Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Pola pewnie ucina Ci posty jak emotikonki wstawiasz. Ja tak mam przynajmniej, dlatego się ograniczam do archaicznych, najprostszych.
U nas już po trzydniówce. Lena wróciła do siebie.
Byliśmy w Wiśle na weekend, było niezbyt fajnie.
W tym tygodniu mam chrześniaczkę mojego M i na szczęście jutro on już będzie w domu bo sama z nimi mam ochotę zrobić komuś krzywdę. Zwłaszcza starsza mnie do szału doprowadza.
Jutro idziemy do zoo jak pogoda pozwoli.
Potrzebuję odpocząć psychicznie bo już jestem zmęczona, tylko obawiam się, że to nierealne.
Mój dziadek też jest hardcorem, przed samą operacją na raka zbijal altanke. Ma 78 lat.
Ja bym bardzo chciała posłać Lenkę do jakiegoś klubu malucha ze dwa razy w tygodniu na kilka godzin, ale to się nie opłaca. I te choroby.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Wczoraj pisałam ( ach...i mnie obcieli... Dominika może to przez te emotki ale jak ja te zielone buzki lubie i nie moge sie powstrzymać:D:D:D dzis specjalnie kompa właczyłam:D), że na FB wchodze i podglądam co się dzieje ale forum to jak dom, to trzeba walczyć żeby było:) ostanio czytałam kilka pierwszych stron i tak sobie pomyslałam co tam np u Maratonki albo Beciuni..
DW i jak Dorotkowy katar? i jak waga? my 17 mamy szczepienie to sie dowimy ile Pannica waży ale Klaudii Emagdalenki raczej nie dogoni:D
Hanka u mnie też brak ostatnio chęci na cokolwiek- Witaj w klubie;) i nad morze tez bym chciała, ale narazie zbieramy na dach to zobaczymy czy nam cos po sezonie zostanie czy nie na wyjazd bo nocleg mamy za free u rodzinki:) juz z 4 lata jedziemy bo zawsze na cos sie zbiera:P
Attka nie przejmuj sie tak bardzo bałaganem! lepiej sobie właśnie drzem i zbieraj siły:)
Tanna dobrze, że Jesteś:) zdrówka dla Oskara moc ślę!!!
Dominika i jak zoo?? jak nam sie ze te 100 lat uda dotrzec nad to morze to zoo oliwskie tez przyatakujemy:D a te dziadki to szalone chłopaki!! ten nasz to dzis chciał do domu wyjść ( z rurka w gardle;p) a Uwierzcie po lekarzach uwielbia!!!chodzic i wymysla non stop a to dermatologa a to gastrologa az go dość mają. w tamtym roku chciał żeby go do szpitala o tak na badania połozyli a teraz to uciekac chce;)
A ja czekam na Rodziców, zaraz ruszaja to gdzies przed południem Bedą:D
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Melduje sie :)
Sory ze tak dlugo nie pisalam ale tel mi sie popsul i dopiero teraz mam nowy :) wiec nadrabiam forum. Kompa przy mojej Hani nie moge wlaczyc bo szaleje, cpyka i tak sie nic nie da napisac. W skrocie u nas:
Moja to bedzie raczej latac w wadze Klaudii emagdalenki. Miesiac temu bylysmy u lekarza i juz miala 11 kg na osi :)
Troche nam Hania chorowala. Bylysmy dwa razy na badaniach. Pobierali jej krew, krzyk placz okropny az cala przychodnia slyszala. Pierwsze badania byly zle, drugie lepsze ale czekamy jeszcze do 16 na reszte wynikow. Nie bylysmy przez to na szczepieniu i juz dzisiaj przyszlo pismo z przychodni upominajace :(
Ale dostane wyniki i jak wszystko bedzie ok to dopiero ja zaszczepie. Kurcze juz niedlugo powrot do pracy (od wrzesnia) i nadal nie wiem tak do konca bedzie z mala ach... szkoda gadac. Mama opiekuje sie ojcem, ale powiedziala ze 2-3 dni w tygodniu moze przygarnac Hanie, a pozostale miala siedziec tesciowa, ale ona zapatrzona w dzieci siostry T i tam pilnuje 2 latka. Wiec nie wiem jak to bedzie :(
My w tym roku darujemy sobie wyjazd wakacjny. Jakos checi i sil brak, za rok jakies cieple kraje mu sie marza ale teraz to strach gdzies jechac.
Diminika do mnie tez na weekend przyjezdza chrzesniak T, ale ja jade jutro rano na dzialke do rodzicow na pare dni wiec mnie to ominie :)
Pola no to masz dziarskiego dziadka :)
Attka trzymaj sie kobito i zycze duuuzo snu :) Dasz rade :)
Pozdrawiam i postaram sie czesciej teraz pisac :)
Buziole :) :) :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Ja też bardzo lubię nasze forum. Na fejsie jestem,ale nie umiem się tam ogarnąć. Tez czasem wracam do początku forum. Ciekawe też jak myszeczka.
Pola kiedy dziadka wypisza?

