnio na przekór robi.niech szybko minie!A u nas przy zmianie pampersa działa - pokaz włosy paznokcie uszy itp. Ma zajęte rece:P a wnuczek nie ma, pojechały w niedziele:|
Asik to Cie rozczaruję bo mam na imię Marlena:P Koleżanki na studiach tak na mnie mówiły - taki skrót od nazwiska. Imię Pola mi osobiście bardzo sie podoba:)
Gratki dla Siostry! I nie Stresuj sie niepotrzebnie- nono!!;) co do wyjazdu- wg mnie dobrze Robisz! Tak jak Piszesz - nie ma wyboru ni pomocy znikąd. Krytykować łatwo, ale z pomocą o wiele gorzej. Wiadomo ze taki wyjazd jest męczący i stresujący ale na pewno sobie Poradzisz doskonale! Trzymam kciuki!
Emka o tak remont plus Iza polaczenie idealne:D musi "pomoc" przesuwać meble, zamiatać, oklejac ściany, dzięki Bogu malowac nie chce!! Ja dzis czyszczę karnisz, patrzę ona juz na na 1 stopniu drabiny i za 2sie bierze! Alpnistka sie znalazła. Iza ma skrzynke narzedziowa po moim bracie a tam i szlifierki i kątowniki i śrubokręty- ba! Nawet różową wiertarkę :D fachura;) jeszcze jej P betoniarkę dokupi i nam nowy Dom zbuduje:D:D
To wejście do szpitala z przytupem, jak to mówią ;)
Jak mówiłam ze będą sanki to i byly:P z 20cm śniegu leciutko spadlo. Wyprawa dzis z wózkiem do sklepu wykonczyla mnie i Mame:P minus 6, wiatr i niedsniezone chodniki a do sklepu daleko - I po co komu Chodakowska?:P
Dobrej nocy:)

Odnośnik do komentarza

Pola-STO LAT! :D:D
Emka -osz ty cholero!!! Ale się cieszę ze sie pokazalas :-* :-* :-* :-* pokaz nam Jeremiego (bosze jakie cuuuuuudne imie <3) i Alicję! Nie odpuszcze Ci! :-P bardzo często o Was myślę i tak bardzo chciałam usłyszeć że po tej cholernej sepsie ani śladu! Także BARDZO Ci dziękuję za te informacje :-* :-* :-* :-* <br /> Asik-dawaj znać jak się zacznie!
Ania-widzę że mam od Ciebie wiadomość ale nie mogę jej doczytać a tym bardziej odpisać na tel a komp is kaput.... Wiem tylko że coś o DobraNocke-pisz, postaram się pomóc ;-) choć oczywiście polecam jej usługi (na prawde zmieniaja zycie!)

Przrpraszam że mniej pisze i nie wszystkim odpisałam ale czytam was :-) tylko te błędy i problemy z wczgtaniem stron na serio juz mnie zniechecaja :-\

U nas tak sobie... Dorotka złapała jakiegoś wirusa-raz miała gorączke ok 39 ale dała radę ;-) poza tym raz rzygla, dwa dni miała biegunkę i kaszle jak stary palacz =O ale to taki suchy kaszel więc syropkiem ją ratuje i nawilżam ile sie da. Dziś już było lepiej.
Co dziwne-w zeszłym tygodniu nagle z dnia na dzień stwierdziła że ona nie chce pampersa! Siada na nocnik i sama sie pilnuje! Zużywam 1 pampers na dzień tylko (na sen) reszta ląduje w nocniku :D dojrzewa mi dziecko :-P

Agatka rośnie pięknie i dobrze się rozwija. Niestety mam strasznie skurcze :'( Nawet po kilka-kilkanascie na godzine! No i sa dość silne. Biorę już tyle leków że niedługo zaczne świecić, ale nie narzekam i leżę ile mogę. Byleby nie wylądować w szpitalu- gin mnie nastraszyla ze jak tylko cos będzie się robilo z szyjka to oddział do porodu =O noł łej!

