Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Rusanka, dziękuję za zaproszenie :-) niestety twoje okolice to dla nas trochę za daleko. Byłam kiedyś w kozlowce i pilam herbatkę z owczesnym dyrektorem. Przemiły starszy pan i urocze miejsce. Tylko byłam w stresie żeby nie zbić tej starej porcelany w której dostałam herbatę :-) i cieszę się z tobą że teściowa nie jedzie :-)
Dominika, Alicja też mi cały czas ucieka dlatego puszczam ją tylko na placu zabaw lub parku a tak to wózek. Na szczęście moja panna lubi się wozić. Ale ale ..Słyszałam że 1, 5 roku to taka magiczna granica i dzieci zaczną z nami chodzić za rękę. Więc cierpliwości :-)
Anela, Elżbieta, myślę że jak tylko przyjdzie dzień że zlapuecue ciut więcej energii to poczujecie że możecie malca odstawić od cyca i że dacie radę. Ja też psychicznie nie miałam siły na to bo cały czas byłam skrajnie przemeczona i zrobilabym wszystko za odrobinę snu. A jak już odstawialam to w momentach zwątpienia powtarzalam sobie dlaczego to robię i że tak jak jest nie może być.
Chorym malcom i mamom zdrowia.
Dw, a ja ci życzę relaksu i wypoczynku. Reszta przyjdzie sama :-)
Emagdalenka, 15 zębów? ??!!! Moja 3 dni temu wycisnela trzeci. Aż mnie teściowa pyta czy to normalne i co na to lekarz.
Ania, wagi też nie potroimy jeszcze długo. I też się nie martwię moje obserwacje małej mówią mi że jest ok a tabele są dla stworzenia zasad i reguł. A zawsze są wyjątki :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy Dziewczyny :*
Inhalacje, nawilzacz powietrza, syrop wykrztusny i bedzie coraz lepiej - slowa lekarki dzis ;)
Maja wciaz wola -buju buju, wiec idziemy na hustawki dzis ♡♡♡

U nas wciaz kp w dzien i w nocy i przywyklam, tylko ze teraz przez te kaszle nie spie ciagiem nawet 4 h i temperatura mierzona moim komputerem cyklu nie jest pewna :( niech to chorobsko sie konczu, bo maz wroci a mi sie zadne dni bezplodne nie pokaza :P ponizj zdj dziadostwa

Hanka - Kacperek szuka dziewczyny? ;)

Musze Was doczytac.

monthly_2016_05/majoweczki-2015_48068.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Ela dziękuję Ci bardzo za info :-) nigdzie nie mogłam znaleźć w necie. Jesteś niezawodna i niezastąpiona; -) w takim razie jeszcze przemyśle decyzję ze zlobkiem.
Nie wiem czy Wam pisałam, że byliśmy ostatnio w klubie malucha i nawet mi się tam spodobało, blisko domu i cena fajna, oferta też. No ale serce boli. Był też mój M i nawet on zaczął się wahać więc narazie jeszcze się zastanawiamy co zrobić z tym fantem.
Ania1803 u nas przez jakiś czas Lenka też jadła tylko sloiczki głównie a teraz ciężko jest jej wcisnąć coś ze sloiczka.
Anela trochę spiewalam na imprezie :-) ale to chyba nie przyczyna tego bólu gardła :-) doszedł mi niestety okropny kaszel, ale piję Lenki syrop i czuję, że troszkę dzisiaj lepiej. Lenka nadal zakatarzona, wczoraj z siostrą ją katarkiem wieczorem potraktowalysmy bo taki miała zapchany ten nos, bardzo dużo sciagnelysmy, ale ona biedna i tak nie mogła zjeść po kąpieli mleka bo musiała przez buzię oddychać.
Ci do wagi to nam też jeszcze brakuje do potrojenia, nie wiem ile, ale napewno .
Emka oby tak było jak piszesz, że po 1,5 roku zaczną się dzieci trochę lepiej "prowadzic":-) choć u mojej koleżanki córka ma rok i 8 lub 9 miesięcy i ni huhu idzie w drugą stronę. Ale ja zamierzam trochę Lenkę uczyć ogłady :-) u nas też tylko na placu zabaw biega lub w parku, tylko potem już zwykle nie da się wsadzić do wózka.
Marti muszę Cię zmartwic; -) Kacperek Hanki już zajęty :-)
My codziennie spędzamy mnóstwo czasu na dworze, jesteśmy umówieni mojej mamy, jest podwórko więc Lenka sobie biega jak szalona no i oczywiście po schodach uwielbia wchodzić i schodzić. Wczoraj jej rozbilam namiot, ale szału nie zrobił, chwilkę tylko posiedziala.
Pozdrawiamy :-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie zostawiłam mojego Malucha w żłobku na godzinę.. Wczoraj byłyśmy pierwszy raz razem na godzinę i Paulince tak się spodobały zabawki, że na matkę w ogóle nie zwracała uwagi, więc Pani powiedziała, żeby dziś zostawić ją już samą. Zabrała mi dziecko i nawet mi nie pozwoliła popatrzeć z daleka.. Echhh.. Siedzę pod tym żłobkiem i czekam, czy zadzwonią, żebym przyszła.. Pierwszy raz Paulinka jest sama z obcymi i jeszcze z tyloma dziećmi..

