Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

I z tego wszystkiego zapomniałam podziękować w imieniu Dorotki za życzenia urodzinowe :D
Mam nadzieję że ten prezent urodzinowy to nie jednorazowy wybryk tylko dojrzałość ;-)

-------
BTW
Ja lubię jak sie żalicie i piszecie o swoich problemach z dzieckiem i przeciwnościach w macierzyństwie- jest tyle słodko-pierdzacych przeklamanych obrazów macierzyństwa w tv i innych gazetach że można popaść w depresję. A tak wiem- że czasem jest wszystkim ciężko, pod górę i to że dziecko mi się drze jest w ramach normy na tym czy innym etapie ;-)

Kocham was wszystkie moje nie doskonałe matki polki :D:D:D

monthly_2016_06/majoweczki-2015_48497.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

O widzicie jak to dziala? Jak forum szybko odżyło? Nie sympatyczne wypowiedzi są bee. Marti ma misję podgrzewania atmosfery na forum żeby nie wygaslo.
Hanka nie przejmuj się jesteś najlepszą mamą dla swojego Kacpusia i nic tego nie zmieni.
Jak zwykle nie mam czasu na pisanie a jak już mam chwilkę wolną to nie wiem w co ręce wsadzić. Jeszcze nigdy mój dom nie był tak zaniedbany kurczę potrzebuję 2 godz żeby posprzątać i ich nie mam!!!!
Pogoda boska żyć nie umierać. Miłego dnia kochanie moje kolezanki. A tak na marginesie czy nadal próbujemy zorganizować spotkanie majoweczek?

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

U nas chorobska. Zwłaszcza ja średnio co 2-3 tyg jestem przeziebiona. Natalia nadal 6 zębów przesypia całe noce jedno mnie martwi zero chęci do chodzenia. Myślę że poplenilam ogromny błąd z chodzikiem wiem ostrzegalyscie a ja nie słuchałam kupiłam i teraz mała bez niego żyć nie moze. Miałam wrócić do pracy już 25 maja Ale napisałam do dowódcy prośbę o udzielenie dodatkowego urlopu na opiekę nad mała i siedzę w domku do 16 września. Taka jestem ciekawa co u was siadam i czytam mała śpi. Mam nadzieję że mogę dołączyć po takiej przerwie ?

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Anela, właśnie miałam Cię zapytać, jak Ci idzie walka z małym "człowiekiem-ssakiem nocnym"? Zaczęłaś walczyć, czy na razie się nie decydujesz? :)
***
Dominika.. to Ty chyba pisałaś, że Lenka też była kiedyś dzieckiem "słoiczkowym".. Jak to się stało, że zmieniła upodobania? Moja Paulinka ciągle tylko słoiczki i słoiczki.. W żłobku Paniom jakoś się udaje przemycić jej zupkę, ale drugiego dania nie tyka.. :(

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Ania, moja Hania tez swego czasu lubiła jeść ze słoiczków, ale juz od dość dawna ich nie kupuje, bo po prostu przestała jeść to co w nich było. Zmienily jej się gusta :) teraz juz je tylko to co my, nie są to oczywiście duże ilości, szczególnie teraz jak jest gorąco i tyle ciekawych rzeczy dzieje się dookoła, ale je ze smakiem.
Jesteśmy juz po szczepieniu, Hania wazy 9850g i ma 81 cm. Teraz smacznie śpi a ja mam chwile, zeby wypić kawę i coś poczytać. Tak przy okazji, trafiłam ostatnio na fajna książkę "Kobieta dość doskonała", jestem w trakcie czytania i polecam, fajnie i z humorem napisana, mam wrazenie jakbym czytała dokładnie o swoim życiu po urodzeniu Hani..:)
Zgadzam się z Tanna, dziewczyny miejcie odwagę napisać jako Wy, a nie jako nieznajome.

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować Emce. Super, ze będziesz miała parke :) dziś w przychodni poznalam dziewczynę z 3-miesięcznym chłopczykiem, jakie to maleństwo. A do tego miał taka czarna czuprynę, jakiej nawet teraz nie ma moja Hania! Jak to wszystko szybko zleciało i jak się zmienia z dnia na dzień, niesamowite.

Odnośnik do komentarza

Wisienka a na co szczepilas?Hania ok się czuje? Swoją drogą jest chyba drobna dziewczynka co?my się szczepimy za tydzień jak się nic nie zmieni. Mam nadzieję, że będzie ok. Ciekawa jestem ile Oskar waży, ale 10kg miał ponad miesiąc temu,a teraz mam wrażenie, że sporo się wyciągnął. Obcielismy mu włoski ostatnio i taki się chłopczyk zrobił...taki chłopunio mały.

Wiecie ja ogólnie brzydzę się hejtem w sieci. To takie łatwe i proste. Gorzej z konstruktywną krytyką i zwykłą wymianą zdań. Dajmy sobie trochę więcej luzu....

