Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) Emka u nas ciągle się pediatra czepia wagi- aż drżę przed 18maja bo wtedy szczepienie:P Iza ma teraz 8440-ważę na wadze starej sklepowej mam nadzieje ze nie oszukuje:D u nas w rodzinie jest dziewczynka 18msc i wazy 10kg. Jej mama sama jej badania zrobila i wyszlo wszystko ok- taka uroda:D my też badamy jak dr chce i zawsze jest ok :) tylko jej marudzenie wkurzające :P
Z tymi attipsami niefajna sprawa:|
A tu roczek coraz bliżej a my dalej nie wiemy czy w sob(Izy ur) czy w ndz(bo wolne) - wiem tylko co na obiad robie:D a i co Iza dostanie bo babcie kazały nam kupić i zwrócą kasę :p

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Emka- w piątek Odsetka miała 8260g i wg siatek who jest pod 50 centylem
Butki fatalnie wyglądają, ciesze się ze ich nie wzięłam ;-)

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa:-) pagadalam z różnymi ludźmi co się znają na rzeczy i po macierzyńskim nie mamy żadnej ochrony! Jak chcą to i tak nas mogą zwolnić :-( wiec ciąża musi pyknac ;-)

U teściów słonko świeci, az kryształki lodu błyszczą :-P
Ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

DW mrozona inka z śmietaną w słońcu i lodami i zimny arbuz! Mmmniam!!!!!! Wpadne na likendzik ;p

Dominika, dzizys serio jak nowki!"!"!
Sylwunia, ta podeszwa to chyba na marmury wymyślona ;p ale wtopilysmy ;/
Myślę czy ich nie reklamować ;(
Dominika Ty z strony attipas zamawialas? Ja tak ;/

Dziecko mi w locie do lozeczka zasnelo, hellyeah!!!!!!
Relaksik.

Odnośnik do komentarza

Zieloona Iza jako taki rowerek ma po dzieciach wujka a dostanie od nas- klocki w plastikowym pudelku(chyba 132szt Wader, za punkty zebrane z klejów, tynków itp:P) od babć -zieloną żabę piaskownicę z Castoramy taka zamykana i takie ustrojstwo dmuchane z piłeczkami(z allegro taki plac zabaw z rynną czy jakos tak:D no i pewnie od chrzestnych jakies grabki i inne zabawki do piasku:D i od 1 prababci 100 na pampersy itp a od 2 piłkę z uszami i pewnie cos jeszcze:D i pewnie dużo słodyczy które biedna matka się poświęci i zje:D:D Iza najmłodsza w rodzinie i pierwsza wnuczka i prawnuczka to narazie dużo prezentów dostaje:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

musze zaczac planowac roczek tez bo widze ze to nie jest takie proste!
po 1) co my ubierzemy?!
po 2) co zjemy?
po 3) kiedy i gdzie zrobimy?
po 4) kogo zaprosimy?
po 5) dlaczego to juz rok!?!!?!?!??! ;(

Mam kłwszczjon, jaki krem na słonko dla dzidzi?

Opalałam sie ostatnio i juz nie jestem śnieznobiała biel tylko zwykła biel! ha!

Najlepszosci roczniaczki! (juz nie bedzie obchodzenia miesiecznic? :/ )

Attipasy gupie pasy! dobrze żem nie kupiła. Wczoraj ogladalam sliczne Aurelki. ale 130zl para?! :/

gupi kot obudzil mi dziecko! gupi gupi głuuuupi!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hejo :*
My Mai roczek spedzilysmy na komunii mojej chrzesnicy. Ale bylo okej ;) ja Majeczce rano dalam na sniadanie torcik jagodowo-wisniowy przekladany bananem :D
W nd i pon miala gosci, to upieklam z przepisu alanatkowego ciastka jaglano-twarogowe i jablecznik na jaglanym spodzie i wszystko takie pyszne...yummy :D

Upaly juz przyszly :( ach....