Ewelusik właśnie o Tobie też kiedyś myślałam. Daj znać jak Wasze wyniki.A coś się stało, że robiłaś badania czy intuicyjnie?
To normalne, Ze boisz powrotu do pracy, ale naprawdę wszystko do przezycia i zorganizowania..tylko ta tęsknota i uplywajacy czas..Ale nie nastawiaj się negatywnie.

My już na szczęście zdrow bardzo gładko teraz przeszedł ta jelitowke. Nawet udało nam się wyjechać na weekend na wieś......jest cudnie...

Odnośnik do komentarza

Hej:) jak tam weekend? U mnie milion kcal na liczniku( wikt Mamusi:D, a jutro Tata ma skwarki robić na śniadanie...:D) i kolejne przede mną!jutro tez Ciocia podrzuca nam Babcie na kilka dni wiec Izabelcia jak została rozpieszczona to teraz będzie meeeegarozpieszczona! Tak sie zastanawiam czy szoku nie przeżyje jak po tak intensywnych towarzysko wakacjach jak znowu praktycznie we 2zostaniemy.
Ewelusik to ładna waga!:) ja mam nadzieję, ze 9 przekroczymy bo zaraz znowu będą się czepiać:p podbijam pytanie Tanny o badania. A co do powrotu do pracy- trzymam kciuki żeby wszystko przebiegło sprawnie:) musi być dobrze!
Tanna niby maja go wypisać za 2tyg ale teraz sie przyplątało zapalenie płuc to pewnie przedłużą. A do do początków forum to fajnie sobie poprzypominać takie głupotki jak np. czy przeżyje badanie to z glukozą:p ja czytałam o tej cytrynie co Dziewczyny pisały a i taki zapomniałam wziąć :P Tanna i super ze weekend cudny:) tak ma być!
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, właśnie odprowadziliśmy z mężem do przedszkola naszą Antoninkę .... Była tak zdezorientowana, że nawet nie płakała , gdy machalismy jej na do widzenia. A może po prostu jest taka dzielna? Wiedziałam, że sama nie mogę płakać przy dziecku, bo byłoby jej jeszcze ciężej... za dwie godziny ją odbierzemy. No chyba , że dostaniemy telefon... i strasznie się boję, że inne dzieci mogą być niedobre dla mojej panny... już nawet jedna dziewczynka zwróciła naszą z mężem uwagę... jakaś taka agresywna, hiperaktywna... a może się po prostu nakręcamy.... rety, siedzę Jak na szpilkach....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Tanna, po 1h i 40 minutach dostałam telefon, że Antoninka jest już zmęczona i płacze. Z prędkością światła znaleźliśmy się z mężem w przedszkolu. A tam nasze dziecko zapłakane i rzeczywiście zmęczone... ale wcale się nie dziwię. Ma jeszcze dwie drzemki i zamiast spać to rodzice zaprowadzili ją niewiadomo dokąd.... po powrocie do domu dostała cycysia i od razu usnęła. Ze słów pani z przedszkola Antoninka trochę się bawiła, trochę płakała... nie chciała zjeść tam śniadania... ech... mam nadzieję, że jutro będzie lepiej... nawet nie umiem sobie wyobrazić, co dzieje się w małej główce, gdy dzieciaczek nagle zostaje w nieznanym miejscu z nieznajomymi ludźmi...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Daje znać że żyję.
Pola, dziarski dziadek. Zdrowia dla niego :-)
Dw, zdrówka dla małej. Alicja po 3 dniach wróciła z glutami po pas i przeszło po 3 tyg. Trzymałam ją w domu wtedy ale ja nie pracuje. Btw snilas mi się. Chyba jakieś śniadanie w ogrodzie jadlysmy :-)
Attka, współczuję zmęczenia. Oby szybko się coś zmieniło.
Dominika, dzielna jesteś. Obecnie nie podjelabym się opiki nad 2. Może po porodzie :-)