Odnośnik do komentarza
Gość Przeterminowana1

taanna88 to nie jest chejt, to wygarnięcie prawdy. Ileż dziewczyny mogą być "starsza siostra" i ignorować zachowanie "młodszej siostry" tylko dlatego, że jest młodsza?
W pewnym momencie się miarka przebierze i zostaje wyciągnięcie grubszej artylerii, bo nic innego, a pewnie i to również nie dociera. Taki typ człowieka.
Obecność tej osoby na forum nic nie wnosi, choć ja juz dawno się tu nie udzielam, ale przeczytałam niektóre wpisy wstecz - ja, ja, ja i jeszcze raz ja.. a dla Was tylko porady ode mnie żebyście wiedziały biedne kobiety matki niepolki jaka jestem dobra. Ha ha no śmiech na sali. A Wy jeszcze ma to pozwalacie. Wasza sprawa. Ja tylko nie pozwolę żeby mojej koleżance zarzucano coś czego nie robi. Tyle kropka.

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Tanna, szczepilam na odre, różyczkę i świnkę. Hania generalnie bardzo dobrze znosi szczepienia, nawet w trakcie tylko na sekundę zapłacze i zaraz sie śmieje. Teraz tez rozrabia, nie spuszczając mnie z oka.
Oskarek ma bardzo ładna wagę, ale to chłopczyk, musi tak byc, Hania dba o linie:) nasza pediatra mówi ze taka jej uroda, jest długa, bedzie na pewno wysoka bo my jestesmy wysocy, tata ma prawie 2 metry. Nie wyglada zeby była zagłodzona:) po prostu je tyle ile chce, nie wciskam na sile. A jak tam u Ciebie w pracy? Odnalazłas sie juz w nowych miejscach- pracy i zamieszkania?

Odnośnik do komentarza

No to Hania ma być po kim wysoka:)no i musi trzymać figurę hahah:-)wiadomo, że jej nie glodzisz:-)powiem Ci,że Twoje wpisy dodawały mi powera,że powrót do pracy już ma sens i ze absolutnie nie ma się czego bać:). Wszystko się sprawdza. Przestałam już tęsknić za Lublinem i można powiedzieć, że zaklimatyzowalismy się już tu. Poprawił nam się standard życia, więcej czasu spędzamy z mezem,bo wraca do domu o normalnych godzinach. Oskarek też super się spisuje,bo przesypia od 20:30-5:30w łóżeczku, a później jeszcze chwilę z nami:). Także nastał dobry czas dla naszej rodziny. Oby zdrowie dopisywalo i może być tak zawsze

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Tanna, bardzo sie ciesze ze Wam sie dobrze układa w nowym miejscu. Wazne zeby zawsze zmiany były na lepsze. Super, ze Oskarek tak pięknie spi w nocy, przynajmniej mozesz spokojnie sie wyspać. Ja tez odżyłam od kiedy Hanusia zaczęła przesypiać noce. Wiadomo ze bywa rożnie, ale generalnie nie budzi sie juz tak czesto jak kiedys. Zasypia ok.20 i spi do 5-6, w weekend czasem do 7. To ja sie cześciej budze, zeby zobaczyc jak spi, czy wszystko ok, bo zwykle spi cała odkryta i w poprzek łóżeczka:) Nie wiem jak ja funkcjonowałam przez 10 m-cy, to było naprawde ogromne wyzwanie. I podziwiam te Mamusie, ktore cały czas maja przerywane noce.
A co do powrotu do pracy, to ciesze sie ze mogłam choć troche pomoc :) teraz z perspektywy mysle, ze wszystkie obawy ktore miałam były niepotrzebne i minęły bardzo szybko. Jak tak sobie analizuje moje życie, od kiedy Hanusia jest z nami, to musze przyznać ze teraz jestem w fantastycznym momencie, zarówno rodzinnym jak i zawodowym. I oby tak zostało, nic wiecej mi do szczęścia niepotrzebne, wazne zebysmy byli zdrowi i razem, a reszta sama sie ułoży. W tym roku będziemy obchodzić z mezem 10 rocznice ślubu, juz z naszym największym szczęściem.
Hanka, planujemy wakacje w Polsce. Wczesniej co roku jeździliśmy gdzies poza, ale teraz to poki co za duża wyprawa i wole pojechac gdzies blizej. Na pewno pojedziemy autem i do jakiegoś fajnego hotelu, gdzie w razie niepogody takze będzie mozna miło spędzić czas. Albo pojedziemy na Mazury albo w gory, i raczej w mniej znane i oblegane miejsce, zeby odpocząć. Mi duzo nie trzeba, ale lubię na urlopie czuć sie komfortowo i o nic sie nie martwić. A Wy co planujecie? Myślałaś juz o czymś konkretnym?