W tyg wypad na mega zakupy i wymiane garderoby na rozm.80 i typowo letnie - legginsy, body, koszulki, spodenki ;)

W sr beda tescie u Mai z okazji roczku. Ciekawa jestem co wymyslili -kasa czy prezent.

Od moich rodzicow Maja dostala recznie zrobiony przez moja mame dywan ze sznurka. Jest piekny ♡♡♡

monthly_2016_05/majoweczki-2015_47589.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane :-*
Dobrze ze nie kupilam tych attipasow :-/ moj brzdac teraz caly czas chce byc tylko na dworze... jak trafi na jakas nierownosc to tanczy electro dance i idzie dalej ;-) tak sie z niego usmiejemy ;-)
Mielismy pierwsza przejazdzke rowerem - kupilismy siodelko na tył i kask i w droge nawet byl zadowolony :-)
Ja tez nie wiem kiedy to zlecialo ze nasze male bobaski maja juz ROK!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Jakaś chwilę mnie nie było, ale muszę koniecznie doczytać.U nas sporo się dzieje. Podjęłam decyzję, że podejmę się tej nowej pracy. Od 23zaczynam oficjalnie. Niestety już w przyszłym tygodniu muszę wyjechać w delegację na cały dzień. Mały chodzi się przystosowywać do niani;)Widzę,ze jest bardzo zadowolony. Bawi się z dziećmi i widzę,że jest bardziej smialy. Szkoda mi go,bo mu idą trzy ząbki i widac,że go boli...ale dajemy radę.

Marti prześliczny dywan. Masz bardzo zdolną mamę!

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

Tanna gratuluje odwagi ;) wszystko się ułoży!

Attka co u Was? ;)

Marti co za oryginalny i świetny prezent! Brawo Twoja mama :)

Jak myślę ze mam wracać do pracy to mnie boli wszystko a serce krwawi i pęka!

Filip potrzebuje fryzjera, ja juz nie daje rady go obcinac nie mam takich zdolności ;p czy któryś dziec był juz na strzyzeniu?
To ze boi się maszynki do włosów to pewne, ja go obcinam nożyczkami tymi bezpiecznym i z kulka na końcu bo tak mi zawsze ręce dr za ze się boje o niego ;p najgorsze jest to ze tygrys ciągle tańczy do kazdego rytmu heh i do ciach ciach nozyczek tez tańczy biją się na boki i kiwa głową ;p to będzie trudne zadanie! Ale chce żeby miał fryz na roczek haha
Dobranoc!

Odnośnik do komentarza

Dw, pamiętam jak kiedyś pisałaś o tych siatkach who. Muszę tam spr i tego się będę trzymać. Chociaż badania też zrobię.

Pola, to ładnie Iza będzie obdarowana.

HM, u nas roczek w nd i jeszcze nie wiemy co zjemy i kto zrobi : katering by moja ciocia czy katering by firma cateringowa. Jutro przyjdą balony z allegro i fotel pluszowy - prezent od rodziców.

Zielona, u nas nie ma co obcinać. Poza tym babcie nie dalyby nam żyć bo przecież "do roczku SIĘ nie obcina". I w razie co to byłaby wina wszelkich nieszczesc w życiu Alicji. ;-)

Tanna, go for it :-)

Marti, co to za torcik jagodowoy? Dywan suuuper. Sama robię dla Alicji ale w prostokacie i też ze sznurka. Niestety raczej nie zdążę do nd :-(

Frankamama, rower ach... tak mi brakuje dwóch kółek. No cóż do przyszlej wiosny jakoś wytrzymam.