No i w sumie tyle :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dobra Wróżko dziękuję :)
Z tymi błędami to tragedia! To nie tylko Ciebie zniechęca ale podejrzewam ze dużą ilość naszych Mamusiek.
Jej!! Dorotka jest niesamowita!! Ze tak sama z siebie?!?! U mnie Iza sama z siebie to do nocnika wsadź lalkę i na nia usiadzie:D a pilnuje to tylko mnie, żeby cyc byl na czas;) Brawo dla Odsetki!! Wie ze Młodsza Pieluchożerczyni w natarciu to nie chce Was finansowo wykończyć ;)
Skurcze? Agatka pewnie rozrywkowa Dziewczynka i dyskoteki urządza w brzuszku;) na pewno jednak jest Punktualna i grzecznie poczeka- takze Leż i Pachnij" ile sie da!!
U nas dziś c.d. Zima w natarciu. Śnieg pada i pada i chyba nie ma zamiaru przestać. Do tego mróz( w dzień lekko -8) wiatr i zamiecie. Iza obrażona na sanki- nie chce jeździć tylko prowadząc. I " idziemy" trasę 5 minutowa w 30 min:P
Ech moja Mama w sobotę juz jedzie- 2 tyg TAK szybko mijają :| a takie mi obiadki pyszne gotuje..mniam! I rano zawsze kawa na mnie czeka jak schodze do kuchni i mogę iść normalnie umyć włosy - no cudne życie!!:D chyba Jej nie oddamy!!
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

Pola zazdroszczę mamy ja tak mam jak teściowa przyjedzie. Złota kobita sama wszystko z siebie robi. Teraz po malowaniu ze wszystkim pomogła. A moja mama szkoda gadać od 2 miesięcy nawet nie zadzwoniła i nie zapytała jak się czuje. A przecież w poniedziałek urodziła moja siostra to by chociaż zadzwoniła i spytała co u mnie czy juz też coś się dzieje. A tu nic:( w ogóle to w ciaży RAZ zapytała jak się czuje dosłownie raz w sierpniu i nawet specjalnie na odpowiedz nie czekała. Razem z siostra którą tez nie specjalnie się interesuje doszłyśmy do wniosku że mama jest w okresie menopauzy. Rozmawiałyśmy z nią nawet o leczeniu i chciałyśmy wesprzeć finansowo w wydatkach na leczenie, ale ona twierdzi że wszystko jest ok. No nie wiem czy normą jest nie interesowanie się ciąża swoich córek. Ech jeszcze raz zazdroszczę mamy bo po mimo że teściową mam fajna to nie to samo co mama:(

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Asik widac, widac! Marysia cudna panienka!!! O jaka fryzurka elegancka!! Modnisia mała:) Na forum mamy same Ślicznotki i Przystojniaków :D
Ja tez mam fajna Teściową ale Mama to Mama- wiadomo, ze od Niej potrzebujemy najwięcej uwagi, wsparcia. Może rzeczywiście Macie racje z Siostra i stad te dziwne zachowanie. Dwa msce bez telefonu to dla mnie - ja dzwonie codziennie- wieczność! My nie mamy czasem o czym gadać z Mama ale ja dzwonie i opowiadam choćby co na obiad będę robić albo co kupiłam, zobaczyla. etc. Czasem ma mnie dość ale wystaraczy ze dzień nie zadzwonie i juz sie denerwują. Może Ty do Niej zadzwon pare razy i na sile opowiadaj co u Was i żeby opowiadala co u Niej- może teraz Ona potrzebuje Waszej uwagi? Bo nie wydaje mi się ze tak ważny czas nie może być ważny dla kogoś kto Was pod sercem nosił.nie wierze, ze jest obojętna wobec Córek tylko może właśnie cos Jej nie pozwala sie cieszyć Waszym szczęściem.
U nas zima trzyma nadal. Hej, gdzie jest słońce ?? Przyznać sie Ktora je zabrala??;) dzis mi jedna babka w sklepie ciśnienie podniosła - a to w miejscu tak mi neutralnym rzadko sie zdarza, nawet wpychanie w kolejki czy brak papieru w kasie itp rzadko mnie złości - chyba ze się spieszę mocno. No ale dziś wchodzimy z Mama i Iza do sklepu a tam pani dobra rada od razu sie czepia ze dziecko "zmrozone" i ma siny nos i czemu nie ma szalika na pól twarzy?!?! Iza muala czerwony nos k policzki bo jest mróz ale my nie szlysmy 5km albo 50km:|bylismy autem tylko nie wszędzie da sie dojechac. jeszcze na wychodne krzyczy " zakryjcie nos"!! Krew mnie zalała! Niby nic ale mnie ruszyło. Izie nie zakrywam nosa bo zaraz ściąga caly szalik, a nos i policzki ma czerwone krótko po wyjaciu z domu - chyba taka uroda. Wyzalilam sie;)
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