Przepraszam że tak skrótowo i nie na wszystko odp ale właśnie odprowadzilam małą do żłobka i ledwo zipie. Spacer musi być :-)

A u nas całkiem ok. Alicja powoli przyzwyczaja się do żłobka. Dziś pierwszy raz nie płakała a w czwartek pierwszy raz coś zjadła w żłobku więc jestem dobrej myśli. Też to przezywam ale już coraz mniej jak widzę że się aklimatyzuje i przynosi do domu dobre nawyki. Np siada z prostymi nóżkami jak daję jej coś zjeść. . Pozatym teraz czuję że nie mam sił by biegać za nią cały dzień. Przy dużym wysiłku brzuch mi się buntuje także dla nas żłobek to dobre rozwiązanie.

Trzymajcie się ciepło i do napisania :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Rusanka, bądź dzielna. Początki są trudne. Po kilku dniach dziecko zwykle się orientuje że zostaje w innym miejscu i wtedy płacze. Moja miała 3 podejścia. 3 dni były super potem katar i 3 tyg przerwy podczas której zmieniłam jej 2 drzemki na 1 i to był strzał w dziesiątkę. Później chodziła 4 dni i była masakra. Płacz okropny, po wyjściu ja tak samo w płacz. Później złapała biegunkę i tydzień w domu. Ostatni tydzień już chodziła znów i było z dnia na dzień lepiej. Już tak nie szlochala przy odbieraniu i szybko uśmiech wracał na twarz. Myślę że jak dziecko pozna żłobek i panie i nie będzie to dla niej nowe obce miejsce to będzie dobrze. Trzymam kciuki i przesyłam dobre myśli żeby ten początek trwał jak najkrócej :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Jestesmy i my. Jakos ostatnio w ogóle na nic nie mam czasu. Praca później spacer cos ogarnąć w chałupie kąpanie kolacja i padam na ryj.
Wiktorek jest nadal " cycochem" i to coraz większym. Wszelkie próby nocnego odstawienia go od cyca kończą sie nieziemską awanturą. Wiec chodzę do roboty jak zombi i dla chwili drzemki ulegam małemu terroryscie. Chyba poczekam jak zacznie sie komunikować to mu może wytłumaczę ze duże dzieci to juz nie ssą w nocy cycusia.
Ściskam was wszystkie mocno i przesyłam tysiące całusków dla dzieciaczkow.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
No i niestety Dziewczyny Dziadek Patryka w poniedziałek rano zakończył Służbę:'(
A my po szczepieniu- nie ważyli a Iza tylko raz zapłakała.
Ela, Emka dobrze ze Piszecie! Elu ja mam czasami wrażenie ze mam niemowlaka- co 3 godz chce cyca i nie ma zmiłuj- ale u nas to w dzień. W nocy mamy tylko 2 karmienia. Współczuję tych nocek bo ja nienawidzę być niewyspana. Dużo sil Ci przesyłam!
Dobrej nocki.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Ela myślałam o Was!ja po urlopie.bylismy nad morzem i bylo super.Julek tak mi rozkrecil laktacje ze czuje sie jakbym niemowlaka miała.myślałam ze to tylko u mnie ale widze ze sa jeszcze inne cycochy.ja juz bym chciała skonczyc ale nie widze sposobu.jak tylko wracam z pracy musi byc cyc.podnosi mi koszulke i robi sibie samoobsluge.w nocy budzi sie 2-3 razy.i pomyslec ze Maryska sama sie odstawiła.
No mysle sobie ze kazde dziecko w koncu przestaje ssać wiec mam nadzieje ze i on sie odzwyczai.ale u niego to nałóg!
Rusanka zycze wytrwalosci i spokoju.rozumiem bo ja 3 latke przezywalam a co dopiero takie maluchy.ale przedszkola sa fajne!