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dominika - wiem, że zajęty :P ale co, może chlopak jeszcze szuka :D
A Wy róbcie sobie inhalacje na katar i kaszel. Nam pomagają, jest lžej ;)
A czemu macie wątpliwości? Chodzi o to, że będziecie Lenkę zostawiać pod opieką obcych, czy coś w tym Klubie nie za bardzo?
Pewnosc przede wszystkim, więc szukajcie aż znajdziecie odpowiednie miejsce ;)

My bedziemy mialy w weekend w koncu balkon zrobiony i Majeczce postawie basenik i zabawki, a sama sobie usiade na wygodnym fotelu smazyc nogi :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)Rodzinka pojechala to dopiero jest czas pisac:) my tez po urodzinach- mieliśmy 17osob , narobilam sie jak osiołek ale 1urodziny są tylko raz. Kolejne wyprawione będą 18:D tort byl smaczny ale w zyciu nie tak zjawiskowy jak Asi! Cuuudo!
Anela z tymi wózkami to niefajna sprawa:| u nas Iza ma 1 i nawet go wzrokiem nie zaszczyci narazie:P u nas(chociaż raz!!!) pytali co kupić.
DW udanego pobytu!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka moja tez nie chce myc zębów :( ani rano ani wieczorem ani prośbą ani groźba he he

Wczoraj miałyśmy okropny dzień. Rano jak przebierałam Hanie zauważyłam czarna kropkę na pośladku. Poszlysmy do przychodni a pani doktor mówi, że to chyba kleszcz. Dala skierowanie do poradni chirurgi dziecięcej bo nie miala czym tego wyjąć. Oczywiscie pan lekarz powiedział ze on za 30 minut kończy prace i nie zdąży tego wyjąć wiec na izbe ( cham normalnie) jak ja bym tak miała wychodzić z pracy równo z dzwonkiem to by dopiero było. Więc na izbie: 10 dzieci, krew się leje, ręce, nogi połamane masakra. Czekaliśmy 2 godziny. Trafiliśmy na super babkę. Wyjela to igłą, krew się polala, ale Hania to dzielnie zniosła. Nie był to kleszcz, ale ona powiedziała ze nie wie co to jest. Pytała tylko jakiś pieluch używamy. My od urodzenia zielone pampersy. Ona mowi ze w tamtym roku dada wypuściła taka partie ze dzieci miały takie czarne wrosty na całych dupkach i musieli to wyjmować w znieczuleniu. Także taka historia. Dobrze jednak ze to nie kleszcz :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny stęskniłam się za Wami ale brak Czasu doba to za mało dla mnie...wszystkie go dobrego dla roczniakow.
DW pomodl się proszę o to by Oli w końcu przestała chorować i cyca odstawila..
Emmagdallenka wszystko będzie ok

Rusanka super ze teściowa odpuściła

Ela wozeczek masz super ja ostatecznie zamówiłam z firmy której miałam 3w1 czyli eurocart uwielbiam te wózki bo są wygodne, tylko już niuni nie będę widziała przodem i mi smutno :(((

Oli 10tego skończyła roczek mamy 8zębów i piec na wybiciu. Katar masakra. Lęk separacyjny totalny nawet z pokoju wyjść nie mogę...gadamy tylko po swojemu chodzimy za rączkę jak perszing ale sama tylko parę kroków na dywanie zrobi... Cyc cała noc i cały dzień niedługo będę miała cyce jak muszynki do pasa...no i dupa jak zwykle zdjęć nie mogę dodać..