A u nas: dziś podgladalam Małego Ludzika. Serduszko pięknie bije, rośnie idealnie z om :-) i zrobił mamie prezent - zaczął machac rączkami i nóżkami podczas usg :-):-):-) magiczne chwile. A i z kosmowka ok ale lutka jeszcze zostaje :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Marti, dywan śliczny. Panna Majeczka rownież :)
Tanna, trzymam kciuki za prace.
Ja dzis byłam pierwszy dzien..
My robimy roczek w sobotę, kiedy to zleciało??
Emka, dobrze ze z maluszkiem wszystko ok, ale super ze mozesz to wszystko jeszcze raz przezywać. Ja juz wiem, ze niestety nie dam rady ponownie przez to przechodzić, dlatego ogromnie ciesze sie z tego Szczęścia, ktore mam.
Wszystkiego naj!! dla wszystkich maluszków na roczek :)

Odnośnik do komentarza

Zielona - a moje serce krwawi razem z Twoim,bo w zadnym zlobku i z zadna niania Filipkowi nie bedzie tak dobrze jak z Mama w domu! Moze i nasze dzieci nie sa juz bobaskami, ale wciaz potrzebuja mamy caly czas. Chociaz troche nadrobicie w nocy przy kp tej bliskosci ♡
Emka - po prostu zrobilam sernik na zimno - jogurt naturalny, zelatyna, mrozone wisnie i jagody mrozone (te mialam od mamy). Przegotowalam wisnie i jagody, bo maly brzuszek moze nie dac rady, a wiadomo ze jakies drobnoustroje mogly sie zawieruszyc ;) na spod dalam platkow ryzowych, potem masa wisniowa, jak stezala lekko to polozylam warstwe z plasterkow banana i potem na juz dosc sztywna te czesc wylalalam mase jagodowa. Mozesz doslodzic stewia albo lekko ksylitolem ;) ale przegotowane owoce sa slodsze zawsze ;) lodowka i gitara. Ale Maja wygladala jak po wojnie i miala poranna kapiel :D ale bylo pyszne! I polecam ten jablecznik na spodzie jaglnahm, wspanialy!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Emka u nas jest to samo z włosami:D plus babcie u mnie jeszcze pół wsi ostrzega przed nozyczkami:D czekam do soboty i ciach!!! Grzywka w oczach non stop;) a Wasze usg- aż sie łezka kręci...:)super! A ja te siatki od DW nosze wydrukowane w książeczce zdrowia na postrach:D
Mart super dywanik!i torcik też na pewno super smaczny:) u mnie teściowa zamawia u takiej pani co na ślub nam robiła. Ja talentu do ciast nie wykazuje:D
Ja miałam wczoraj wizytę teściowej.Ona super jest tylko chyba ze mną coś nie tak że minie zawsze cos denerwuje. A najbardziej to ze ma za męża tescia:P powiedziałam Jej ze nowego jej znajdę i sie zgodzila takze jakiś casting do Tesciowa szuka Teścia muszę zorganizować :P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

hejo :)
Marti - dywan cudny :) a wrzuć link do jabłecznika :) z tym tortem też super wymyśliłaś :)
zielona, sylwunia- ale bez sensu z tymi butkami, ja bym miała mega nerwy - tanie to to nie jest- grrrrr!!!

DW - głowa do góry, bierz wychowawczy! Hand made dorobisz a w razie 2 kresek liczy się ostatnia wypłata - dacie radę. Zresztą masz jeszcze sporo urlopu na działania - tylko bez spiny :) i znalazłam Ci robote jakbyś chciała - serio!
(" Rozwijamy się !!!!! :))

Znasz języki, jesteś kreatywny, posiadasz dośwaidczenie w pracy w branży dziecięcej i chcesz wstąpić do naszego zespołu ???
Oferujemy ciekawą pracę !!!! Zapraszamy :))") - oficjalny profil na fb firmy womar :) mogłabyś pomgać tworzyć dobre nosidełka i chusty :))))

Emka- jak słodko z tym serduszkiem - ehhh to były czasy :) i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ALUSI!!!! <3<br />
U nas impreza roczkowa była w niedziele:) było 16 osób - wszyscy się jakoś zmieścili :) imprezka udana:) żarcia tyle zostało że na komunie i wesele starczy :p
A dziś chciałam zabrać Misia do ogrodu botanicznego i na lody a w nocy pojawiła się gorączka i dupa :( gorączkuje cały dzień bez innych objawów:( zrobiliśmy morfologie 0 jutro wyniki - zobaczymy. Ale smutno mi że tak wyglądają jego pierwsze urodziny :(

monthly_2016_05/majoweczki-2015_47630.jpg

monthly_2016_05/majoweczki-2015_47631.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