Odnośnik do komentarza

Hej :) długi czas mnie tu nie było nie ukrywam że fcb mną zawładnąl ale potem z sentymentu zaczęłam tu wracać i czytać co jakiś czas.na początku Pola bardzo mi przykro że dziadek odszedł tak fajnie o nim pisałaś...
Ela myślę cały czas o Tobie i Wiktorku u nas tez Oliwka 24 h na cycu serio non stop.... Do tego od 5dni kompletnie nic nie je mało pije tylko cyc....nie wiem czy żeby czy gardło, psikam tylko tantun verde i się nakręcam chorobami świata. U mnie dużo się dzieje ale to trylogii nie chce mi się pisać. Ogólnie muszę jakoś oduzaleznic się od fcb bo nie dość że nie mam na nic czasu to każda chwilę wolna zamiast spędzać z dziećmi to z naszymi majoekami spędzam ale wszystkie Was kocham i ciężko mi niestety muszę coś zrobić bo moje dzieci bardziej mnie potrzebują dlatego to forum ma (swoje tempo). Oliwka jeszcze 9kg nie dobila... Czy któraś ma podobny problem z niejedzeniem dziecia? Buziaki

Odnośnik do komentarza

coś forum zamiera :(
coś mi się pieprzy tu i uwdzie i jak chce dodać post to error, a później się irytuje i tak leci bez odzywania się ;) a później jeszcze nieogarnięcie i jakoś mi tak głupio :P

Zacznę od POLA- bardzo mi przykro :*
Hanka- jak tylko wysikam dwie krechy to Cię na moje miejsce bierą. Szykuj walizy :D Kacperkiem zajmę się jak własnym gratisowo :D
Wybrałaś coś na wakacje? Kiedy zaczynacie? Teraz po sezonie to coraz rozsądniej będzie ;)
Attka-jak tam sytuacja? Jakieś zmiany/postępy? Może jak Fifi poszaleje w żłobku to lepiej śpi? Oby-trzymam za to kciuki!
Tanna- jak Oskarek-już zdrowy? Ale przynajmniej razem pobyliście ;)
Dominika - przeżyłaś? Do moich rodziców najstarsza siostra ze swoimi postrzelonymi dziećmi zawitała ;) mama mówi, że chyba ostatnie włosy jej osiwiały :D
Ewelusik- ty tu tak nie znikaj!Ale Hania ma wagę :O no pięknie! Dylematy powrotowe są straszne, ale pewno ogarniesz :)
Rusanka - w drugi dzień w żłobku Odsetka zrozumiała pojęcie walki o swoje ;) jak warknęła na chłopca co jej na konika bujanego usiadł to bał się do niej do końca snia zbliżyć-hahahaha! Antoninka jest super mądrym dzieciaczkiem-na pewno szybko będzie dyktować reguły gry :D
Emka - super, że się odzywasz! :* młaaaah! Dla Was!! A przypomnij który tydzień? :D Ja ci się śniłam? WOW :D mam nadzieję, że 'zarażałaś' mnie ciążą :D
Elżbieta - ty jesteś taka dzielna, że nie umiem nawet napisać jak bardzo Cię podziwiam! Poważnie :*
Szczęśliwa Mamusiu- ja teraz w pracy to mam wrażenie, że komp przyrósł mi do oczu! Jak wracam do domu to mam tak czerwone, jakbym coś paliła ;) także odwyk i dla mnie wskazany!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