Odnośnik do komentarza

Hej:) wchodzę patrzę i nie wierzę tyyyyyle stron do czytania! Myślę telefon mi się zepsuł a jednak nie. Treści nie komentuje oprócz tego ze czytam czasem to co Marti wrzuca i albo to mi sie podoba albo nie:P a po drugie super ze Zieloona została zmotywowana di zmiany telefonu:D
Emka gratuluję Chłopaczka:D Przedłużenie rodu musi być :p
Co do krostek my też mamy ale chyba(mam nadzieję :P) potówki- oby żadne uczulenie- ja mam i juz jestem "pociagajaca" i sie drapiąca ;)
DW niw czaruj z tym kochaniem;) jeszcze Dorotka sie zazdrosna zrobi:P
Anela mi tez brakuje czasu i to tylko przy 1dziecku wiec Ty to mistrz:D a pogoda masz racje bajeczna...:)
Myszeczka a ja mam chodzik (dostałam) ale Iza tylko wyciąga z niego grajki i nawet nie patrzy na ten sprzęt wiec nie pomogę jak tu go "obrzydzić".
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Marti. I wszystko jasne nic więcej nie trzeba dodawać.
U nas o niebo lepiej ! Justyna sama się odstawiła od cyca a też myślałam że do podstawówki będę ją karmić, od 3 dni bez cyca . Zaczęliśmy przesypiac całą noc od 22 do 7 rano czasem dłużej ;-)
W ciągu dnia mamy 2 drzemki nie licząc tej porranej o 9 ;-)
Zaczęła mi jeść normalnie bez wybrzydzania , niestety dalej nje myśli o chodzeniu ... staje dopiero.
Ja się czuję dobrze prócz mojego chronicznego zmęczenia i moich humorów.
W poniedziałek byłam na kontroli oglądaliśmy nóżki rączki brzuszek nosek i wszystko jest ! Wszystko widziałam liczyłam i jest !!! :-D :-D :-D
A i prawdopodobnie będzie chłopak ale na 100 jeszcze nie wiem bo za mała ciąża . Z usg jest 2 tyg mniejsza niż z OM.
Więc u nas wszystko w porządku ;-)
A wam mamusie nie idealne i te " idealne " życzę prEspanych nocy , pełnych cyckow, o więcej luzu !
A dobrej wrozce zycze 2 kresek of cors ! :-*

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza
Gość hankaa05

Hej :) chciałam Wam podziękować za każde dobre słowo w mojej "obronie" - muszę przyznać że miło mi się zrobiło :* wydaje mi się że ja nikogo nie obraziłam swoim postem i nie taka była jego intencja a Marti wylała na mnie wiadro niezłego syfu. Na szczęście jestem świadoma swojej wartości i swoich decyzji! ;)

DW - mnie ruszył ten obrazek i to bardzo! takie przytyczki są nie na miejscu - jeszcze z podpisem "z okazji dnia dziecka" - nosz kurde! Odsetka jako małe dziecko - nie mylić z niemowlakiem ;) - wygląda bosko i te kolczyki takie dorosłe - i mam nadzieję że śpi już też jak dorosła czyli od zmierzchu do świtu ;) ja myślę że Dorotka tak się przestraszyła Pani DN że sama zacznie ładnie spać :D

Wisienka- piękny bilans :) będzie modeleczka :D Mały ma mieć w żłobku badania to go od razu zważą - zobaczymy jak u nas z wagą ale myślę że poniżej 10kg :) jak polecasz to książkę zakupie (po wypłacie ;) - szukam czegoś do czytania akurat a tytuł dobrze brzmi :) o wakacje pytam bo nie mogę jakoś się nawet ukierunkować . Chciałabym za granice ale my tak zawsze budżetowo i trochę się boję czy sobie poradzimy z Misiem no i nie ma gdzie jechać żeby było bezpiecznie ;) może bułgaria - nie wiem. T mówi że Misiu za mały :/ A w PL to też nie wiem - czy góry czy jakieś fajne jezioro? Morze mnie nudzi na dłuższą metę bo ja się w morzu nie wykąpie bo woda dla mnie za zimna :( chyba wolę jezioro. Najgorzej z pogodą u nas :/

Tanna - fajnie że się poukładało :) zmiany są zawsze na lepsze! I najważniejsze że macie z mężem więcej czasu dla siebie :)

ania - a może spróbuj jej do słoiczka włożyć swoje jedzonko? może się da oszukać? a jak nie to na pewno po prostu próbować. U nas nie na początku jak dawałam mm to wypluwał, próbowałam różne mleka i przy hipp nie wypluł :) i pomału zaczął pić :)

myszeczka - dużo zdrówka

zielona - kupiłaś telefon? :)

A mój Mały bez sandałek zostanie :( może faktycznie już późno ale nic w sklepach nie ma :( nawet nie ma co mierzyć:/ a On ma taką chudziutką stopę że wszystko za szerokie. Lipa - jak jutro nie kupie to zamawiam przez neta :/

Przemyślcie przeniesienie na fb - plissss!!! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...