O jaki poważny kawaler!a ta mucha!no super!takie duze już te nasze dzieciaki!my bedziemy świętować na sam koniec miesiaca ale jeszcze nic nie zaplanowane.juz mam palpitacje serca związaną z powrotem do pracy.nie smiejcie się ale mam wrazenie ze czuje sie jak więzień wracajacy z przepustki do więzienia;)znów wszystko w biegu.

Odnośnik do komentarza

Emka a jak Ty się czujesz?wszystko ok?przypomnij kiedy rodzisz?

Wisienka jak pierwszy dzień w pracy?

Hanka masz przeslicznego synka;)jaki już dorosły i poważny facet;)

Marti co do opieki w żłobku czy u niani, to wiadomo że mama jest najlepsza... Ale...Ciesz się swoim szczęściem i bądź z Mają w domu jak najdłużej;)

Juli też u siebie przewiduje życie w biegu po powrocie do pracy...jakoś musimy dać radę:*

U nas znowu pojawił się katarek i chyba to na te ząbki. Przynajmniej bym chciała by nie skończyło się znów zapaleniem płuc..Postanowiłam,że jak mały będzie na 100%w formie to w każdą SB rano będę go zabierała do na basen. Muszę doczytać jak się przygotować itd.
Sylwiunia może coś poradzisz? Ty nie jezdzilas z Kubusiem na basen?Co u Was?

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Hanka, ale przystojniak z Twojego Kacperka! Jak w żłobku? Lepiej juz?
I jak wyniki badań?? Super, ze impreza urodzinowa się udała, poszaleliscie trochę :)
My dziś skonczylysmy roczek, miała być impreza w sobotę, ale odwołujemy bo niestety Hania jest trochę chora, katar po pas, wiec musimy przełożyć na przyszły tydzień.
Tanna, u nas podobnie jak u Was - katar tez prawdopodobnie na zeby, bo wychodzą dwie dolne dwójki naraz. Od soboty niestety Hania miała słabsze zdrówko, ale mam nadzieje ze juz będzie lepiej.
A w pracy pierwsze trzy dni..super :) Może nie jestem normalna, ale naprawdę czuje, ze odżyłam. I tak jak przed porodem byłam pracoholikiem, tak teraz jak wchodzę do pracy - myśle o pracy, a jak wychodzę i wracam do domu, to całym sercem i cała sobą jestem z Hania. Jej nic złego się nie dzieje w dzień, nie płacze, nie marudzi, a jak mnie widzi gdy wracam, to szaleje i tak się cieszy, ze jej radość jest dla mnie bezcenna, wtedy nie liczy się dla mnie nic, tylko Ona.
I jest oczywiste jak słońce, ze nikt nigdy, przenigdy nie zastąpi naszym Skarbom Mamusi. I dobrze! Jesteśmy po prostu wyjątkowe :)
Juli, ja powiem Ci szczerze, ze po powrocie do pracy jestem jeszcze bardziej zorganizowana niż przed. To samo przyszło, po prostu wiem co jest do zrobienia,załatwienia a siły pojawiają mi się z kosmosu. Jutro mam dzień wolny, mamy z Hania wizytę kontrolna u pediatry a poza tym cały dzień dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Wisienka!!!super!ciesze sie ze tak wam sie dobrze układa po powrocie do pracy!jestes jak najbardziej normalna!w pracy powinno sie myśleć o pracy a w domu o domu:)pewnie dopóki nie wrócę to podrecze was moimi rozterkami.bo komu jak nie wam!!!no i wisienka licze na wsparcie bo dajesz super motywacje:*
U nas tez chyba zaczyna sie katar i cos mu jest bo juz z 3 razy sie budził.oby sie tylko nie rozchorowal.u nas pogoda taka ze w sloncu upał ale momentami zimny wiatr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...