No, to popisałam :D
a u nas to:
nie będę narzekać jak ciężko i do dupy, bo to już wiecie i się nie zmieniło ;)
W środę poszłam do lekarza z Odsetką -dostałam zaświadczenie, że jest zdrowa (katar przechodził). Jebnęłam babom w żłobku pismo i pokrzyczałam, że dla dobra dziecka zabieram ją, bo mi jeszcze ją dodatkowo jakimś syfem zarażą! Popłakałam się później of kors :/ Na szczęście nowy szefuncio w miarę wyrozumiały i dał mi urlop beż zajęknięcia-i tak od czwartku do poniedziałku byłam z małą :D ale było suuuuuuuuuuuuper!!! Wszystko jej przeszło. A tu wczoraj mi mówią, że Dorotka kaszle! Nosz kutfa jak się wściekłam!!!! Dziś znowu do lekarza-a ona mówi, że dziecko zdrowe jak ryba! No już mnie nerwy biorą!
Ale wiem dzięki temu, że Odsetka waży 9720g :D:D:D normalnie w miesiąc pół kilo załadowała :O szok!
W weekend byliśmy na chrzcinach siostrzenicy-super było, tak się najadłam, że pękłam :D wchodzę wczoraj na wagę a tu +2kg! jeah!! jeszcze z 2 się przyda ;)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeszcze pospamuje:
odliczamy dni do przeprowadzki :D jeszcze 13 :D:D
nie mogę się doczekać! Kurde- moi rodzice niespodziewanie sypneli groszem (no dobra-b.wieloma groszami!) i udało nam się uruchomić też poddasze :D jestem tak podjarana, że skreślam dni w kalendarzu ;)
Jak wysikam dwie kreski- to chyba ze szczęścia mnie zamkną w psychiatryku :P

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DW pewnie chcą się pozbyć dzieci wredne małpy.... Zazdraszxzam ja to nigdy własnych czterech ścian nie zobaczę :((((

Oli na antybiotyku od dziś znów zapalenie jamy ustnej.... Do tego podejrzenie nietolerancji glutenu kuwaaaaaa..... Świat mi się zawali jak to będzie to.....w poniedziałek idę na badania krwi w tym kierunku.... Nie dość że moje dzieci są okropne dla siebie i się nie cierpią non stop krzyki w domu to jeszcze Oli.....:((((
Razem zrobimy odwyk.....

Odnośnik do komentarza

Pola - bardzo mi przykro :*
Ela -szacun że jeszcze funkcjonujesz.Mam nadzieję że wkrótce Wiktorek da troche pospać

DW - ale fajnie z tą przeprowadzką :)))) cieszę się razem z Wami!!!I zazdro of kors!:) co do chorób to u nas też tak było - osłuchowo czysto, na katar nic sensownego nie poradzą - bez sensu człowiek po tych lekarzach łazi :P ale u nas z katarem łaził do żłoba. Teraz troche kaszle ale jutro ostatni dzień więc idzie. I kciukasy zaciśnięte za 2 krechy - oby oby :))) może na "chrzcinach" nowego lokum się uda :D

Rusanka - jak Antoninka? Mądra dziewczynka na pewno sobie poradzi. Tylko Ty też musisz być dzielna :*

Emka - myślałam o Tobie ostatnio :))) jak tam brzucho?napisz na kiedy masz termin bo też nie pamiętam.

szczesliwa mamusiu - zawsze coś :( zdrówka dla Oliwki :*

Odnośnik do komentarza

DW - co do roboty to ja chętna tylko muszę angielski podszkolić i nawet mam plan że od września się zapisuje a co! Na wczasy jedziemy w środe na 10 dni w okolice Mielna - cenowo nie najgorzej, będziemy spać w 2 miejscach - zobaczymy :) mam nadzieję że chociaż coś odpoczne :/ i żeby pogoda jakaś względna była bo w tym roku bieda z tym straszna :(