Pola masz racje bo jak szał zakrywa buzie to się na nim skrapla woda i podobno jest jeszcze gorszy efekt. U nas za to sąsiedzi w druga stronę. Dwa stopnie na plusie jadą samochodem dziecko w KOMBINEZONIE że ledwo kroka daje. Przed wyjściem z auta owijają je szalem i czapka na głowę, a sami bez czapki i w rozpiętych kurtkach. Dodam że dziecko zdrowe. Co do mamy to ja dzwonię chodzi o to że ona nigdy sama nie zadzwoni i nie zapyta. To teraz zrobiłam eksperyment i nie zadzwoniłam i mowię zobaczę kiedy mama zadzwoni i się zapyta co u mnie i się nie doczekałam. Dziś przyjechałam do rodziców i też nawet raz nie spytała jak się czuje:(

Odnośnik do komentarza

Ok Panifionaa się zalogowala, jest sukces :D
Dobra wróżka masz leżeć i pachnieć! Nie wolno rodzić jeszcze przez najbliższe 9 tygodni ! A tak serio wgpoczywaj ile możesz choć wiem że przypuszczać dziecku to praktycznie niemożliwe:)
Pola sto lat sto lat ! Taką mamę mieć to skarb ! A te wscibskie baby olewaj, ja nie raz na spacerze słyszałam że dziecko przemroze,albo na sankach kiedyś padł tekst " nie za zimno ? "
Nie ! Nie będę dziecka całą zimę w domu kisic bo zimno, potem na wiosnę wyjdzie wiaterek zawieje i już oskrzela albo UJ wie co i innego
Emka pokaż małego !!! Chcemy poznać kolegę Dawidka
Asik ja drugą ciążę przenosilam o tydzień ponad więc szykuj się i na to, a robiłam dosłownie wszystko !!! A co do mamy nie przejmuj się ja z moją też żyje na dystans, moja jest specyficznym człowiekiem ale się nie będę rozpisywać, a corcie masz śliczna !!

No u nas leci, dzieciaki zdrowe na szczęście. Znam już oficjalny termin operacji. 28.02.2017 dzień wcześniej mamy się stawic na oddziale a pobyt trwa ok tygodnia. Oj trzese gaciami na samą myśl nie tylko operacji ale o podróży, jak z Dawidem będzie jak Justyna sobie poradzi , jak ja sobie poradzę . Oj będą łzy .

Dziś byłam na zdj RtG rączki bo potrzebuje pani dr i już był problem przy zdjęciu a co dopiero tam...

Sprawa spania Justyny, drzemek brak ( chyba że jej się w aucie przysnie ) dziecko chodzi spać między 19 a 20 obudzi się w nocy ok 3 lub 4 czasem pogada, popatrzy a za ok 30 śpi dalej. I mi to pasuje, nie woła w dzień na drzemkę więc ok :D

A ja dalej jak neptyk bo Dawid to różnie, czasem jest tak że śpi ok 21 do 3 bez mleka , wczoraj np zjadł o 20 potem o 2 i o 8 ale kurde dziś już się wierci a jadł o 23. A wasze maluchy MM kiedy nocki zaczęły przesypiac ? Co jeszcze... Chyba tyle naradzie, i tak kurde dawno takiego poematu nie strzeliłam :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona u mnie Anastazja od poczatku na MM i nie mogę sobie dokladnie przypomniec kiedy przesypila cale noce napewno jak mial 3 miesiace ale wydaje mi sie ze to bylo duzo wczeniej . Od poczatku mi dobrze spala jako tygodniowe dziecko spala mi w nocy po 5-6godz. Mam taki notesik gdzie zapisywalam o ktorej i ile zjadla to jak zobacze to napisze. Dzieci przecudne. A z Justynka napewno dacie rade zobaczysz a my wszystkie tu na forum będziemy trzymać kciuki.