Dziewczyny ponawiam prośbę przejdzcie na fcb łatwiejszy i szybszy dostęp a bez was smutno jest tak to byśmy były wszystkie razem

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

DW jesteście cudne!!!!!!!!! A ta chusta, mniam!

Tyle do napisania a tel ledwo zipie aż się odechciewa pisać.

Mamy komplet zębów prócz piątek. Katar po pas. Chodzi za rączkę. Marzę o większym mieszkaniu.

Pozdrawiamy calujemy jak się do robię nowego tel to uwale historie ;)
Ciaooo!!!

Odnośnik do komentarza

Hej:) taki Dzień Matki to ja rozumiem - ładna pogoda,słoneczko,w miarę grzeczne dziecko;) nie to c o ubiegłoroczny szpitalny i stresujący.
Szczęśliwa Mamusiu u nas tez panika jak znikam z zasięgu wzroku do tego dzis ciasto na naleśniki z Iza na biodrze robiłam bo ona MUSI być na rękach. Wymusza niesamowicie noszenie ale jak mówi mąż sama jestem sobie winna:P no to noszę.
DW módl się i za nas- tak ogólnie żeby wszystko bylo dobrze:)
Pozdrawiamy Świętujące dziś Mamusie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hm i Elżbieta buziaki dla Julianki i Wiktorka:*mój Oskar też dziś świętuje roczek.....

Wróciłam dziewczyny do pracy i nie za bardzo mam czas,aby na bieżąco być z Wami,ale teraz w weekend nadrobie zaległości. Oskarek jest cudo chłopak nie płacze u niani jak zostaje,widać po nim ,że jest zadowolony. Mnie też łatwiej tym sposobem jest w pracy. Dziś wieczorem robimy tort dla małego, a jutro mini imprezka. Dostał od naszych przyjaciół taka mega duża koparke z przyczepą i oczywiście wsiada na nią, by go wozić. Zauważyłam ostatnio, że zaczyna nas naśladować, nie tylko w codziennych czynnosciach,ale i w powtarzaniu sylab:)kocham go bardzo mocno...

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie znowu nie było, ale jakoś nie ogarniam nic ostatnio. Nie wiem jak to będzie jak wrócę do pracy :(
A więc do rzeczy. Przede wszystkim wszystkiego najlepszego dla roczniaków i roczniaczek :D
My roczek obchodziliśmy w ubiegły piątek a impreza w sobotę. Poszło nie najgorzej. Filip oczywiście robił za duszę towarzystwa jak przystało na jubilata.
W poniedziałek byłam na kolejnej wizycie u neurologa i lekarka uspokoiła mnie, że jak młody raczkuje to na stanie i chodzenie ma czas maks do 18 miesiąca. A Fifi zrobił niespodziankę następnego dnia i stanął na nogi :P Teraz staje wszędzie.
Za to matka w poniedziałek zaliczyła bliskie spotkania z chodnikiem i skończyła na IP z 5 szwami na brodzie, posiniaczonymi nogami i rękoma. Najgorsze, ze szłam z wózkiem i to kółka mnie tak zblokowały na chodniku. Całe szczęście, że Filip cały i zdrowy.

Odnośnik do komentarza

Co do cycowania to my też kilka pobudek nocnych. Zaczynam mieć już dosyć, ale nie mam sumienia go odstawić.
DW, super wyglądacie, piękna chusta :) Wspomnij też o nas trochę tam w Centrum i przywieź 2 krechy.
Szczęśliwa Mamusiu, aj byłąm na FB i ktoś mnie wywalił :(, nie wiem czemu.
Jak mi się uda, to wrzucę jakieś zdjątko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...