A w

Odnośnik do komentarza

uffff- łikendzik :D:D

Szczęśliwa mamusiu-nigdy nie mów nigdy! Jeszcze kilka lat temu mówiłam podobnie-a tu patrz co się dzieje :D kurcze-ale się przyklejają was syfy :( buuu! mam nadzieję, że antybiotyk zadziała i Oli szybko wyzdrowieje :*
Hanka - chyba coś cię ucieło :P
No angielski (techniczny!) to podstawa-wbijaj :D moja sis jest właśnie w Mielnie i mówi, że ....UWAGA..... jest tyle ludzi, że na chodniku ruchem kieruje policja! hahahahahaa!! Brzmi to tak niewiarygodnie, że kazałam jej fotę zrobić :D
BTW-JAKA TY LASKA JESTEŚ!!! :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Melduje sie i ja!
W tygodniu nie mam nawet czasu kliknac bo praca a potem dom i dziewczynki i doba za krotka zeby wszystko ogarnac!

Szczesliwa mamusii zdrowka dla Oli! :-* Jak sytuacja z malzem? Jakies decyzje zapadly?? :-/

DW gratulacje! Ciesze aie razem z wami. Wiem jakie to cudne uczucie wprowadzac sie na swoje :-)
BTW do jakiej pracy potrzebny taki dobry ang? Ja chetnie do pl wroce ;-)

Pola wspolczuje! :-(

Ela duzo sily kochana! :-*
Wiecej nie pamietam ;-)

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dzięki Dziewczyny! Powiem Wam że byłam na 1 w życiu pogrzebie i mam nadzieję ze kolejne co najmniej 28lat nie będę :|śmierć to dla mnie taki temat nie do pojęcia i ogarnięcia:| Tata mi mówi ze muszę bp jestem dorosła a ja w tej kwestii jak male dziecko:| kończę smutasy!
Juli Iza też mi podnosi ubrania i wszyscy w rodzinie maja z tego niezły ubaw;) ja i mój "umięśniony inaczej" brzuch tez;)
Szczesliwa Mamusiu dobrze ze sie odzywasz:) podbijam pytanie Emagdalenki i jak sytuacja z mężem? A z apetytm Izy jest tak ze jak ktos je to od wszystkich snu nie troszkę i mówią ale dużo i wszystko je! Ale żeby konkretnie zjadła więcej to słabo - chyba ze jest krupnik albo rosół. Ostatnio nawet parówkami gardzi. A nas ostatnio nie ważyli, musze u siebie spr bo jak brat sue z Iza wazyl to niecałe 9kg miała. Ale ta waga niedokladna. Mam stara sklepową to zważę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko pięknie Odsetka przybrala!! I Mamusia tez:D Chcesz to Ci jeszcze z 5kg dorzucę w gratisie- tak jakos mi zbywa;) a w tym żłobku to chore są ale te kobitki:|a i dobrze ze im Nawkładałaś! Tylko po co ten placz?<3 a rodzice super hojni! Teraz odluczamy dni z Toba i czekamy na fotorelację :D mój wyobraźnia nie ogarnia policji kierującej ruchem pieszych:D<br /> Hanka potwierdzam słowa DW!! Normalnie Miss Polski:D taaaaka figura!! Zazdroszcze:D i udanego wyjazdu zycze:) pogoda się poprawia , będzie dobrze.:)
Emagdalenka najważniejsze ze chwilkę dla Nas znajdujesz i choć słówko Skrobniesz:)
A moi Rodzice jutro jada... Buuu... Tak sie przyzwyczaiłam do luksusu gotowej kawki rano i wspólnych posiłków ( ja uwielbiam jeść dużo i w dużym gronie) ze ciężko sie bedzie odzwyczaić! Jeszcze brat zosztaje do konca sierpnia to zawsze coś ;)
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Nie mogę się zalogować. A Wy gdzieście sie Pochowały? To przez ten deszcz? U nas pada caly dzień i człowieka leń dopada! Do tego Iza dzisiaj w nocy budzila sie co godzinę albo 1:5 z wrzaskiem , nie płaczem, takze jeszcze niewyspana jestem. Izabelcia sobie prawie 3 godz odbiła w dzień- Cwaniara;) to teraz sily na harce ma!
Odzywajcie się :)
Miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...