Dziewczyny dajcie mojej Anastazji troche wlosow bo prawie lysa jest. A wasze dziewczynki maja takie ładne włosy.

Odnośnik do komentarza

Panifiona jak super ze juz data. Maly sobie poradzi, beda lzy ale ty musisz byc dzielna dla nich :-*

Agnes moje dziewczynki chetnie oddadza Anastazji troche wlosow. Obie maja takie afro ze spokojnie polowe majowkowych dzieciakow obdziela. Musze wam kiedys wrzucic fotke Laury poranna fotke. Jak wstaje to ma taka szope na glowie ze bez olejkow, sprayu i odzywek nie jestem w stanie jej uczesac ;-)

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Ech Dziewczyny ja po prostu sie zawsze przejmuję lub denerwuje jak mnie ktos krytykuje -nie tylko jesli chodzi o Izę . Taki typ ludzia ze mnie:| ale walczę z tym powoli:D tylko jak moja Babcia mówi ze " umarlacze powietrze to nie wychodz" to się śmieje w duchu i nic z tego nie robie:P umarlacze powietrze wg Niej juz gdzies os konca października do kwietnia albo maja:D:D
Asik sąsiedzi jak moi Teście - najlepiej jeszcze kocem welnianym nakryc;) ja bez grzechów tez nie jestem, bo tez nam sie zdarza przegrzać:D
A jak podróż Znosislas? Ach szkoda ze strony Mamy takie zachowanie:( ale ja mam nadzieję ze minue i wynagrodzi Wam te msce obojętności!
Panifiona dziękuję :) i podbijam Twoja prośbę - Emka pokaz swój Skarb:)
28 lutego Będziemy trzymać za Was wszystkich kciuki! Na pewno wszystko będzie dobrze - innej opcji brak! Ciężko bedzie bez wątpienia!! Wierze jednak ze Dacie rade doskonale!
Cudne Masz Dzieciaczki- przeurocza parka:) A Justynki oczęta...ach!! Takie śliczne ze napatrzeć sie nie moge:):):)
Emmagdalenka ja tez sie pisze na tak piękne włosy!!! Moje to chyba się przykleiły do skory i takie spbie szarobure druty wisza:P
Mama rano jedzie-buuuu!!
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Panifiona

Ja tez chce wlosy dla Justyny ! Ona ma je okropne, mysle zeby jej wyrownac wtedy zgestnieja i szybciej urosna , chce to zrobic sama i chyba jutro pojde na zywiol :)
Tak z innej beczki. Ok roku temu urwal mi sie kontakt z moja bardzi dobra kolezanka, poszlo o jakas pierdole a ze honorowe jestesmy to zadna z nas nie wyciagnela reki na zgode. Przez rok mijalysmy sie na ulicy bez emocji. Jakos w natloku obowiazkow nie myslalam o tym. Ostatnio dowiedzialam sie ze jest w ciazy wiec z grzecznosci napisalam jej wiadomosc z gratulacjami. Odpisala zasypujac mnie przy tym gradem pytan. Twierdzac ze nie ma sensu na kazde jej odpisywac zaprosilam ja na kawe. Dziewczyny dopiero wtedy uswiadomilam sobie jak bardzo mi jej brakowalo ! Siedziala u mnie do wieczora a ja nie umialam sie jej obecnoscia nacieszyc . Juz teraz jestesmy w stalym kontakcie i jestem przeszczesliwa ze ją znow mam :D
Fascynuje mnie to jak druga osoba moze miec pozytywny wplyw na mnie . Bardzo sie ucieszylam gdy poprosila mnie o pomoc w wyprawce itd nareszcie czuje ze odżyłam :D

Musialam wam to napisac

Odnośnik do komentarza

Asik, zapomnialam napusac. Alicja dobrze przyjela malego. Troche z nieufnoscia i ttzeba jej pilnowac zeby czyms mu nie przydzwonila ale jest ciekawa, przynosi mu zabawki, inne zabawki zabiera. Troche zazdrosna jest. Zwlaszcza jak kp i jestesmy sami to ona placze i byle co. W ciazy czytalam jej ksiazke (jakas francuska autorka) i twm wszystko jest ladnie pokazane i wytlumaczone. Z czasem zakumala ze w brzuchu mamy jest jej brat. Ale bez obrazkow tez nie rozumiala.
Mam nadzieje ze podroz poszla dobrze i trzymam kciuki za lekkie rozwiazabie

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Pola, daj troche tego sniegu do wlkp, bo u nas to tylko mroz i tyle.

Dobra wrozko, odpoczywaj i badz dobrej mysli, pozytywne nastawienie i bedzie dobrze. Robisz wszystko co mozesz, reszta nie zalezy od ciebie. A Agatce prosze przekazac ze ma sobie zartow nie robic i trzymac sie mamy min do 37tyg.
I jeszcze, bede ciocia dobra rada, u nas pierwsze tyg po porodzie to byl hardcore i ogromne obciazenie dla naszego zwiazku, wiec jesli macie czas to rozmawiajcie ze soba duzo. U nas mnostwo klotni bylo i teraz dopiero zaczyna sie troche normowac, ale nadal nie mam pewnosci czy za chwile znow nie pojdziemy na noze.

Panifiona, ciesze sie ze macie termin operacji. Bedzie dobrze. Dzieci sa mega silne, o wiele silniejsze niz my. Justynka sobie poradzi a ty mozesz jej dac to co tylko mama moze dac, czyli byc przy niej i tulic, kochac i dawac poczucie bezpieczenstwa. Jak bedziesz na skraju wytrzymania to pamietaj po co to robicie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Fotki beda pozniej, bo mam problem z karta sd.

Z mm nie pomoge bo ja to sie dopiero ucze karmic butla moim odciagnietym mlekiem.

Kwestia przegrzewania dzieci to wszelkie granice ptzekraczaja dziadkowie Alicji. Najchetniej ubrsluby ja w skore renifeta na 10 warstw ciuchow i jeszcze maska na twarz. I najlepiej zeby jadla porcje jak dorosly mezczyzna i jak najwiecej miesa i ziemniakow. A kasze, ktore jemy czesto to tylko glodza ich ukochana wnuczke. :-)

Pola ja tez jestem czula na krytyke tego jak sie zajmuje Ali. Dlatego czesto mam dosc mojej mamy a tesciowej nie mam ochoty widziec.

A tak przy okaxji to tesciowa zaproponowsla ze jak sie maly urodzi to ona wezmie Ali do siebie na miesiac zebym mala latwiej. Tak na serio. I jak jej wytlumaczyc ze to nie jest dobre dla nikogo. Abstrachujac od tego jak nuezdrowo by karmila Ali

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifiona świetnie ze udalo sie Wam odbudować relacje- czasem nic tak nie podbuduje jak rozmowa z kimś, z kim sie dobrze rozumiemy:) to Musisz być taka pełną energii jak tak fajnie Wam razem bylo:) super!! Oby jak najczęściej takie motywujące spotkania!:)
Co do włosów - ja Izie grzywę podcinalam sama 3razy- piękne szlaczki wychodzimy, ale zaczes na boczek maskuje:P a teraz podciela jej grzywkę dziewczyna mojego brata to ma prosta i wygląda troche jak maly grzybek:D:D oprcz grzywy nic nie scinalysmy więcej :P
Emka Mówisz Masz- zaraz jakiegoś DPD lub DHL zaczepie i na pake śniegu i lodu załadujemy ;)
Oooo u mnie taka propozycja zostawienia Izy u Teściów choćby na 1dzien podziałaby jak plachta na byka!! A msc?!?! Oszalała kobita????? Tu nie ma czego tłumaczyć!!! Komu latwiej?? Tesniacemu dziecku czy jeszcze bardziej teskniacej matce??Ja na tyle czasu to i Mamie bym nie zostawiła:\ moja Mama kiedys jak byliśmy mali, pojechala na msc do Niemiec i ja bylam u Babci. Jak wrocila nie chciałam do niej iść - Tata i Babcia wspominają ze Mama okropnie płakała i ja tez bo niw chciałam z nimi jechac:| jak dobrze ze się nie Zgodzilas :D:D
U nas jeszcze dzis dzień towarzyski- odwiedzila nas Ciocia z Córką - jutro P do pociągu je wiezie przed 6rano to u nas nocuja. Iza znowu sie wyszalala, popisywała i wymęczyła towarzystwo;)
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

No i widzę że wszystko ok u Was.i tak ma być;)ja dziś z Mery na Ballerinie byłam.A z mężem ostatnio w kinie byłam w ciąży z Marysia czyli ok 7 lat temu:/w teatrze nigdy.na koncerty jeździmy oddzielnie raz on raz ja.ostatnia wspólna impreza całonocna Sylwester 2012/2013.ostatni seks...co to w ogóle jest????Jezu czy my wogóle jeszcze jesteśmy małżeństwem???kocham go ciągle i to chyba najważniejsze;)aaa i podziwiam matki więcej niż dwójki dzieci.pomijając wszystko cały trud "techniczny" to jeszcze obciążenie emocjonalne.I to by każdemu z dzieci dac tyle uwagi ile potrzebują.bo ja często mam poczucie zaniedbania raz jednego raz drugiego.Ale tez czasem słysząc po raz milionowy mamooo mam ochotę wystrzelić się w kosmos.I sama się na siebie wkurzam.noo to tyle.u nas ok.byliśmy na szczepieniu ostatnim Ale Julek panikowal...waży 13 kg.coraz bardziej lobuzuje.z tata się coraz bardziej wyglupiaja:)

Odnośnik do komentarza

Mamy, prosze was o rade i pomoc...
Oszaleje jak z kims nie porozmawiam o tym...
Moja corka byla 2 mc temu chora zaywala antybiotyk po zakonczeniu kuracji, zaczeły sie problemy z zaparciami - a wlasciwie kupkami plastelinkami robi codziennie ale bardzo sie meczy, lekarz zalecil dicopeg... Srednio pomaga ale jest lepiej, gdy zmniejszamy dawke do 1 saszetki to znow problem powraca... meczymy sie tak juz 2 miesiac (w sumie zjadla mala 5 opakowan dicopegu(w miedzy czasie zmienilismy na laktuloze i totalny niewypal)... na dodatek mala zrobila sie strasznie drazliwa, placze non stop, denerwuje sie wpada w histerie.... gdyby tego bylo malo od piatku odmawia jedzenia....
Totalnie nic nie je- bardzo mnie to martwi, jedynie toleruje mleko rano i mleko na noc...
Przez caly dzien nic nie je, pije troche wody...
Odmawia doslownie wszytskiego
gotowalam juz chyba wsyztsko makaron, ryz kasze ziemniaczki, zupki przeciery owoce warzywa NIC....
Kiedys byla malym zarlokiem, a teraz taka zmiana, nie wiem co sie dzieje... a lekarz jakos tez nie postawil diagnozy, pomozcie....
boje sie ze czeka nas kroplowka bo przeciez musi cos jesc....

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Juli ja w kinie byłam tez w podobnym okresie:P w teatrze bylam lalek - w 4klasie podstawówki :D:D wspolna impreza- wesela2014- Iza wtedy powstala:D a mamy tylko jedna Izabela - takze nie jest u Was tak zle;)
Co do 2 Bejbika- tego podziału uwagi sie boje najnsjnajnajbardziej a z drugiej strony zw mój psychika tego" mamowania" podwójnego nie zdzierży. Mi Iza zajmuje 85% czasu . Będę chyba rodzic co 18 lat;);)
Waga Julka piekna, brawo!
Kati ja niestety nie pomogę bo nie mam pojecia jak Wam pomoc:( trzymam kciuki żeby Córcia zaczela jeść i żeby wszystko wrocilo do normy. Dużo sily dla Was Obu!
U Izy widac białe kielki górnych trójek - apogeum złośliwości sięga zenitu:-o
Dobrej nocki!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...